Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 2013 nie otrzyma dema

7 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

F1 2012 było pierwszą odsłoną serii, która doczekała się wersji demonstracyjnej, i wydawało się, że Codemasters pójdzie za ciosem w przypadku tegorocznej edycji. Niestety, najnowsze wieści rozczarują fanów wyścigów Mistrzów Kodu.

Przeczytaj cały tekst "F1 2013 nie otrzyma dema" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - fantastycznie :). Dowiem się tylu ciekawych rzeczy o modelu jazdy z tych live streamów - warto to oglądać... Chyba, że nie zmieni się nic od ostatniej Formuły.
Naprawdę nie wiem jak demo mogłoby pochłonąć cenne zasoby. Jest gatunek, z którego łatwiej zrobić demo? Dosłownie wystarczy wsadzić jeden tor i jeden bolid i to wszystko. Rozumiem, że z takiego GTA nie sposób zrobić dema i tam rzeczywiście jest to problem, ale z wyścigów? Demo też trzeba przygotować - jasne, ale jednocześnie śmieszą mnie zapewnienia, że to tylko dlatego, że chcą pracować nad grą do ostatniej chwili i przeznaczyć na nią wszystko co mają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, jeszcze ktoś przed zakupem dowie się jaki niegrywalny shit chcemy mu wcisnąć i zrezygnuje. Serii F1 (samochodówkom?) od Codemasters już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku jakoś potrafili dać pojeździć w testach i jeden wyścig... Więc to nie jest wytłumaczenie. Ale też chyba do tego trzeba będzie się przyzwyczaić, że twórcy nie będą dawać dem "bo coś im zabiera cennego". Wcześniej kupowałem płytki z Playstation Magazyn dla całej płytki dobrych dem, teraz to jednego i tego co mnie interesuje nie dostanę wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie, jeszcze ktoś przed zakupem dowie się jaki niegrywalny shit chcemy mu wcisnąć
> i zrezygnuje. Serii F1 (samochodówkom?) od Codemasters już dziękuje

recenzje zobaczyz i bedziesz wiedzial czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pewnie, jeszcze ktoś przed zakupem dowie się jaki niegrywalny shit chcemy mu wcisnąć
>
> > i zrezygnuje. Serii F1 (samochodówkom?) od Codemasters już dziękuje
>
> recenzje zobaczyz i bedziesz wiedzial czy warto


No ciekawie ciekawie kolego powiadasz, że po recenzji "pisanej" zobaczy "nowy" model jazdy... Ehhh... pomyśl 3 razy zanim coś napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować