Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyczna gra ze stajni Sony zmierza na obecne sprzęty

9 postów w tym temacie

Najchętniej zobaczyłbym The Legend of Dragoon. Podniesione The Legend of Dragoon do HD, wydanie w pudełku i dziękuję - nie interesuje mnie PlayStation 4. Ponoć gra jest w oryginalnej formie na PlayStation Store. Japońskim i amerykańskim. U nas oczywiście cisza. Nawet nie odświeżenie, ale już za samą opcję kupna na naszym PSS-ie byłbym wdzięczny. Sony jednak nie chce moich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najchętniej zobaczyłbym The Legend of Dragoon. Podniesione The Legend of Dragoon do HD,
> wydanie w pudełku i dziękuję - nie interesuje mnie PlayStation 4. Ponoć gra jest w oryginalnej
> formie na PlayStation Store. Japońskim i amerykańskim. U nas oczywiście cisza. Nawet
> nie odświeżenie, ale już za samą opcję kupna na naszym PSS-ie byłbym wdzięczny. Sony
> jednak nie chce moich pieniędzy.

Zamieszkaj w Australii... wtedy będziesz miał dostęp do wszystkich gier bez cenzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam Crasha ;) Przy odświeżeniu gry dużej zabawy nie ma, więc i wkład mały, a trzeba pamiętać, że co raz więcej platformówek jest wydawanych z dopiskiem HD/Remastered (Kaczki, mysza Micki, Superżaba)..

PS. Terem to czemu nie kupujesz w PS Store US? Ja tam założyłem drugie konto i zakupiłem: RE3, Harvest Moon i Hogs of War. RE 3 był tańszy o połowę, a dwa kolejne tytuły w Europejskim PSN nie występują ;) Karty z $ są dostępne na allegro po ok 74zł za 20$, ale co ciekawe PSN US obsługuję doładowania przez paypala po 5$, a to bez kosztów można wysłać z normalnego konta bankowego na konto Paypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować