Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eve Online: Statek warrty okolo 9 tysięcy dolarów zniszczony w zasadzce przeprowadzonej przez innych graczy

43 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2013 o 22:24, Thrandir napisał:

Och... Po przeczytaniu tego stwierdzam, że bardzo mi go szkoda... I szkoda, że mi ten
zapis reakcji "klanu" z mumble nie działa, bo to musiało być mocne..



No jeden koleś trochę rage odpalił, szkoda, że nie wiem kto jest kto- może to jakiś oficer opieprza beztroskich memberów. Poniżej tylko kawałek, bo całe nagranie jest dłuższe.

Did anyone of you in the f..... fishing fleet ping anyone, that has to do with anything at all, and ask a single f.... question if it was safe to hunt right now... ever. Did you even think to do it? No, so not one of you will get a single f.... penny at all. As far as I''m concerned you should probably pack your sh*t and get the f.... out, because you are literally the f..... AIDS that is rotting the alliance from the inside out. You are pieces of sh*t, I hope you all f...... die. I''m so f..... mad, it''s so f..... dumb, and it''s not like it''s the first time, it looks like you are f...... consistently f.... retarded.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 08:34, Drakhon napisał:

Jesli jakis corp sobie wybuduje takiego potworka gleboko w swoim terytorium to raczej
trzyma to w tajemnicy ze wzgledow bezpieczeństwa jak i mozliwosci zaskoczenia potencjalnego
agresora.


Biorąc pod uwagę możliwości tego stolca w porównaniu z pozostałymi superami, zaskoczenie nim polegac będzie na tym że:
1) że jest
2) ze jeden z superów na gridzie to (oczywiście relatywnie) easy kill :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 20:51, Budo napisał:

No jeden koleś trochę rage odpalił, szkoda, że nie wiem kto jest kto- może to jakiś oficer
opieprza beztroskich memberów. Poniżej tylko kawałek, bo całe nagranie jest dłuższe.

Hehe, wierz mi że to nie jest szczyt rage''ów jakie są w stanie wylać z siebie FCs po podobnych akcjach. Tutaj mowa jest o PL, czyli creme de la creme wśród pilotów EVE (a szczególnie jeśli chodzi o akcje z supercapsami, nie ma chyba nadal lepiej zorganizowanej formacji w całym New Eden) a do tego sile słynącej w całym EVE właśnie z AWOXingu, szpiegostwa, włamywania się na fora, teamspeaki, kradzieży statków, zasobów etc. Owszem są bardziej znanni na tym polu po spektakularnych akcjach tacy jak Guiding Hand Social Club, ale nie ma dyskusji co do tego, ze 99% przypadków, gdy na polu pojawia się zorganizowana grupa PL to wszystkie zabezpieczenia kontrwywiadowcze twojego sojuszu właśnie poleciały za okno. Wpadki zdarzają im się rzadko, no ale jak widać zawsze spektakularne ;)

@ Hubi_Koshi
Teraz już tak to nie działa. Po śmierci bez pojemnego klona tracisz jakiś tam procent ostatnio robionego skilla na najwyższym poziomie trudności. Koniec końców może to być i tak kilka miesięcy gry w plecy. No i oczywiście implanty wstawione w klona, których cena potrafi sięgać miliardów ISK.

@ Dux
No tak Revenant to taki supercap to lansowania, ale tutaj był wypuszczany na spacer w towarzystwie Nyxów i Aeonów, więc niby wszystko było ok. Ale... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować