Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 2013 - w grze pojawi się `klasyczny` tryb rozgrywki; mamy pierwsze screeny i filmy

8 postów w tym temacie

Co nie powiem to powiem, ale grafa cieńka jak dupa węża.... coś mistrzowie kodu się nie popisali, chyba, że to screen z Wii U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że nie spróbowano zrobić po prostu tryby - bądź legendą, w którym moglibyśmy po prostu zagrać w jednym z sezonów F1 z tamtych lat. Jednak ok - i tak jest super w porównaniu z F1 2012. Jednak... czy mi się wydaje czy w tym sezonie ten tor na Silverstone jest jakiś taki szerszy... nevermind. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No graficznie jeśli chodzi o tor to tak słabo to wygląda - nawet jak na dosyć stare już konsole (jeśli było to z konsoli). Forza 4 pokazała, że mimo wszystko można wyciągnąć więcej :). Bolidy może nie zachwycają, ale szczególnie ten Lotusa jest całkiem ładny (McLarena wygląda gorzej, ale to jakaś wersja Alpha czy coś to pewnie też poprawią). Opony natomiast są jakoś tak nieproporcjonalnie brzydkie w porównaniu do reszty bolidu (ale to może naprawią).

I może mi ktoś powiedzieć, na którym wyścigu na trybunach kibice rozkładają ogromne flagi wszystkich krajów? Rozumiem, że setki flag powiewających zgodnie z zasadami fizyki nie jest możliwe do zrobienia, ale po co je robią? Zawsze w takich grach dodają taki szczegół i później mnie on denerwuje, bo albo coś robi się dobrze, albo próbuje się to pominąć. Jak już chcą takie coś dodać to na Silverstone niech będzie 90% flag brytyjskich, a na Nurburgringu flagi niemieckie. Tak trochę psuje atmosferę takie sztuczne zapełnianie trybun szczegółami, których na wyścigach nie ma. I to jeszcze w barwach wszystkich krajów - bo jakiś mógłby poczuć się urażony, czy coś... Jedyna taka ogromna flaga w sezonie to jest na Monzy - ale to jest flaga Ferrari :).

A pomysł z GP2 mi się podoba, ale obawiam się, że Codemasters tego nie wdroży. Chociaż to na pewno by urozmaiciło karierę - taki motyw wspinania się z jednej do drugiej serii - to byłoby coś.

Legendy to też fajny bajer. Ciekawe tylko, czy model jazdy będzie się różnił czymś od obecnych bolidów. Jeśli by się różnił to byłoby fantastycznie. Bo jeśli nie czułoby się większej różnicy to trochę kiepsko, bo jeżdżenie tego samego z innymi modelami to trochę słaby patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podobno słyszałem, ale nie wiem czy to jest prawda - Senny nie będzie i będzie dodany w DLC najprawdopodobniej. Codemasters...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co nie powiem to powiem, ale grafa cieńka jak dupa węża.... coś mistrzowie kodu się nie
> popisali, chyba, że to screen z Wii U

Proponuję zrobić rozeznanie co do tytułu naprzeciw swoim bezwartościowym docinkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować