Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piękno krainy Sharandar na trailerze dodatku Fury of the Feywild do Neverwinter

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Cryptic Studios i Perfect World przypominają o nadchodzącej premierze rozszerzenia Fury of the Feywild do MMO Neverwinter. Dzięki nowemu materiałowi wideo możecie rzucić okiem na dostępne w dodatku lokacje.

Przeczytaj cały tekst "Piękno krainy Sharandar na trailerze dodatku Fury of the Feywild do Neverwinter" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że przynajmniej wrzucą Bindy na itemki, żeby chodzenie na dungeony miało sens.... Pewnie sprawdzę, a jak już znowu uzbieram gear dam sobie spokój. Szkoda że ta gra nie ma endgamu... Taki potencjał zmarnowany. Cała nadzieja w tym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 13:07, gorzalka napisał:

Mam nadzieję że przynajmniej wrzucą Bindy na itemki, żeby chodzenie na dungeony miało
sens.... Pewnie sprawdzę, a jak już znowu uzbieram gear dam sobie spokój. Szkoda że ta
gra nie ma endgamu... Taki potencjał zmarnowany. Cała nadzieja w tym dodatku.


Teoretycznie endgame jest idąc na dungeon związany z pokonaniem tej złej pani, co się na początku Neverwintera pojawia. Tak mi się wydaje logicznie. Ale faktycznie to też byłem zaskoczonym jako takim brakiem endgame po przejściu ostatniej lokacji :/

Dlatego też czekam na dodatek, potem na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Endgame w mmo i tak zawsze był dla mnie ciekawostką o której się tylko czytało, więc jego brak mi wisi. ;p
Pewnie kiedyś spróbuję w to zagrać, choć region nie należy do moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie to patch. Na serverze Preview waży to tyle samo co sama gra (a ściąga to od początku jakby nie patrzeć całą grę) więc trochę na pewno, ale nie że drugie tyle co cała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować