Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bitwy morskie nie dla trybu wieloosobowego w Assassin’s Creed 4: Black Flag

11 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Seria Assassin’s Creed zaczyna ostatnio słynąć z innych aspektów niż na początku swojej kariery, ale jeśli mieliście nadzieję na toczenie z innymi graczami morskich bitew, to niestety możecie ją pogrzebać. Nic takiego się nie stanie.

Przeczytaj cały tekst "Bitwy morskie nie dla trybu wieloosobowego w Assassin’s Creed 4: Black Flag" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zrezygnowali z najlepszej rzeczy w AC IV i to dlatego że zamiast poczekać trzeba wydawać AC co roku. Widać ze za wzór do naśladowania wybrali Acti i serie CoD :D
cóż byle do wiosny i zapowiedzi Assassin Creed V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Praktycznie zrezygnowali z najlepszej rzeczy w AC IV i to dlatego że zamiast poczekać
> trzeba wydawać AC co roku. Widać ze za wzór do naśladowania wybrali Acti i serie CoD
> :D
> cóż byle do wiosny i zapowiedzi Assassin Creed V
To, że gra jest wydawana co rok nie znaczy, że tyle zajmuje im zrobienie jej. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To, że gra jest wydawana co rok nie znaczy, że tyle zajmuje im zrobienie jej. -.-

Czyli to znaczy, że robią kilka części naraz, zamiast się skupić na jednej i wychodzi dno :)

AC się skończył na 2, 3 i 4 to jakieś klimaty z tyłka wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To, że gra jest wydawana co rok nie znaczy, że tyle zajmuje im zrobienie jej. -.-
Jasne zgadzam się, ale nie zmienia to faktu iż gdyby gra wydawana była rzadziej mogła by (choć niekoniecznie) zawierać więcej elementów, również tych całkiem nowych. Przytoczone w newsie bitwy morskie mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę. Możliwość walki kilku okrętów, abordaże, losowe zjawiska pogodowe (np. sztormy) i klimat piratów byłby bezkonkurencyjny (obecnie nie ma chyba żadnej tego typu gry)sam multi podbił by sprzedaż oczywiście jeśli naprawdę by się do niego przyłożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie informowaliście już o tym tydzień temu? Z resztą dla mnie AC to singiel - multi to dodatek w którym spędzę kilka godzin tylko, choć nie powiem. Gdyby w MP znalazły się bitwy morskie spędzałbym więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. Szczerze powiem, że dla mnie multi w poprzednich odsłonach był nudny jak flaki z olejem. Nie potrafiłem się zmusić żeby pograć dłużej niż 15min. Bitwy morskie online byłyby tym czymś co przyciągnęłoby mnie na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować