Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Divinity: Dragon Commander - Historia, czyli o tym, co nastąpi

7 postów w tym temacie

Fajny artykuł. Nigdy nie grałem w gry z serii Divinity. Aż nabrałem ochotę nabyć antologię. Wyczytałem, że Divine Divinity jest tam w wersji EN, chociaż jak zdążyłem się zorientować - wcześniejsze wydania były w wersji PL.

Czy jest jakaś szansa, żeby sobie spolszczyć Diviny Divinity z Antologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tl;dr a to dlatego że znam bdb serię Divinity i nie potrzebuje o niej czytać ;p

A co do samej serii - rewelka. No, Beyond zaniża standardy, ale pierwsza część to czysty wypas, naprawdę ciekawe i często wybitnie pomysłowe (piramidki czy "misje" u króla:) ) połączenie gry crpg z akcją w stylu Diablo.
Divinity 2 - na pierwszy rzut oka wygląda na totalnego crapa, widać że technicznie ludzie z Larian nie za bardzo ogarnęli... ale cholera! Ten klimat i DIALOGI! Jestem wielkim miłośnikiem gier cRPG ale przyznam się bez bicia że nawet w swoim ukochanym Baldurku pierwszym i drugim niejeden dialog ''przeklikałem'' ale w Divinity 2 NIE SPOSÓB! Każdą jedną książkę, każdy jeden nagrobek, każdą jedną opcję dialogową czytałem z WIELKIM zaciekawieniem i nierzadko z takimże bananem na ryju!
I nawet ta czarna owca w postaci Beyond jest całkiem zjadliwym hakenslaszem.

Generalnie jak ktoś nie zna to naprawdę stracił WIELE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że dragon commander to nie jest ta wspaniała seria cRPG, DC to jest bardziej strategiczny mix, niestety jak przeczytałem na innych portalach strategia na parę godzin gry (4-5) jeśli chodzi o kampanie SP, powiem szczerze, że nie tego się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko że dragon commander to nie jest ta wspaniała seria cRPG, DC to jest bardziej strategiczny
> mix, niestety jak przeczytałem na innych portalach strategia na parę godzin gry (4-5)
> jeśli chodzi o kampanie SP, powiem szczerze, że nie tego się spodziewałem.
>

Poczekaj do jesieni i premiery Original Sin.;) Ja właśnie gram w Sagę Smoczego Rycerza (dziękujemy gramowi za świetną promocją 2 gry Ubi za 18 złotych!) i gra mi się świetnie! Chociaż jeszcze nie rozwinąłem skrzydeł (dosłownie) we Flames of Vengeance... Aż bym sprawdził starsze części, tylko chyba jest we mnie za dużo z "graficznej dziwki" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować