poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 19:12, Gracz 23 napisał:

Przepraszam za 2 takie same posty pod rząd nie odświeżyłem strony

No wiem zobacz se staty milten6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro napisał:
"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."

Polecam ogólnie lekturę tego wątku. Wiele razy było powtarzane, że awans nie liczy się tylko od ilości postów, ale od regularności w ich pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym w zupełności, jednak dalej mówię, iż powinniśmy pisac mądre posty, a nie co jakis czas sobie nabijać posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:26, PolishWerewolf napisał:

Destro napisał:
"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie
spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż
ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez
kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."

Polecam ogólnie lekturę tego wątku. Wiele razy było powtarzane, że awans nie liczy się tylko
od ilości postów, ale od regularności w ich pisaniu.

Ale w tym problem że ja całe dni siedze na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może milten6 napisał mało postów jako robotnik.Ale spójrz ile za karę musiał czekać dni żeby awansować z obywatela na przodownika.Był to prawie miesiąc.Przeciętnym userom zajmuje to 7-10 dni regularnego postowania.Więc czekaj na awans cierpliwie a zostaniesz w końcu przodownikiem.Ale mimo wszystko ja na twoim miejscu cieszyłbym się z robotnika bo można się szybko doczekać awansu....Na brygadzistę trzeba czekać miesiąc do półtora regularnego postowania no i klasycznie dodam że jest dużo wyjątków od tej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:56, Master J napisał:

Może milten6 napisał mało postów jako robotnik.Ale spójrz ile za karę musiał czekać dni żeby
awansować z obywatela na przodownika.Był to prawie miesiąc.Przeciętnym userom zajmuje to 7-10
dni regularnego postowania.Więc czekaj na awans cierpliwie a zostaniesz w końcu przodownikiem.Ale
mimo wszystko ja na twoim miejscu cieszyłbym się z robotnika bo można się szybko doczekać awansu....Na
brygadzistę trzeba czekać miesiąc do półtora regularnego postowania no i klasycznie dodam że
jest dużo wyjątków od tej reguły.

Przypominam również, że na początku forum, awans na przodownika był bardzo długi... czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:38, patrYX93 napisał:

Zgadzam się z tym w zupełności, jednak dalej mówię, iż powinniśmy pisac mądre posty, a nie
co jakis czas sobie nabijać posty :/

Masz rację,ale niktóży tego nie rozumieją i są tu tylko po to żeby mieć najwięcej postów.A już nie ważne że połowa tego to spam w Historyjce i ŚŁownej Zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2007 o 08:41, boduczek napisał:

już nie ważne że połowa tego to spam w Historyjce i ŚŁownej Zabawie.


Boduczek, a czy my nie używaliśmy słownej zabawy ;) Ja naszczęście wziąłem się za siebie i niepisze tam już nic od 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2007 o 08:43, Unreal11 napisał:

Boduczek, a czy my nie używaliśmy słownej zabawy ;) Ja naszczęście wziąłem się za siebie i
niepisze tam już nic od 2 tygodni.

Owszem używaliśmy,ale nie jako jedyni :) Ten temat nie został zamknięty co oznacza że można w nim pisać,ale ludzie -bez przesady! Jak ktoś pisze tak po 50 postów dziennie i to tylko tak ;
Pies czy Kot? ----Kot bo je myszy, Ą czy a ?? Ponawiam.
To jest rochę bez sensu,bo owszem w tych tematach pisał prawie każdy,ja też czasem coś napisze i Ty :) Ale niektóży robią to do znudzenia i bez sensownie nabijają sobie posty ,chcąc awansować na samych spamerskich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też czasem coś napisze i Ty

Boduczek czy ty tam piszesz to mnie nie obchodzi,ale pamiętaj ja już tam NIC, niepisze, ani 1 posta przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2007 o 08:52, Unreal11 napisał:

Boduczek czy ty tam piszesz to mnie nie obchodzi,ale pamiętaj ja już tam NIC, niepisze, ani
1 posta przez 2 tygodnie.

A wiesz że mnie też nie obchodzi że Ty tam nie piszesz od 2 tygodni :P Widać że masz silną wolę,ja też pomału kończę z tym nałogiem,już ograniczyłem to do minimum jeszcze pare tygodni i odłorze ten nałóg w nie pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 08:57, boduczek napisał:

ja też pomału kończę z tym nałogiem,już ograniczyłem to do minimum jeszcze pare tygodni
i odłorze ten nałóg w nie pamięć :)


Odkąd stałem się brygadzistą , coś mi do głowy wpadło, już tam nie piszę. Udało się!! Koniec nałogu !!! :)
Czasami piszę w temacie "odliczmy" ale nie trzaba się martwić. Im starsze daty tym trudniej będzie coś znaleźć. Wikipedia nie wie wszystkiego :) Praktycznie może się okazać że będą pisać tak :

357 r.p.n.e. - W Babilonie wybudowano nową chatę
358 r.p.n.e - ta chata spłonęla
359 r.p.n.e- jakiś babilończyk ożenił się z " babilończyką "

Popatrzcie co awans może uczynić :) Oczywiście u niektórych :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ba myć?! licytacja:p...kto lepszy / abstynenci:D Może by mi ktoś łaskawie wytłumaczył czemu ja nie bawie się w te zabawy;)?
Następy avans to będzie koszmar:p i znowu przodownik ehh powinna być możliwość zablokowania obecnego satusu:) pojawiał by się wtedy...Honorowy Przodownik:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo,mieliście racje że czekanie na robotnika i przodowinka jest łatwe (znaczy krótko się czeka). A teraz żeby zostać brygadzistą trzeba nieźle poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się