Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

StarCraft Universe

12 postów w tym temacie

Mod* do SCII, zmieniajacy strategie w MMO, uzyskawszy "blogoslawienstwo" Blizzarda, pojawil sie na Kickstarterze. Informacja o tym pojawila sie na GameSpocie ( http://www.gamespot.com/news/starcraft-universe-mmo-hits-kickstarter-6412826?tag=nl.e607&s_cid=e607&ttag=e607), a sam projekt mozna wesprzec tutaj -> http://www.kickstarter.com/projects/747939120/starcraft-universe?ref=category . W chwili obecnej na koncie znajduje sie 10 z potrzebnych 80 tysiecy dolarow, a premiera pierwszego rozdzialu przewidziana jest na koniec 2013 lub poczatek 2014 roku.

Miejmy nadzieje, ze za pare miesiecy Blizzardowi cos sie nie odwidzi i nie cofna zgody...

* - nie wiem, czy okreslenie "mod" jest tu odpowiednie, mamy w koncu do czynienia z kompletnie nowa gra, stworzona na silniku SC2, umieszczona w alternatywnej wersji StarCraftowego uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod? Hm, w chwili obecnej była to raczej mapa do SC2.

I czy MMO? Też bym nie powiedział, bo nadal gra się bodajże w kilkunastu graczy naraz. No chyba, że nagle będzie można grać w setki graczy, ale nie sądzę.

Chcą sporo kasy, ale ja podziękuję, grałem we wcześniejszą wersję i ostatecznie zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 14:35, Demagol napisał:

Mod? Hm, w chwili obecnej była to raczej mapa do SC2.


I wlasnie zbieraja kase na to, by stworzyc cos zupelnie nowego. Ma byc fabula (z cutscenekami), maja byc raidy, klasy itp. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko już było wcześniej, teraz chcą kasę by po prostu ten projekt rozbudować i zaprzęgnąć do pracy profesjonalistów. Stąd pewnie takiej sumy chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sami twórcy powiedzieli - nie chcą, aby to się nazywało MMO, bo to MMO nie będzie.

Ale pomysł w sumie fajny i podobno każda osoba, która ma kupione SC II będzie mogła w nią grać spokojnie z tego co przeczytałem. Jak tam kasa dojdzie do jakiegoś pułapu będzie otwarta beta gry, więc zastanawiam się czy i swojej cegiełki do tego dorzucić.

[edit]: A nie... sorry. Wystarczy aby doszło do tej kwoty, która jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sam Starter Edition :).

Coś mi się zdaje, że media wyświadczą niedźwiedzią przysługę tej gierce, bo niezorientowani w temacie stwierdzą, że to fanowskie MMO, a w istocie będzie to po prostu gierka w SC2 Arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki w sumie jak to dobrze powiedzieli World of Starcraft. Tylko mogę mieć nadzieję, że jeżeli tam będzie levelowanie i tak dalej to po prostu będzie to jakoś sprawnie działało. Chodzi mi o stworzoną postać i jej przechowywanie później na serwerach czy coś takiego. Że powiedzmy mój stworzony Dark Templar będzie sobie mógł być i żyć cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz z Arcade, którą włączam to albo Multitasking Trainer albo też Preloader do szybszego wczytywania się animacji podczas gry. Cały czas chciałem się pobawić w Starstrikers, ale nie było okazji. Więc w sumie to też sam SC Universe będzie dobrym powodem, aby korzystać z tego częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tym rozczarowałem. To jest kobyła, fakt, wymagała dużo pracy i umiejętności, które robią wrażenie, ale to tylko klon WoW-a, tylko bardziej nastawiony na narrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się niczego innego nie spodziewałem. Co nie zmienia faktu, że ten motyw z paliwem do pojazdów mi się spodobał. Będę jeździł do pobliskiej stacji paliw uzupełnić bak do mojego Immortala. Chociaż osobiście uważam, że ten motyw z Protossami używającymi SCV trochę mnie zaskoczył. No i także myślę jak będzie wyglądało to wszystko jak będą chcieli dodać Zergów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować