poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 14:49, Liqid napisał:

/.../

Oooo, Liqid raczył awansować. ;) Gratulacje, choć po Tobie spodziewałem się mniejszego entuzjazmu po otrzymaniu awansu. :P Nie mniej jednak szczere gratulacje z mojej strony. Ale Cię nieźle wyprzedziłem, jak tak patrzę... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:00, Ponury Żniwiarz napisał:

wogole okienko dodania posta mi ostatnio lekko
obce :) Prawie jakbym odszedl z forum


Ja kiedyś też tak miałem, ale jak później zajrzałem z powrotem na forum zachciało mi się tak pisać, że hej! Forum po prostu jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:38, legenda27 napisał:

> wogole okienko dodania posta mi ostatnio lekko
> obce :) Prawie jakbym odszedl z forum
>

Ja kiedyś też tak miałem, ale jak później zajrzałem z powrotem na forum zachciało mi się tak
pisać, że hej! Forum po prostu jest super!


Ja chyba z 5 miesięcy na forum nie zaglądałem a od zeszłego tygodnia spędzam tutaj dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:54, dawidos160 napisał:

Ja chyba z 5 miesięcy na forum nie zaglądałem a od zeszłego tygodnia spędzam tutaj dużo czasu
:)


Heh... to widać. Gdziekolwiek nie zajrzę, do jakiego tematu nie wejdę, wszędzie Ty! :-D. Naprawdę nieźle się wziąłeś do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:59, legenda27 napisał:

Heh... to widać. Gdziekolwiek nie zajrzę, do jakiego tematu nie wejdę, wszędzie Ty! :-D. Naprawdę
nieźle się wziąłeś do roboty.


Wiesz, każdy przodownik chce dostać awans na brygadzistę. Więc nie dziwię się, że kolega się stara. Ale to dobrze, kiedy awansujemy na delegatów (jeśli wcześniej nie odejdę :( ) to ktoś zajmie nasze miejsce xD Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:31, Liqid napisał:

Niesamowite. No i stało się, w końcu zostałem przewodniczącym, choć długo to trwało. Po raz
kolejny awans mnie zaskoczył. Cóż, pozostanie mi pożegnać magwisienkę i deiha w KDCNA, ale
jeszcze się spotkamy ;) Dzięki, wszystkim, dzięki :)
Pozostaje mi tylko przyzwyczajać się do nowej rangi, ale trochę dziwne, że nie zauważyłem jej
wcześniej. A głowę dałbym, że wcześniej na tym poście było delegat. A co tam :)


Gratulacje Przodowniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:11, przemaspol napisał:

Wiesz, każdy przodownik chce dostać awans na brygadzistę. Więc nie dziwię się, że kolega się
stara. Ale to dobrze, kiedy awansujemy na delegatów (jeśli wcześniej nie odejdę :( ) to ktoś
zajmie nasze miejsce xD Pozdro


Wiem bo 3 dni temu sam stałem się Brygadzistą. Też uważam, że to dobrze ale niech trochę wyhamuje i nie spamuje. ;-D No więc nam życzę szybkiego awansu! I po raz któryś proszę Ciebie nie odchodź! :-D
dawidos160---> Oczywiście nie mam na myśli, że Ty to robisz. Po prostu taki rym malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:17, legenda27 napisał:

> Gratulacje Przodowniku :D

Eeeeeee...... jaki Przodowniku? :-D


Chciałem napisać Przewodniczący....

Chyba Liqid się za to nie obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:23, pawlo131 napisał:

Chyba Liqid się za to nie obrazi :)


Na pewno nie..... Przynajmniej mam taką nadzieję...... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:25, legenda27 napisał:

> Chyba Liqid się za to nie obrazi :)

Na pewno nie..... Przynajmniej mam taką nadzieję...... :-D


Oby, bo jak wpadnie w furię... xD A powiedz mi pawlo, gdzie ty jedziesz w delegacje jak awansujesz? A właściwie legendo to powiedz mi, gdzie MY jedziemy, bo tyle jest fajnych i ciekawych miejsc...

BTW- czemu cie na gg nie ma co (do legendy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:23, pawlo131 napisał:

Chyba Liqid się za to nie obrazi :)

Jesteś tego pewien? Chyba to chyba, ale wiesz, jak wilki są ostatnio głodne? Pogoda ostatnio taka niepewna, jak pojedynczy basior przed łosiem... Co ja mogę zrobić, jako przodow..., to jest przewodnik stada? Nie pozostawiasz mi wyboru, oj tak. Już moje wilczki ostrzą zębiska, ślinią się, jak canisy Pawłowa w Jasności. Będę musiał... nakarmić je jedzeniem z puszki ("nie testowane na zwierzętach"?) , wegetariańskim do tego :|
Łii tam [© by Liqid] ;P
Po raz kolejny dzięki wszystkim.

Magwisienka-> tylko na to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:16, legenda27 napisał:

ale niech trochę wyhamuje
i nie spamuje. ;-D No więc nam życzę szybkiego awansu! I po raz któryś proszę Ciebie nie odchodź!
:-D


I kto tu spamuje co :> :) I chyba to nie jest tak, że jest określona ilość miejsc w danej grupie co ? :> Bo jakbym miał czekać aż taki spamer jak Ty mi tu awansuje to prędzej by mur chiński rozebrali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest że jeden robotnik napisał 2000 postów i jest robotnikiem, jakiś przodownik napisał 60-parę postów i jest przodownikiem. Sprawdziłem to w statystykach. To o co tu chodzi? I od czego stopień zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:26, kalin 123 napisał:

Jak to jest że jeden robotnik napisał 2000 postów i jest robotnikiem, jakiś przodownik napisał
60-parę postów i jest przodownikiem. Sprawdziłem to w statystykach. To o co tu chodzi? I od
czego stopień zależy?


Może ten pierwszy robotnik pisał multum off-topic''u i spamu w krótkim czasie, a drugi dużo czasu spędzał na forum, przeglądając wątki i wypowiadając się w ulubionych. Może CD Projekt opracował sztuczną inteligencję, która ocenia poziom "dojrzałości forumowej" użytkowników ;] co do drugiego pytania - tego nie wie nikt, prócz pracowników CD Projektu i moderatorów, choć są w tej kwestii nieco drażliwi. W każdym razie, na pewno nie jest liczona ilość postów. Bo inaczej byłbym jeszcze Przodownikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje wędrują do ciebie ;]

Heh mam wrażenie, że od jakiegoś czasu te awanse strasznie przyspieszyły - ale to pewnie jak zwykle w każdym razie tylko moje "zwidy" ;D Ranga przewodniczącego to już nie byle co - oby tak dalej. życzę jeszcze więcej ciekawych i długich postów, no i oczywiście szybko awansu na sekretarza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam głupie pytanie- no ale zapytam! mianowice czy te liczby w nawiasie w statystykach to limit ile musze zdobyć punktów żeby miec kolejny awans?!
Jestem jeszcze ciekaw czy jest jakaś osoba na gram.pl która jeste nijakim banitą czyli wrogiem ludu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:37, Vuko Drakkainen napisał:

mam głupie pytanie- no ale zapytam! mianowice czy te liczby w nawiasie w statystykach to limit
ile musze zdobyć punktów żeby miec kolejny awans?!

Nieee....W nawiasach jest pokazane ile procent zajmują wszystkie Twoje posty w danym temacie lub na forum.gram.pl.

Dnia 08.05.2007 o 19:37, Vuko Drakkainen napisał:

Jestem jeszcze ciekaw czy jest jakaś osoba na gram.pl która jeste nijakim banitą czyli wrogiem
ludu?

Jak można się domyślić jest ich "kilku" ( patrz statystyki...około 250 ) a nie widać ich bo kiedy moderator daje bana to użytkownik spada właśnie na ten stopień i nie może się udzielać na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się