Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania: Lords of Shadow na PC na nowych screenach; demo już jutro

26 postów w tym temacie

To debiut serii na PC? Ściągam demo, wygląda smakowicie. Cena też przyzwoita, ciekawe, czy ktoś odważy się to u nas wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo króciutkie 17min z czego z 5min spędziłem w ustawieniach bo konfiguracja klawiszy jakie narzuciła mi gra po prostu cudo :D. Co do samej gry spodobała mi się, fajny klimat jak i walka, szkoda trochę że nie ma napisów pl ale na pewno dam jej szanse jeśli nie w dniu premier to na winter sale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 23:35, LESZ3u napisał:

To debiut serii na PC? Ściągam demo, wygląda smakowicie. Cena też przyzwoita, ciekawe,
czy ktoś odważy się to u nas wydać.


Zgadnij kto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym Cenegę, ale jak dotąd to z cdp.pl Konami miało bardziej po drodze. Mi tam Cenega nie przeszkadza, jeśli wydaliby to w cenie podobnej do nowego Mortal Kombata, byłbym w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 00:23, LESZ3u napisał:

Obstawiałbym Cenegę, ale jak dotąd to z cdp.pl Konami miało bardziej po drodze. Mi tam
Cenega nie przeszkadza, jeśli wydaliby to w cenie podobnej do nowego Mortal Kombata,
byłbym w pełni zadowolony.


Na 99,9% to będą właśnie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 23:35, LESZ3u napisał:

To debiut serii na PC? Ściągam demo, wygląda smakowicie. Cena też przyzwoita, ciekawe,
czy ktoś odważy się to u nas wydać.


Zapewne cenega, jeszcze zadnej Castlevanii (o ile mi wiadomo) nie zniszczyli, maja szanse zrobic to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować