poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 13:52, legenda27 napisał:

A skąd system może wiedzieć, że spamujemy i tego nie uznawać?

Nie może wiedzieć... Za to moderatorzy już tak... I raczej są konsekwentni w swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:55, Luke Shadow napisał:

Nie może wiedzieć... Za to moderatorzy już tak... I raczej są konsekwentni w swojej pracy.


Ale nie chodzi mi o takie spamowanie tylko o na przykład pisanie do Historyjki...... System nie uznaje tych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:55, Luke Shadow napisał:

Nie może wiedzieć... Za to moderatorzy już tak... I raczej są konsekwentni w swojej pracy.

Taa, dobrze, że dodałeś to "raczej". Brakuje jeszcze "większość, ale bynajmniej nie wszyscy" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 14:00, legenda27 napisał:

Ale nie chodzi mi o takie spamowanie tylko o na przykład pisanie do Historyjki...... System
nie uznaje tych tematów?

A niby czemu ma nie uznawać? Pod względem punktowania temat jak każdy inny. Tyle że z forum dyskusyjnym ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:02, Luke Shadow napisał:

> nie uznaje tych tematów?
A niby czemu ma nie uznawać? Pod względem punktowania temat jak każdy inny. Tyle że z forum
dyskusyjnym ma niewiele wspólnego.


No ale przecież Historyjka to spam na maksa jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:00, legenda27 napisał:

Ale nie chodzi mi o takie spamowanie tylko o na przykład pisanie do Historyjki...... System
nie uznaje tych tematów?

Niestety, wszystkie są punktowane.

Wraz z nadejściem nowego forum odpowiednie władzę mogłyby jednak rozważyć opcję usunięcia typowo spamerskich tematów z listy punktowanych wątków (Freestyle przede wszystkim) ;>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:02, Silveren napisał:

kurczę ,nonie moge sie doczekac tego brygadzisty, ale cierpliwym trza być ;)


Jesteś na gram.pl prawie tyle samo co ja ale popatrz na ilość postów. Ja nie dawno awansowałem z 709 postami Przodownika. Pisz mniej więcej co godzinę/pół to podobno pomaga bardziej niż 20 postów na godz. Nie bądź taki niecierpliwy tylko weź się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:08, legenda27 napisał:

> kurczę ,nonie moge sie doczekac tego brygadzisty, ale cierpliwym trza być ;)

Jesteś na gram.pl prawie tyle samo co ja ale popatrz na ilość postów. Ja nie dawno awansowałem
z 709 postami Przodownika. Pisz mniej więcej co godzinę/pół to podobno pomaga bardziej niż
20 postów na godz. Nie bądź taki niecierpliwy tylko weź się do roboty!


Spoko, nie nakręcaj się tak to tylko są zwykłe rangi, a na forum jestem 2, 1 razy dziennie albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:08, legenda27 napisał:

Jesteś na gram.pl prawie tyle samo co ja ale popatrz na ilość postów. Ja nie dawno awansowałem
z 709 postami Przodownika. Pisz mniej więcej co godzinę/pół to podobno pomaga bardziej niż
20 postów na godz. Nie bądź taki niecierpliwy tylko weź się do roboty!

Taa, ja napisałem pięciokrotnie więcej, a jako że miałem szczęście trafić na przewrażliwionego/niedoinformowanego moda - nadal jestem przodownikiem...Dlatego - olewam te rangi (w każdym razie w jeszcze większym stopniu, niż to było przedtem). I IMO każdy "prawdziwy" forumowicz (tzn taki, który naprawdę ma coś do powiedzenia, ew. jest dobrym słuchaczem :P) powinien mieć podobne podejście. A tymczasem bardzo dużo użytkowników nabija posty, opracowuje nie wiadomo jakie "taktyki" (vide Ty...) byleby tylko zmienić parę literek nad avatarem...Sad but true (only in some cases, tho :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:10, Silveren napisał:

Spoko, nie nakręcaj się tak to tylko są zwykłe rangi, a na forum jestem 2, 1 razy dziennie
albo wcale.


Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało ale to miał być taki żarcik. Trochę źle to zrozumiałeś..... Ale i tak zapomniałem Tobie życzyć awansu. A więc: Życzę Tobie szybkiego awansu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:14, qrczak90 napisał:

Taa, ja napisałem pięciokrotnie więcej, a jako że miałem szczęście trafić na przewrażliwionego/niedoinformowanego
moda - nadal jestem przodownikiem...Dlatego - olewam te rangi (w każdym razie w jeszcze większym
stopniu, niż to było przedtem). I IMO każdy "prawdziwy" forumowicz (tzn taki, który naprawdę
ma coś do powiedzenia, ew. jest dobrym słuchaczem :P) powinien mieć podobne podejście. A tymczasem
bardzo dużo użytkowników nabija posty, opracowuje nie wiadomo jakie "taktyki" (vide Ty...)
byleby tylko zmienić parę literek nad avatarem...Sad but true (only in some cases, tho :P).


Ja tylko mówię, koledze jaką można mieć "taktykę na awans". To nie znaczy, że ja z niej korzystam! Sam staram się pisać tam gdzie chcę, jak chcę i kiedy chcę. Ja się ostatnio bardzo ucieszyłem z awansu na Brygadzistę. Dla mnie status to wyznacznik doświadczenia, coś ważnego ale.... No właśnie "ale" nie najważniejszego. Staram się też prowadzić miłą dyskusję na poziomie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:16, legenda27 napisał:

> Spoko, nie nakręcaj się tak to tylko są zwykłe rangi, a na forum jestem 2, 1 razy dziennie

> albo wcale.
>

Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało ale to miał być taki żarcik. Trochę źle to zrozumiałeś.....
Ale i tak zapomniałem Tobie życzyć awansu. A więc: Życzę Tobie szybkiego awansu! :-D


Wzajemnie i...dzięki. Niektóre osoby takie "żarciki" piszą na poważnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:21, legenda27 napisał:

Ja tylko mówię, koledze jaką można mieć "taktykę na awans". To nie znaczy, że ja z niej korzystam!

Ok, w takim razie sry za nieporozumienie :) Ale sam musisz przyznać, że jest sporo takich osób...

Dnia 08.05.2007 o 14:21, legenda27 napisał:

Sam staram się pisać tam gdzie chcę, jak chcę i kiedy chcę.

I to się ceni :)

Dnia 08.05.2007 o 14:21, legenda27 napisał:

Dla mnie status to wyznacznik doświadczenia

Right, ale nie we wszystkich przypadkach (ah, jak ja lubię pisać o sobie ;P).

Dnia 08.05.2007 o 14:21, legenda27 napisał:

No właśnie "ale" nie najważniejszego. Staram się też prowadzić miłą dyskusję na poziomie.

I tak ma być! Szkoda tylko, że część się zdaje tego nie popierać...

Dnia 08.05.2007 o 14:21, legenda27 napisał:

Pozdrawiam!

(a co mi tam, w sferisa się pobawię)
Również pozdrawiam,
-Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. No i stało się, w końcu zostałem przewodniczącym, choć długo to trwało. Po raz kolejny awans mnie zaskoczył. Cóż, pozostanie mi pożegnać magwisienkę i deiha w KDCNA, ale jeszcze się spotkamy ;) Dzięki, wszystkim, dzięki :)
Pozostaje mi tylko przyzwyczajać się do nowej rangi, ale trochę dziwne, że nie zauważyłem jej wcześniej. A głowę dałbym, że wcześniej na tym poście było delegat. A co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:31, Liqid napisał:

Niesamowite. No i stało się, w końcu zostałem przewodniczącym, choć długo to trwało. Po raz
kolejny awans mnie zaskoczył. Cóż, pozostanie mi pożegnać magwisienkę i deiha w KDCNA, ale
jeszcze się spotkamy ;) Dzięki, wszystkim, dzięki :)
Pozostaje mi tylko przyzwyczajać się do nowej rangi, ale trochę dziwne, że nie zauważyłem jej
wcześniej. A głowę dałbym, że wcześniej na tym poście było delegat. A co tam :)


No to gratulację! Własno tytułowca życzę! A co to to KDCNA? Mnie też awans zaskoczył. Miałem wyjść z domu ale sobie myślę, że napiszę jeszcze jednego posta. Napisałem i awansowałem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się