poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 12:52, patrYX93 napisał:

Ja jakoś pisałem dużo i mądrze- spójrz na rangę.

Ranga nie oznacza że piszesz dużo i mądrze. No może czasami :)
__
A takie pytanie : punkt mam jeśli po napisaniu posta będe zalogowany jeszcze przez 43 minuty ? Coś takie słyszałem, chyba od Piotrka K. I czy jak napiszę 2 posty w przeciągu 2 minut to po tym właściwym czasie (43 minut (?)) dostaję 2 pkt, czy dostanę tylko 1 pkt, później napiszę kolejnego posta, poczekać i dopieo mam 2 punkta?
I ostatnie pytanie : czy jest jakaś granica punktowa na dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:12, Souler napisał:

Jestem juz na gram.pl 13Dni i jestem ciekaw ile trzeba robic by awansowac na wyzszy stopien ?


Hmm, pisać i to dużo oraz w regularnych odstępach czasu - to cała filozofia. :D
Oczywiście na temat, bo w przypadku łamania regulaminu można otrzymać degradację do niższego stopnia, a tego chyba nie chcesz... ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zadać pytanie,ale ostatnio jakoś mało piszę to zadam je dziś ;)
Z tego co słyszałem na jedną godzinę można dostać jeden punkt,a ile dostałbym punktów jesli np o godzinie 15.58 napisał pierwszego posta a drugiego 16.01 to dostanę 2 puntky czy należy czekać do 58 min następnehj godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 13:16, Super gość napisał:

I ostatnie pytanie : czy jest jakaś granica punktowa na dzień ?

Tak, nie jestem pewien, ale słyszałem, że tylko 4 pkt dziennie można zdobyc. Ten czas, to chyba 42 albo 45 minut. I wydaje mi sie bynajmniej, że po napisaniu 1 posta, należy zostawic "włączone'' forum na właśnie te 40 parę minut i otrzymujemy punkt. To oczywiście nie jest pewne, w końcu co może wiedziec brygadzista który nie był na starym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Śpieszę z wyjaśnieniami... :)
Załóżmy, że logujesz się na forum. Widzisz ciekawą dyskusję i z chęcią sobie popolemizujesz. Dodajesz pierwszy post - w tym momencie system nalicza Ci 1 punkt. Od teraz obojętnie ile napiszesz przez godzinę, to i tak masz ten jeden punkt. Kiedy minie już 60 minut i znowu dodasz wypowiedź, to system nalicza Ci "mały" punkt. Kiedy minie kolejna godzina i znowu dodasz post, to masz już 2 punkty. Maksymalnie można uzyskać 4 pkt, przy czym musiałbyś dodawać posty w regularnych odstępach czasu przez 12 godzin. :)
To tak pokrótce... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:21, boduczek napisał:

Zawsze chciałem zadać pytanie,ale ostatnio jakoś mało piszę to zadam je dziś ;)
Z tego co słyszałem na jedną godzinę można dostać jeden punkt,a ile dostałbym punktów jesli
np o godzinie 15.58 napisał pierwszego posta a drugiego 16.01 to dostanę 2 puntky czy należy
czekać do 58 min następnehj godziny ?


Punkty otrzymuje się za pisanie w regularnych odstępach czasowych. Przy założeniu, że dodałeś pierwszy post o godzinie 15.58, to do godziny 16.58 obojętnie ile byś nie napisał, to i tak masz ten jeden punkt.
Reszta jest tu ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=29466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, dziad5 napisał:

Czy stopień nie zależy począści także od ilości zarejestrowanych gier?


Nie - liczba zarejestrowanych gier nie ma żadnego wpływu na rangę na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, dziad5 napisał:

Czy stopień nie zależy począści także od ilości zarejestrowanych gier?


Status nie zależy od posiadanej ilości zarejestrowanych gier... każdy jest tu traktowany równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, dziad5 napisał:

Czy stopień nie zależy począści także od ilości zarejestrowanych gier?

Nie, no to jest akurat nie możliwe. Bo gdyby tak było, to ci co mają więcej pieniędzy- więcej gier mieli by większą rangę. Więc, nawet jeśli nie masz żadnej gry zarejestrowanej możesz miec WT, a gramowicz, który ma nawet ponad 500 gier może by ciągle obywatelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:34, Super gość napisał:

Nie źle pokręcone :) [Dotyczy systemu naliczania punktów - dop. Coss]


No i bardzo dobrze - dzięki temu spamerzy nie mają szans na osiągnięcie wysokiej rangi. Liczy się systematyczność, a nie hurtowo dodawane posty w myśl zasady im więcej, tym lepiej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 13:24, Cossack777 napisał:

Punkty otrzymuje się za pisanie w regularnych odstępach czasowych. Przy założeniu, że dodałeś
pierwszy post o godzinie 15.58, to do godziny 16.58 obojętnie ile byś nie napisał, to i tak
masz ten jeden punkt.
Reszta jest tu ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=29466

Aha,cóż dziękuje Ci za pomoc w nurtującym mnie pytaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:51, Cossack777 napisał:

No proszę - nie ma mnie kilka dni na forum i kolejny Delegat pnie się w górę. ;]
Graty z okazji awansu - z pewnością dobrze będziesz reprezentował interesy partii na walnych
zgromadzeniach

hyhy dzięki :) Postaram sie. Ale niedosyt jest nadal... mały bo mały ale jest... Ja chcę sekretarza!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 13:22, Cossack777 napisał:

Załóżmy, że logujesz się na forum. Widzisz ciekawą dyskusję i z chęcią sobie popolemizujesz.
Dodajesz pierwszy post - w tym momencie system nalicza Ci 1 punkt.


To się trochę kłóci z tym co kiedyś napisał Piotrek K. Powiedział on, że po napisaniu posta trzeba zostać na forum jeszcze 43 minuty żeby zaliczyło ten punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:16, Luke Shadow napisał:

To się trochę kłóci z tym co kiedyś napisał Piotrek K. Powiedział on, że po napisaniu posta
trzeba zostać na forum jeszcze 43 minuty żeby zaliczyło ten punkt.

Ciekawe czy to prawda - swoją drogą można by było to w bardzo prosty sposób sprawdzić, wystarczy założyć nowe konto, wejść na forum tylko po to by napisać jednego posta dziennie (po napisaniu posta od razu się wylogować) i tak postępować przez parę dni. Jeśli będzie awans na robotnika to teoria Piotrka odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:16, Luke Shadow napisał:


> Załóżmy, że logujesz się na forum. Widzisz ciekawą dyskusję i z chęcią sobie popolemizujesz.

> Dodajesz pierwszy post - w tym momencie system nalicza Ci 1 punkt.

To się trochę kłóci z tym co kiedyś napisał Piotrek K. Powiedział on, że po napisaniu posta
trzeba zostać na forum jeszcze 43 minuty żeby zaliczyło ten punkt.

hmm był by to nawet sensowny system, ale w sumie, ot ja często robie tak, że wchodzę na forum napisze coś w interesujących mnie tematach, później np. wyłączam w 1oknie zamiast forum np. sokkera i porobię jakieś transfery, wejdę na jakieś wiadomości, czy cuś i wrócę zobaczyć na forum, czy ktoś coś napisał, a jakoś mi tam się zmieniają te statusy. Z drugiej strony, czasami mi się zdarza, że włączę jakąś gierkę i mam włączone w jednym z okien forum, a właściwie nieobecny jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:43, Cossack777 napisał:

No i bardzo dobrze - dzięki temu spamerzy nie mają szans na osiągnięcie wysokiej rangi.


No i bardzo dobrze... Już mam pewność że moje 4 posty pisane co godzinę równają się 100 postami pisanymi przez spamera w ciągu 4-5 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, Cossack777 napisał:

/.../

Śpieszę z wyjaśnieniami... :)
Załóżmy, że logujesz się na forum. Widzisz ciekawą dyskusję i z chęcią sobie popolemizujesz.
Dodajesz pierwszy post - w tym momencie system nalicza Ci 1 punkt. Od teraz obojętnie ile napiszesz
przez godzinę, to i tak masz ten jeden punkt. Kiedy minie już 60 minut i znowu dodasz wypowiedź,
to system nalicza Ci "mały" punkt. Kiedy minie kolejna godzina i znowu dodasz post, to masz
już 2 punkty. Maksymalnie można uzyskać 4 pkt, przy czym musiałbyś dodawać posty w regularnych
odstępach czasu przez 12 godzin. :)
To tak pokrótce... ;]


Dzięki za bardzo przydatne info - do tej pory wydawało mi się to wielką nie odkrytą tajemnicą jak CDP znalazło złoty środek na awanse, a tutaj okazuje się, że jest to bardzo prosty system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:21, s2nto napisał:

Dzięki za bardzo przydatne info - do tej pory wydawało mi się to wielką nie odkrytą tajemnicą
jak CDP znalazło złoty środek na awanse, a tutaj okazuje się, że jest to bardzo prosty system.

Nawiasem mówiąc tak było na starym forum, a to są tylko nasze domysły, niepotwierdzone oficjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się