Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są tu fani Firefly? Mam dla Was dobrą wiadomość

12 postów w tym temacie

Serial Firefly lubiłem szkoda, że był tylko jeden sezon. Co do gry to szkoda, że tylko na platformy mobilnei w sumie MMO, więc raczej nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefly+Serenity. I ta piosenka .."Burn the land, boil the sea, you can''t take the skies from me ...". Zrobienie gównianej gierki na smartfony z debilnymi nutkami to profanacja.
Może Chris Roberts powinien zmienić nazwe gry raczej Space Citizen na Firefly, dodać piosenke jako opening i dodać dodatkowe miejsce w większych statkach dla Companion i jazda .. ;P I handlowanie z innymi to powinien być jednak conajwyżej margines - kowboje nie handlują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenomen Firefly... chyba trochę ciężko to opisać. Działa to trochę na takiej samej zasadzie, co Pokemony, Dragon Ball czy Justin Bieber - jedni kochają i daliby się pokroić, inni drapią się po głowach, zastanawiając się "ale o co chodzi?".

Dla mnie serial był genialny, idealne połączenie akcji, komedii i sci-fi. Do tego klimat kosmicznego westernu, odrobina teorii spiskowych i mamy mieszankę wybuchową. To jeden z niewielu seriali, które uzależniły również moją szanowną małżonkę, a to już coś. :)

Natomiast sama gierka... hmm... jakoś nie, nie przemawia do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować