Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 - wyciekły pierwsze screeny i szczegóły

17 postów w tym temacie

> Zagram dla zasady,żeby sprawdzić jaki postęp zrobili :)

Żadnych, wydadzą najbardziej podstawową i okrojoną zawartość jak to tylko możliwe, a potem będą doić ludzi wypuszczając 20 dodatków.

Przecież ten sam schemat jest od pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak połączenie naprawdę fajnie wyglądających modeli Simów z dwójki z tym, które pojawiło się w trójce i do gustu mi totalnie nie przypadło. Więc jest dobrze. Jeżeli reszta będzie na podobnym poziomie to może po trzeciej części znowu by wylądowała u mnie na dysku... tylko nadal mam wrażenie, że nowa część TS będzie always online jak SimCity. To mnie lekko nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie bardzo odstaje od trójki, więc wymagania nie powinny aż tak podskoczyć. Obawiam się jednak optymalizacji, bo to co pokazali przy właśnie cz. 3 to jakaś kpina. Z każdym kolejnym dodatkiem nawet gdy nie dawał prawie żadnych opcji wymagania skakały niemiłosiernie w górę.
Tak jak podstawka śmigała superancko, tak już po pierwszym dodatku czas ładowania przedłużał się o dobrą minutę.
A opcje społecznościowe dla mnie zawsze na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A opcje społecznościowe dla mnie zawsze na minus.

Opcje społecznościowe w każdej grze przyprawiają mnie o uśmiech, bo nie ma to jak zdobywać achievementy. Jest to rzecz, która nie tylko przyciąga do gry na dłuższy czas, ale i tez daje satysfakcję, ze coś się zrobiło, ale może ja tak mam, bo jestem jednym z achi-botów :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie chodzi tu o "acziwki" tylko o to, co zrobiono w SimCity - granie ze znajomymi w stylu The Sims Social czy SimCity Social na FB. W sumie to zniknięcie tych gier z FB zwiastowało to, że po prostu ich duże odpowiedniki będą właśnie takimi grami. Nie F2P, a zapłać za to co masz w pudełku, a potem cały tabun dodatków. Będziemy dostawać takie teksty podczas gry jak "Twój znajomy Miecio poszedł na studia! Kup dodatek Uniwersytet Simowy, aby nie być w tyle z Twoją wiedzą!" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już widzę te modelowanie RÓŻNYCH części ciała :D If you know what I mean :D

Nadal mam przed oczyma stworki ze SPORE. Kult falusa wiecznie żywy.
Seria się sprzedaję to będą z niej ssać ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Opcje społecznościowe w każdej grze przyprawiają mnie o uśmiech, bo nie ma to jak zdobywać
> achievementy.

Tyle, że mi o osiągnięcia nie chodziło. Sam lubię je zdobywać, nie powiem, wczoraj grałem kampanię w Starcraft 2 HotS i zdarzyło mi się powtórzyć misję tylko dlatego, że Kerrigan otrzymała obrażenia, a żeby zdobyć achiv musiała przejść misję bez draśnięcia.

Chodziło mi raczej o dodawanie tych wszystkich przycisków "share" z facebooka czy właśnie takie wkurzające z mojej perspektywy rzeczy, o których wspomniał również Muradin_07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, TS4 nie będzie wymagało dostępu do neta (przynajmniej nie stałego :D), EA to potwierdziło. Wątpię, żeby chcieli kolejną falę hejtu po SimCity :P A co do gry to się jaram, nie mogę się doczekać pozostałych informacji. Ale simy wyglądają tu tak trochę... plastusiowato ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie, TS4 nie będzie wymagało dostępu do neta (przynajmniej nie stałego :D), EA to
> potwierdziło. Wątpię, żeby chcieli kolejną falę hejtu po SimCity :P A co do gry to się
> jaram, nie mogę się doczekać pozostałych informacji. Ale simy wyglądają tu tak trochę...
> plastusiowato ._.
EDIT: Jednak nie wyglądają tak źle, na screenie z simami jedzącymi naleśniki wyglądają naprawdę fajnie, lepiej niż w trójce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby grafika ciutek lepsza, a trawa to nadal tylko płaska tekstura...

Nie jestem pewien czy podoba mi się to przemodelowanie twarzy postaci. Przywykłem do tego, co było w TS3.

Podoba mi się to, że w końcu można bezpośrednio zmieniać kształt ciała postaci. Oj brakowało mi tego w TS3.

Jestem ciekaw jak wygląda interfejs. Jeśli jest diametralnie inny niż w TS3, to się wkurzę... lubiłem ten specyficzny niebieski "bajerancki" interfejs przywodzący na myśl aplikacje Apple''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować