Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - osiągnięcia gotowe do wglądu

13 postów w tym temacie

Z tego co widać, w grze jest tylko 20 sklepów (choć myślę, że chodzi o spółki, które mają kilkadziesiąt sklepików na mieście) i 70 misji.

Liczby trochę małe, nie zaprzeczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co widać, w grze jest tylko 20 sklepów (choć myślę, że chodzi o spółki, które
> mają kilkadziesiąt sklepików na mieście) i 70 misji.
>
> Liczby trochę małe, nie zaprzeczam.

20 sklepów do obrabowania, lokale ze zmianą fryzury, tatuaży, modyfikacją samochodów nie są tutaj pewnie wzięte pod uwagę. Do tego pewnie dojdą jeszcze banki.

Co do tych 70 misji, to nie jest powiedziane że to wszystkie, które są w grze. Jeśli tak, to rzeczywiście trochę mało, chociaż tryb fabularny w GTA IV powoli mi się dłużył. Poza tym, jeśli przyjmiemy że jest jakieś 30-40 misji w wątku głównym, to dla każdego bohatera będzie tylko po 10-15 misji dodatkowych, ale możliwe, że nie uwzględniono misji z biznesów, jak np. taksówki, które mają osobne osiągnięcie.

Najbardziej podoba mi się osiągnięcie z wydaniem $200 mln, bo to oznacza, że wreszcie będzie co robić z kasą, a nie jak w GTA IV.

edit: Jedyną obawą, którą mam od pierwszych zapowiedzi GTA V jest kwestia nieruchomości i własnych biznesów, których na poczatku miało nie być. Dopiero po reakcji graczy, Rockstar zdecydował się je wrzucić. Mam nadzieję, że mieli wystarczająco dużo czasu na dopracowanie tych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 09:22, Chopek napisał:

No jedyna gra z której chętnie zrobie platynke :)


Powodzenia w szukaniu tysiąca gołębi i mew. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Collect and return all spaceship parts

Stawiam, że to będą odpowiedniki ukrytych paczek.

You’re gonna need a bigger boat...

Hahaha, czyżby osiągnięcie polegające na daniu się zabić przez rekina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować