Zaloguj się, aby obserwować  
Polish

Auto Assault - Gildie, pytania, szukanie kumpli do gry.

35 postów w tym temacie

Wow ma temat dla tych co chcą rozreklamować gildie, GW też :/. Postanowiłem, że założe takie coś dla AA też. Zacznę od mojej gildi, Gildia nazywa się "Polskie siły zbrojne" ;). I działa u Humanów :). Zapraszam!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 22:10, Polish napisał:

Wow ma temat dla tych co chcą rozreklamować gildie, GW też :/. Postanowiłem, że założe takie
coś dla AA też. Zacznę od mojej gildi, Gildia nazywa się "Polskie siły zbrojne" ;). I działa
u Humanów :). Zapraszam!!!! :p


Bardzo dobry pomysł. Przekonamy się ilu forumowiczów gra w Auto Assault. Osoby grające na 14 dniowym trialu (i ściągniętym z oficjalnej strony AA trialowym kodzie gry) również moga się dopisywać.

Wydaje mi się, że w Polsce gra Auto Assault niestety nie ma zbyt wielu fanów - jeśli jest inaczej dopisujcie się!
Głównym powodem jest zapewne abonament - jeśli ktoś już płaci np. za WoW czy Lineage II to kolejny abonament pewnie go przeraża... Ja postanowiłem zrezygnować na miesiąc z WoWa by oddać się (wraz z synem) AA, która jest tak inna od wszelakiego arsenału produkcji MMO. Grę mamy w swych łapkach dopiero od wczoraj. Wydnie jest przepiękne (Edycja Kolekcjonerska). Wierząc w dobrą rozrywkę zakupiłem od razu kartę prepaid NCSoftu na 60 dni. Razem to będzie: 14+30+60 :)

Tyle, że na dobre pojawimy się w grze pod koniec sierpnia... (a może wcześniej?:)

Przyglądając się już jakiś czas światowi gry Auto Assault myślę, że najbardziej spodoba mi się rasa Biomek, klasa Agent - ale napewno wypróbuję inne rasy/klasy jak np. Human Commando/Bounty Hunter, Mutant Champion/Avenger, Biomek Terminator/Agent.

Jak wygląda obecnie sprawa relacji z innymi graczami w świecie AA? Czy łatwo znaleźć kompanów do wspólnej zabawy, czy jest to wogóle potrzebne? W końcu to MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 22:10, Polish napisał:

Wow ma temat dla tych co chcą rozreklamować gildie, GW też :/. Postanowiłem, że założe takie
coś dla AA też. Zacznę od mojej gildi, Gildia nazywa się "Polskie siły zbrojne" ;). I działa
u Humanów :). Zapraszam!!!! :p


Mam jedno pytanie. Wczoraj zainstalowałem grę z DVD i założyłem konto w PlayNC, zweryfikowałem email.
Później wpisałem 14 dniowy kod trial w "Add game" i na moim koncie w dziale "Games List" widnieje "You are currently subscribed to the following games:" a poniżej w ramce: "Auto Assault TRIAL Bill date Jun 30 2006 Trial".
Nie mogę się jednak zalogować do gry. Po wpisaniu loginu i hasła do gry AA, identycznych jak podanych na koncie dla gry AA pojawia się komunikat "The username or password you entered was not found. Please check and try again".

Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem ;P. Mogłeś odrazu wbić pre-paida... Sądze jednak, że to raczej wina NCsoftu. Gra ma wiele niedoróbek :/. Ale za niedługo ma wyjść patch który to zmieni :). No i oczywiście ostatnio jest robione głosowanie, co by dodac do gry. Ja głosowałem na Storage, ale chciałbym też auction hause ;p. Wiesz, może napisz do obsługi technicznej CDP? Może oni ci pomogą... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 09:28, kizi napisał:

Jak wygląda obecnie sprawa relacji z innymi graczami w świecie AA? Czy łatwo znaleźć kompanów
do wspólnej zabawy, czy jest to wogóle potrzebne? W końcu to MMO...



Łatwo :). To wygląda tak, że niby do misji pomocy nie potrzeba... Tak do powiedzmy 20 lvl, mogłbym przechodzić questy bez pomocy :). Ale potem są po prostu takie questy, że sie ich nie da przejść bez pomocy (No chyba że się zrobi dużo wyższy lvl). Np: Zabicie szalonego generała :D:D:D... To jest git quest, jeżeli lubisz długie emocjonujące walki ;). Lub. Zniszczenie ciężarówki z bombą pendząca do posterunku napraw. Pościg niczym z filmów akcji, a bydle ma ponad 2000 hp :). By zdążyć na czas, potrzeba tak ze trzech 20 lvl-ców i dobrze by było gdyby chociaż jeden był inżynierem :>. Oczywiście kiedy prubowałem ciężarówke z dużej prędkości od prawej staranować, to niestety moje autko okazało się lżejsze i zrobiło fikołka ;P. Skończyło się dachowaniem kilkanaście metrów dalej...

Właśnie, można tutaj również opisywać emocjonujące walki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 09:28, kizi napisał:

> Wow ma temat dla tych co chcą rozreklamować gildie, GW też :/. Postanowiłem, że założe
takie
> coś dla AA też. Zacznę od mojej gildi, Gildia nazywa się "Polskie siły zbrojne" ;). I
działa
> u Humanów :). Zapraszam!!!! :p

Bardzo dobry pomysł. Przekonamy się ilu forumowiczów gra w Auto Assault. Osoby grające na 14
dniowym trialu (i ściągniętym z oficjalnej strony AA trialowym kodzie gry) również moga się
dopisywać.

Wydaje mi się, że w Polsce gra Auto Assault niestety nie ma zbyt wielu fanów - jeśli jest inaczej
dopisujcie się!
Głównym powodem jest zapewne abonament - jeśli ktoś już płaci np. za WoW czy Lineage II to
kolejny abonament pewnie go przeraża... Ja postanowiłem zrezygnować na miesiąc z WoWa by oddać
się (wraz z synem) AA, która jest tak inna od wszelakiego arsenału produkcji MMO. Grę mamy
w swych łapkach dopiero od wczoraj. Wydnie jest przepiękne (Edycja Kolekcjonerska). Wierząc
w dobrą rozrywkę zakupiłem od razu kartę prepaid NCSoftu na 60 dni. Razem to będzie: 14+30+60
:)

Tyle, że na dobre pojawimy się w grze pod koniec sierpnia... (a może wcześniej?:)

Przyglądając się już jakiś czas światowi gry Auto Assault myślę, że najbardziej spodoba mi
się rasa Biomek, klasa Agent - ale napewno wypróbuję inne rasy/klasy jak np. Human Commando/Bounty
Hunter, Mutant Champion/Avenger, Biomek Terminator/Agent.

Jak wygląda obecnie sprawa relacji z innymi graczami w świecie AA? Czy łatwo znaleźć kompanów
do wspólnej zabawy, czy jest to wogóle potrzebne? W końcu to MMO...

to czyli ze mozna sciagnac ze strony gre i 14 dniowy kod do grania?? zeby sprobowac czy sie spodoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 18:58, Polish napisał:

Kurcze nie wiem ;P. Mogłeś odrazu wbić pre-paida... Sądze jednak, że to raczej wina NCsoftu.
Gra ma wiele niedoróbek :/. Ale za niedługo ma wyjść patch który to zmieni :). No i oczywiście
ostatnio jest robione głosowanie, co by dodac do gry. Ja głosowałem na Storage, ale chciałbym
też auction hause ;p. Wiesz, może napisz do obsługi technicznej CDP? Może oni ci pomogą...
;>


Prepaida wbiję dopiero w sierpniu. Teraz chciałem wykorzystać 14 dni trial by rozeznać się w grze.
Słyszałem właśnie, że gra ma niedoróbki - ale nie rozumiem dlaczego właśnie na tym trialu miałyby się one ujawniać?;) Na koncie mam grę i informację, że mogę grać do 30 czerwca w wersję Trial, że mogę ją ściągnąć z netu lub zainstalować z DVD (kolegi). Gdybym wbił kod z pudełka i miał tak mieć to chyba bym się załamał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się w internecie, na forach dyskusyjnych w języku "wyspiarzy", że moje wpisanie kodu trial do konta gry rozpoczęło odliczanie 14 dni, ale nie oznacza niestety jeszcze grania w AA. Podobno to dopiero jest zgłoszenie, które oczekuje w kolejce na zatwierdzenie przez NC-Soft... Będę mógł grać dopiero, gdy dostanę mail od NC-Soft z potwierdzeniem, że moje konto trial jest aktywne. Z 14 darmowych dni pozostanie pewnie tylko połowa - i to jak dobrze pójdzie. Szkoda, bo w WoW po wpisaniu kodu trail mogłem grać odrazu.

Dnia 17.06.2006 o 19:14, Polish napisał:

Łatwo :). To wygląda tak, że niby do misji pomocy nie potrzeba... Tak do powiedzmy 20 lvl,
mogłbym przechodzić questy bez pomocy :). Ale potem są po prostu takie questy, że sie ich nie
da przejść bez pomocy (No chyba że się zrobi dużo wyższy lvl). Np: Zabicie szalonego generała
:D:D:D... To jest git quest, jeżeli lubisz długie emocjonujące walki ;). Lub. Zniszczenie ciężarówki
z bombą pendząca do posterunku napraw. Pościg niczym z filmów akcji, a bydle ma ponad 2000
hp :). By zdążyć na czas, potrzeba tak ze trzech 20 lvl-ców i dobrze by było gdyby chociaż
jeden był inżynierem :>. Oczywiście kiedy prubowałem ciężarówke z dużej prędkości od prawej
staranować, to niestety moje autko okazało się lżejsze i zrobiło fikołka ;P. Skończyło się
dachowaniem kilkanaście metrów dalej...


Brzmi cudownie. Ja lubię grę solo i uważam, że nawet granie w gry MMO powinno być możliwe dla solowych graczy, ale od MMO oczekuję również możliwości gry grupowej - stąd było moje pytanie.
Czytałem w internecie, że w AA gra zespołowa jest kulą u nogi i gracze wcale nie szukają pomocy ani nie wykazują chęci współpracy. Z tego, co piszesz jest inaczej - to dobrze.

Dnia 17.06.2006 o 19:14, Polish napisał:

Właśnie, można tutaj również opisywać emocjonujące walki ;)


Dokładnie. Dopóki nie zobaczyłem gry w akcji, nie byłem do niej pozytywnie nastawiony - może opisy graczy na temat emocjonujących "spotkań" podgrzeją atmosferę i zachęcą nowych AA-maniaków do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta to masz pecha :). Nigdy nie ufaj Trialom ;P. Hmmmm, pomyśl w takim razie, że również w tym aspekcie gra różni się od WoW-a :P.

Najzabawniejsze jest skakanie w miastach, dodane chyba tylko po to by... Sparodiować wowa? :p. Odkryłem, że małych płotków i tak nie da się przeskoczyć (niewidzialna ściana), barierek (ściana), Koszy (sciana) itd... Może to zostanie poprawione, chociaż tak naprawde to mało ważne, bo w miastach i tak sie robi tylko zakupy :). Najgorszy bug jaki mnie spotkał, to chyba tylko jeden quest którego nie da się skończyć :>. Ale to napewno zostanie poprawione.

Na zachęte dla ludzi którzy nie moge się zdecydować, moge dodać. Że wybór klasy postaci (np: Commandos, Enginer, agent, shaman). To dopiero początek. Już podczas 1 zakupu nowego wozu, stajemy przed prostym wyborem: Szybszy czy wytrzymalszy?. Już 3 raz zakupiłem samochód i musze przyznać, że jest ich multum. Teraz miałem do wyboru trzy modele. I naprawde czuć różnice, widać, że wybór samochodu wpływa na jazde.
Więc można powiedzieć, że lepiej z góry zaplanować, czy nasza postać będzie się posługiwać ciężkim sprzętem, czy lżejszym i szybszym? (Gram commando, więc podaje na swoim przykładzie). :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadam: Od wczoraj jest jeden wielki globalny serw, NEXUS. Wszyscy grają z wszystkimi :D.

Dziś grałem z francuzami, którzy nie znali angielskiego.

Jeden do mnie tak: tnk (wczesniej powiedział zdanie podobne do: Good is your tank).

Ja domyślając się o co chodzi odpowiada: You mean my bruuum bruuum? :P

A gościu, sorry i not good in english...

Zalety grania z całym światem. Po raz kolejny zapraszam do AA!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

jestem chyba najstarszym polskim graczem w AA jednak miałem dość długą przerwę bo uznałem że trzeba poczekać aż będzie więcej ludzi

gram podobnie jak Robotnik po stronie ludzi, udało mi się do tej pory spotkać tylko jedneego Polaka ale moj comeback nastąpił kilka dni temu ;) Założyliśmy małą gildie ale myślę że sprobojemy skontaktować się z Robotnikiem i zorganizuje się coś wspólnie :D

Na forum nie bywam zbyt często ale z chęcią służę radą w grze ;)

moj nick to DragonPK ewentualnie kontaktujcie sie z "Czesiek" on ma nieco więcej czasu na granie :D

Pozdrawiam i do zobaczenia w AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gram w AA gdzię od 10 dni również jako człowiek :)
Dzisiaj spotkałem w grze dopiero pierwszego Polaka który był na trialu.
Gram Lieutenantem ( level 19 ) a mój nick to Arakon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rozwiez gram humem, ale tylko na trialu...
zobacze niebawem jak bedzie z kasa to sobie kupie full, bo nie moge z tej gry po prostu ;d
gralem juz wszystkimi rasami i jak narazie hum najbardziej przypadl mi do gustu
jakby mial ktos ochote ze mna pograc przez najblizsze 12 dni, to zapraszam:
moj nick - Amothenia.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przetestować gierke bo ciekawie wyglądała, sciągnęłem duść dużego klienta, zpatchowalem gre i właśnie wtedy sie dowiedzialem że trzeba pixelshadera, którego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować