poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja tam nie popieram - jest jak jest i jest dobrze, modów sporo, działają szybko - what''s the difference?

A podejrzewam, że by się straaaszne siatki narobiły "a chodź cie nakabluje smarku jeden", już widziałem na innych forach efekty takich działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:28, Jan Czarny napisał:

Proponowałbym System zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem :)

Jest już coś takiego...:/ Posty niezgodne z regulaminem, zdublowane tematy, etc. możesz zgłaszać za pomocą formularza, który znajduje się pod tym adresem.
http://www.gram.pl/moderator
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:28, Jan Czarny napisał:

Proponowałbym System zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem :)
; Ciekawa Teza co ?


Ciekawa, ale możesz przecież wszystko zgłosić wchodząc na stronę http://moderator.gram.pl - tam możesz wysłać formularz zawiadamiający o postach niezgodnych z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:30, Sephirath napisał:

A podejrzewam, że by się straaaszne siatki narobiły "a chodź cie nakabluje smarku jeden", już
widziałem na innych forach efekty takich działań.

Czy ja wiem. Gdyby zmontować to w ten sposób że forumowicz który zgłasza posta ot po prostu żeby naskarżyć (a post jest całkowicie zgodnie z regulaminem) to dostał by ostrzeżenie, albo cosik w tych klimatach nie było by chyba tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, nawet zapomniałem, że mamy taki zgłaszak ^^

Jakoś nie wydaje mi się, żeby był specjalnie przez nas często używany na forum... Toż to lepiej na IRCa, gg, meilem wbić niż przez formularz. Jakoś tak mnie CDP przyzwyczaiło, że ichnie formularze w ogóle nie działają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:36, Sephirath napisał:

Rotfl, nawet zapomniałem, że mamy taki zgłaszak ^^

Dobra, dobra. Myślisz że nie wiem o Twoich codziennych donosach?? Gdyby nie one, jeszcze ze 3 miechy miałbyś Delegata :D:D:D

Dnia 29.05.2007 o 19:36, Sephirath napisał:

Jakoś tak mnie CDP przyzwyczaiło, że ichnie formularze w ogóle nie działają... :)

Ten działa...zgłaszałem kilka razy swoje zdublowane posty do usunięcia, ew. prosiłem o przestawienie nawiasu, bo bez niego zamiast jednego wyrazu pogrubiony był niemal cały post :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:43, Damian14BO napisał:

Dobra, dobra. Myślisz że nie wiem o Twoich codziennych donosach?? Gdyby nie one, jeszcze ze
3 miechy miałbyś Delegata :D:D:D

Hmm... Kurde, zdemaskowali mnie :p

Dnia 29.05.2007 o 19:43, Damian14BO napisał:

Ten działa...zgłaszałem kilka razy swoje zdublowane posty do usunięcia, ew. prosiłem o przestawienie
nawiasu, bo bez niego zamiast jednego wyrazu pogrubiony był niemal cały post :/

To ja dajmy na to wolę Boogiego np. na IRCu tudzież Walgierza na gg ;-) Szybciej i more comfortable ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:38, milten6 napisał:

Znudziło już mi się czekanie na te całe awanse, wolałbym żeby ich nie było.

Tym samym ten temat również by nie istniał. Po za tym w jaki sposób karany byłby dany forumowicz... ostrzeżeniem? Moim zdaniem na innych forach się one sprawdzają, jednak na tym zdecydowanie nie.
>Wiem, że nie są

Dnia 29.05.2007 o 18:38, milten6 napisał:

one najważniejsze, ale chyba każdy przyzna, że chęć posiadania Sekretarza czy WT jest większa
niż jakiegoś tam delegata, czy brygadzisty [o niższych nawet nie wspomnę].

To logiczne, chyba bardziej cieszyłbyś się z posady (awansu) na w-ce dyrektora w banku niż takiego sprzątacza.
Drabina feudalna powstała już od upadku Bizancjum, co do twojego posta nie ma wątpliwości- nie odkryłeś bynajmniej Ameryki (to też zrobili wcześniej ;P)

Dnia 29.05.2007 o 18:38, milten6 napisał:

No ale trzeba wziąć
się w garść, żeby za parę miesięcy [?]

Typowe narzekania, ot co :) Na początku posta wspominasz o tym, że nudzi ci się czekanie na awans. Następnie gładko przechodzisz do tego, iż wolałbyś aby nie było statusów. Kończysz zaś na tym, że chciałbyś niedługo odejść z obecnej "posady" na wyższą. Dlatego też, twierdzę, że to są typowe narzekania. Nie martw się, każdego czasem ogarnia frustracja i ochota na wyżalenie się- chęć kolejnego i wyższego tytułu =)

Dnia 29.05.2007 o 18:38, milten6 napisał:

odejść z delegatury i przywitać się z Panami [i paniami
- tego nie wiem] Przewodniczącymi.

No jest ich trochę chyba, jedyne przykłady, które na razie co mi chodzi po głowie to Nulinka i Magwisienka :)

Pozdrawiam, mało ostatnimi czasy obecny na forum Freddy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yee znowu Przodownik:P tym razem uzyskałem go w przeciągu pięciu dni + około 70 postów - pokonałem kolejny raz czas;D a dokładniej całe 24godziny.
Heh w mojej krótkiej karierze dzierżę ten tytuł po raz szósty...
/.../
Moderatorzy nie pokonają mnie nieuczciwymi oraz zbyt surowymi degradami!
Lol.. - 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



No i znowu pniesz się w górę. Niestety teraz na przodowniku posiedzisz z miesiąc aktywnie się udzielając. No, chyba że coś przeskrobiesz, w co wątpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej a w końcu odrobisz straty:)Jak ja odrobię straty to wyślę ci specjalną kartkę od grona brygadzistów z kodem dodającym 10 punktów XD.
BTW coś bardzo szybki jesteś:)Mnie awansy na przodownika zajęły chyba 6 i 7 dni:)Jeden dzień nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie nie gratuluję ... ;) Pogratuluje dopiero wtedy kiedy do lipca będzie miał delegata i nie dostanie degrada. Chyba tak się umawialiśmy co nie Word Up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff
mroczny mrok ---> aż miesić? Nie mam tyle czasy;D
Master J---> wiesz ja nie tylko gram przy kompie ale również...
Zawsze( no prawie:) gdy mam okazję siedzieć przy kompie minimalizuje"gram" i zajmuje się graniem/pracą:P i właśnie w tedy staram się pisać posty w odstępach(no chyba, że jest coś pilnego). Oczywiście nie cały dzień(... i nie na siłę;p) godzinkę, dwie...czasem pięć.
Lisun---> jakbym nie wiedział gdzie dostałem degrada...
deih---> podobno na delegata awansuje się "znacznie" szybciej niż na brygadzistę;) jeśli tak to...wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:14, deih napisał:

Ja tam na razie nie gratuluję ... ;) Pogratuluje dopiero wtedy kiedy do lipca będzie miał
delegata i nie dostanie degrada. Chyba tak się umawialiśmy co nie Word Up?


heheh jak ja będę miał do lipca Delegata to będę bardzo zadowolony ^^ Co do word up''a to myslę, że do lipca uda mu się zdobyć co najwyżej brygadzistę :)

WORD UP
No gratki ;] Pnij, pnij sie w górę bez spadania w dół ;p
niedługo oddzyskasz swój dawny status ;p chyba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się