Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: Transport Tycoon

7 postów w tym temacie

Policja proszę przyjechać na gram.pl :(
Powyższa gra wygląda ciekawie, ale ja w inne sprawie - nie mogę włączyć http://www.gram.pl/news/2013/08/04/internetowe-bzdury-growe-na-weekend-140
wyświetla mi się "The page cannot be found" i tak dalej. Prosiłbym o naprawienie tego, gdyż chciałbym obejrzeć cotygodniową porcję internetowych bzdur growych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję zagrać w Transport Tycoon Mobile dzięki uprzejmości AppyNation.

Gra się prezentuje całkiem całkiem, potwierdzono, że nie będzie to free-to-play/freemium, że celują w starych graczy TT(D), a nie niedzielnych. Cena nie jest jeszcze ustalona.
Chcą supportować grę po wydaniu, w wersji pokazowej nie było multiplayer i raczej nie będzie na starcie, jeśli już to w wydaniach po premierze (pewnie w zależności jak się sprzeda). Wersja na telefony i tablety trochę się różni interfejsem, wersja na iOS ma docelowo obsługiwać zapis gry w chmurze.

Interfejs jeszcze jest tworzony ale jest całkiem intuicyjny, kilka zmian zostało zaproponowanych dla ułatwienia.

Osobiście byłem zaskoczony wielkością map (jak na wersje "mobilną") z nowych funkcji zauważyłem, że jest możliwość przyspieszenia czasu i kopiowania tras (znane z OTTD).

Wszyscy od strony wydawcy/developera podchodzą do tego bardzo starannie i sprawdzają sugestie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza ekonomiczna gierka wszech czasów (Transport Tycoon Deluxe) ! Grałem w nią jeszcze na DOS''ie i kilkanaście tygodni z życia wzięte. Pamiętam jak się na pewnej mapie rozwinąłem za bardzo to gierka się wieszała i informowała o ERROR''ach haha. Z niecierpliwością czekam by na moim Note 1 móc w to zapykać podczas nudnych trzecich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To najlepsza ekonomiczna gierka wszech czasów (Transport Tycoon Deluxe) ! Grałem w nią
> jeszcze na DOS''ie i kilkanaście tygodni z życia wzięte. Pamiętam jak się na pewnej mapie
> rozwinąłem za bardzo to gierka się wieszała i informowała o ERROR''ach haha. Z niecierpliwością
> czekam by na moim Note 1 móc w to zapykać podczas nudnych trzecich zmian.

PS - <midi w tej grze mnie powaliło wtedy - może to dziś jest śmieszne ale do dziś mam full respekt i kocham ten tytuł (młodsi gramowicze tego nie zrozumieją).

O kurcze sorry że dodałem nowego posta zamiast edytować (TAKIE ZAMYŚLENIE CHWILOWE HEH WYBACZCIE MOJĄ NIE SPOSTRZEGAWCZOŚĆ !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować