Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA Online obsłuży 32 graczy? Pierwsze nieoficjalne szczegóły

10 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Integracja z Rockstar Games Social Club, opcja przeniesienia zespołów z Max Payne 3 oraz do 32 graczy na serwerze – oto pierwsze szczegóły na temat GTA Online według największej encyklopedii Wikia serii.

Przeczytaj cały tekst "GTA Online obsłuży 32 graczy? Pierwsze nieoficjalne szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może R* popracował nad tym, z czym zawsze miał problem- optymalizacją :). Mieli odpowiednio dużo czasu żeby ujarzmić combo w postaci RAGE + Euphoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie znowu ten shit, jak ja tego nie nawidze to aż mi się żygać chce = "Integracja z Rockstar Games Social Club". Wezmę na premiere dla singla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 graczy w takim mieście (domyślam się, że nie będzie to cała mapa z singleplayera, ale na pewno będzie spora) ? To będzie strasznie nudne. Mam nadzieję, że w wersji PC pozwolą na co najmniej 100 graczy na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyjdzie na PC z pewnością do roboty ruszą różne teamy tworząc coś na wzór platform SA:MP czy MTA. Skoro największy polski serwer role play rekordowo zbliżył się do 800 graczy (choć poziom na nim jest żenujący) na 1000 slotów, a jest wiele ich i ciągle się rozbudowują to już nie mogę doczekać się MP V na PC - zwłaszcza ze względu na RP, które jest najciekawszym trybem gry. Ah, kreowanie postaci przestępcy lub policjanta, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być i 32 graczy. Kto grał w multi GTA IV wie, że gracze nie mają zbytnio tendencji do tego by się rozpraszać, większa część krąży gdzieś koło siebie, deathmatche zwykle ustawiane były w miejscach "zamkniętych" jak lotnisku, charge island czy więzienie. I tak samo będzie w "piątce" - większość trybów opierać się będzie na rozgrywce w obszarach ograniczonych w pewien sposób. Nawet we free modzie gracze niechętnie oddalali się od siebie. Im więcej playerów, tym więcej zabawy, o to chodzi w Grand Theft Auto i ja osobiście tego oczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli to prawda to nieźle.W RDR czy GTA IV we free roamie nie odczuwało się nawet,że jest tylko 16 graczy,bo większość jednak krążyła tak jak napisał Sarturias wokół jakiejś miejscówki (w przypadku GTA IV najczęściej to było lotnisko i chyba każdy wie dlaczego).Teraz jest sierpień, to zleci jak z górki do 17 września;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować