Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

20 gier w świecie Star Wars, w które nie zagramy

26 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2013 o 22:13, Demagol napisał:

Przecież to byłby strzał we własną stopę z finansowego punktu widzenia.

Ale że co byłoby strzałem w stopę? Ja nie mówię o tym żeby nie trzepali kasy na Star Warsach, ale martwię się o to że tylko będą produkować te Gwiezdne Wojny, a inne, o wieeele lepsze marki będą leżeć odłogiem.
Czy chodzi o to że produkcja Grim Fandango by się nie zwróciła? Jeśli by przyjęli konwencje bardziej indie, nie reklamowali tego tytułu jako AAA tylko dali jakiejś małej, dobrej grupce osób ten tytuł do roboty to myślę że jak najbardziej gra by się zwróciła z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród Gwiezdnych wojen było wiele czadowych gier. Przygodówkami mogliby się zająć ich dawni twórcy, tylko że dzisiaj gry na Kickstarterze straciły dużo zaufania. Zwróćmy też uwagę na to, że żaden duży tytuł do tej pory nie wyszedł, więc nie jesteśmy w stanie jeszcze zweryfikować czy w ogóle warto było.

Druga sprawa - wiele gier powinno skończyć się na pierwszej części. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 21:28, QST07 napisał:

Ani ja, kompletnie nie lubiłem Hana... Zbyt ciapowaty, zbyt rozlazły.


Gwiedzne Wojny mają takiego herosa, na jakiego zasługują - cała ta saga jest mniej lub bardziej "ciapowata i rozlazła" :D No dobra, Vader jest zuy. Tylko... jaki on ma ten hełm wielki, jaką straszną pelerynę... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie The Force Unleashed 3... :P

@Headbangerr
To miał być dobry, kosmiczny western z przygodami, a nie poruszający dogłębnie problemy egzystencjalne serial. (też nie lubiłem Hana Solo xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować