Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzięki "dmuchawce" Disneya poczujemy grę na własnym ciele

10 postów w tym temacie

Hmm... czyli rozumiem, że teraz mam być 20 cm od tv 46 calowego aby wszystko lepiej widzieć i czuć powiew wiatru ? ewentualnie podwiesić sobie na suficie, bo z 20 cm troszkę ciężko będzie objąć wzrokiem cały ekran ?

Niepraktyczny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, ale ciężko będzie urządzenie zamontować gdzieś indziej, niż na monitorze, a wtedy "morską bryzę" poczujemy na twarzy, co nie musi być już tak fajne, jak pokazuje to filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowi, ze trzeba to umiescic na telewizorze, chociaz sam pomysl wydaje sie dla mnie kapke abstrakcyjny. Srednio mi podchodzi pomysl, zeby cos na mnie w czasie gry plulo powietrzem/czymstam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nikt nie mowi, ze trzeba to umiescic na telewizorze, chociaz sam pomysl wydaje sie dla
> mnie kapke abstrakcyjny. Srednio mi podchodzi pomysl, zeby cos na mnie w czasie gry plulo
> powietrzem/czymstam .

Jak to nikt nie mówi, a o czym jest mowa w tekście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > nikt nie mowi, ze trzeba to umiescic na telewizorze, chociaz sam pomysl wydaje sie
> dla
> > mnie kapke abstrakcyjny. Srednio mi podchodzi pomysl, zeby cos na mnie w czasie
> gry plulo
> > powietrzem/czymstam .
>
> Jak to nikt nie mówi, a o czym jest mowa w tekście?

Nie doczytałem dokładnie, wybacz. Rzeczywiście, można ustawić w różnych miejscach. Choć dla pewnych efektów ustawienie na TV będzie najlepsze. Dużo zależy od zasięgu tej dmuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak efekty z kina 5D, gdzie za nadmiarowe wymiary robiły - lanie wodą w twarz i dmuchanie jakimś cuchnącym powietrzem (+ ruchy fotela, które były tutaj jedyną sensowną atrakcją). Raz byłem na takiej "projekcji", dmuchawka pracowała właściwie non stop i tylko irytowała. Film sam w sobie też nie był zbyt dobry.
Także jeśli to ma być wprowadzenie gier w jeszcze nowszą generację, to - http://newnation.sg/wp-content/uploads/Genius.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować