poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 19:45, Forgotten napisał:

Ho! ho! sporo tych stopni;> ja jak widzę jestem na razie na 0(zerze).
Domyślam się że awans na robola nie zajmuje dużo czasu...czyżby około tygodnia?
Jak dla mnie stopni ujemnych powinno tyle ile dodatnich - taka równowaga mocy;>


Awans na robotnika zajmuje jakieś 3 dni, gdy piszesz umiarkowaną iloś postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:51, reykan napisał:

Awans na robotnika zajmuje jakieś 3 dni, gdy piszesz umiarkowaną iloś postów:)

Umiarkowaną:> czyli trochę, trochę i jeszcze odrobinkę... mógłbyś napisać konkretnie;) a przynajmniej w przybliżeniu.
4, 7, 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:45, Forgotten napisał:

Ho! ho! sporo tych stopni;> ja jak widzę jestem na razie na 0(zerze).
Domyślam się że awans na robola nie zajmuje dużo czasu...czyżby około tygodnia?
Jak dla mnie stopni ujemnych powinno tyle ile dodatnich - taka równowaga mocy;>

A ładnie to tak robic sobie jaja z forumowiczów ;P? Najgorsze ze niektorzy daja sie na to nabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:53, Forgotten napisał:

> Awans na robotnika zajmuje jakieś 3 dni, gdy piszesz umiarkowaną iloś postów:)
Umiarkowaną:> czyli trochę, trochę i jeszcze odrobinkę... mógłbyś napisać konkretnie;) a
przynajmniej w przybliżeniu.
4, 7, 11?


No wiesz raczej kilkadziesiąt, nie wiem, około 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:00, Forgotten napisał:

Heh ja się tylko pytam;>.

Jasne ;)

Dnia 06.07.2007 o 20:00, Forgotten napisał:

Oh! co my tu mamy...BadBoy jak widzę jesteś robotnikiem, ile zajął Ci awansik ?

Co prawda mi zajął coś 4 dni ale jako że ja jestem wyjątkowy...
ogólnie to zajmuje 433 - 764 dni, w zależności od pogody... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:00, Forgotten napisał:

Heh ja się tylko pytam;>.
Oh! co my tu mamy...BadBoy jak widzę jesteś robotnikiem, ile zajął Ci awansik?

ten właśnie post jest nie potrzebny i jest traktowany jako spam a więc możesz się liczyć co najwyżej z degregadem
-1
do tego jest wyszukiwarka i tam masz pełne statystyki o danym forumowiczu
tutaj masz link do statystyk wystarczy tylko wpisać nick danego forumowicza np BadBoY93 i kliknąć szukaj to nie takie trudne ? =====>>>>> http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:58, reykan napisał:

No wiesz raczej kilkadziesiąt

Sporo:P kiedy ja je wszystkie napisze;>?

Dnia 06.07.2007 o 19:58, reykan napisał:

nie wiem,

Eee? musiałeś to napisać?...właśnie stałeś się mnie j wiarygodny;).

Dnia 06.07.2007 o 19:58, reykan napisał:

około 50...

50/3 ~ 16 /17 dziennie. Heh chyba się wyrobię.
BadBoY93 - powodzenia;)
xwx:
1 - tia a ty -2 za pseudo moderowanie :P
2 - heh ten link się może przydać;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to co reraz robisz to czysta pseudomoderatorka (zaraz zgłosze), a on nie jest nowy, wiec nie traktuj go jak nooba...
Wiesz, wkurzają mnie niektorzy ludzie, którzy po awansie na brygadziste robia sie "wazni"... Po prostu chce mi sie z nich śmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pseudo moderatorka ?
Czyli według ciebie pomaganie innym forumowiczom jest już nie zgodne z regulaminem ?
czy jak go pouczam ? czy daje mu jakiegoś degregada lub ostrzeżenie ?
nie czyje się ważniejszy tylko dla tego że jestem od ciebie albo od jakiegoś forumowicza wyższy rangą nie mówię że mi na niej nie zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:20, xwx napisał:

jak pseudo moderatorka ?
Czyli według ciebie pomaganie innym forumowiczom jest już nie zgodne z regulaminem ?

Pomaganie? On (jak i ja) zna lepiej to forum niz Ty kolego.

Dnia 06.07.2007 o 20:20, xwx napisał:

czy jak go pouczam ? czy daje mu jakiegoś degregada lub ostrzeżenie ?

"ten właśnie post jest nie potrzebny i jest traktowany jako spam a więc możesz się liczyć co najwyżej z degregadem
-1" - twoje słowa- pseudomoderatorka. Chyba nie zaprzeczysz? Pomaganiem tego nazwać raczej nie mozna.
Co do wyższego statusu, kazdy, mimowolnie, stajac sie brygadzista, czuje sie lepszy od przodownika, robotnika itp. :P Nie musisz mu grozic degradem, jeżeli moderator uzna ze na niego zasługuje, to i tak nie bedzie sie patrzył na twoje "rady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, w regulaminie jest taki podpunkt, że można powiadomić odpowiednie instytucje o wykroczeniu/przestępstwie za szydzenie z nich, obrażanie. Można to zaliczyć to przemocy psychicznej, która takim wykroczeniem jest. Ja i kilka innych użytkowników zastanawiamy się, czy nie złożyć na Ciebie donosu o wykroczeniu/przestpstwie, bądź wziąć sprawę w sądzie cywilnym. Nie mówię tak, aby straszyć, jest to realna groźba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:20, kowboj3 napisał:

/.../

Wiesz, w regulaminie jest taki podpunkt, że można powiadomić odpowiednie instytucje o wykroczeniu/przestępstwie
za szydzenie z nich, obrażanie. Można to zaliczyć to przemocy psychicznej, która takim wykroczeniem
jest. Ja i kilka innych użytkowników zastanawiamy się, czy nie złożyć na Ciebie donosu o wykroczeniu/przestpstwie,
bądź wziąć sprawę w sądzie cywilnym. Nie mówię tak, aby straszyć, jest to realna groźba.


EDIT: donos byłby w instytucjach prawnych: policja, prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:20, kowboj3 napisał:

Wiesz, w regulaminie jest taki podpunkt, że można powiadomić odpowiednie instytucje o wykroczeniu/przestępstwie

Taa tak jak CDP powiadamia o piratach policje...

Dnia 06.07.2007 o 22:20, kowboj3 napisał:

za szydzenie z nich, obrażanie. Można to zaliczyć to przemocy psychicznej, która takim wykroczeniem

Buah z nikogo nie szczydze, mam czyste konto a moge zapewnic ze wiele osob tylko czeka na moje potkniecie... co za bardzo tez uczciwe nie jest...

Dnia 06.07.2007 o 22:20, kowboj3 napisał:

jest. Ja i kilka innych użytkowników zastanawiamy się, czy nie złożyć na Ciebie donosu o wykroczeniu/przestpstwie,

Uuu czyli klakierzy chca na mnie donieść do nie podoba im sie to za mam ostre zagrywki i nie lubie sie bawic z noobami ? A składajcie sobie, co najwyzej sad was wysmieje...

Dnia 06.07.2007 o 22:20, kowboj3 napisał:

bądź wziąć sprawę w sądzie cywilnym. Nie mówię tak, aby straszyć, jest to realna groźba.

Po pierwsze- mozecie sobie donosic ile chcecie, mam to gdzieś. Zreszte na kapusiów i sprzedawczyków nie ma rady... Po prostu zaraza
Jutro ide złożyc sprawe o zastraszanie (właśnie zostałem zastraszony (cyt. "realna groźba")), zobaczymy czy sad to umorzy...;D
A tak serio to moi "znajomi" (bynajmniej nie sieciowi bueh) znaja setke dobrych prawników, wiec równie dobrze moge teraz tylko czekac na takie doniesienie xD Zeby was zniszczyc xD Śmiech na sali xD po prostu rotfl
A tak w ogóle to smiac mi sie z ciebie chce. Własnie trafiles na czarna liste (wczesniej w ogóle nie wiedziałem cos za jeden), i od dzisiaj juz nie bedziesz spac spokojnie buahahahahaha (zeby nie było (z takimi jak Ty nigdy nie wiadomo:P) to był joke)
hej, chyba zaczyna m sie bac, byc moze nawet mnie spisząxD
Nie pozdrawiam i zycze jak najszybszego kopniaka z strone drzwi gram''u (bana)
gfh (dajcie mi bana, jak chcecie, przeciez i tak pojde do paki xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:20, kowboj3 napisał:

Ja i kilka innych użytkowników zastanawiamy się, czy nie złożyć na Ciebie donosu o wykroczeniu/przestpstwie,


Za bardzo w topicu nie jestem. Może jakieś konkrety - gdzie Zły Boy z kogoś szydził? Linki, cytaty - czekam. A ogólnie już widzę jak z bandą qmpli z gramu idziesz na komendę xD Jak ja masz 15 lat (jeśli prawda na GS jest), ale ja w przeciwieństwie do ciebie lubię te konkrety - podaj chociaż liczbę tych userów, którzy zgłaszają z tobą sprawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź, połowa tych gostków to pewnie jego wymysleni przyjaciele, druga połowa to klakierzy, wiec raczej nie ma sie co łudzic ze poda konkretne nicki... Ale mnie to rozwaliło, juz widze jak przychodzi po mnie policja z nakazem aresztowania... za co? Za to że jakies tam stowarzyszenie miłych gramowiczów, nie do konca lubi jak ktos nie przystaje do bandy kapusiów, inaczej- jeszcze proboje z nimi walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:00, tykus napisał:

> Ja i kilka innych użytkowników zastanawiamy się, czy nie złożyć na Ciebie donosu o wykroczeniu/przestpstwie,

Za bardzo w topicu nie jestem. Może jakieś konkrety - gdzie Zły Boy z kogoś szydził? Linki,
cytaty - czekam. A ogólnie już widzę jak z bandą qmpli z gramu idziesz na komendę xD Jak ja
masz 15 lat (jeśli prawda na GS jest), ale ja w przeciwieństwie do ciebie lubię te konkrety
- podaj chociaż liczbę tych userów, którzy zgłaszają z tobą sprawę :P



Popieram - linki i cytaty, też w temacie niezbyt jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:44, CzystyZysk napisał:

Popieram - linki i cytaty, też w temacie niezbyt jestem :P

Na cytaty nie masz co liczyc. Jak juz mówiłem- nie przekroczyłem znaczaco przepisów, nawet nie dostałem jeszcze ostrzezenia... Podejrzewam ze chłopak chce mnie zastraszyc, albo, co najwyzej, zwrocic na siebie uwage :P W każdym razie nie słyszałem od nikogo jeszcze tak debilnych skarg... (niszcze gramowiczom psychike:P) No, ale jako ze On jest przewodniczącym, to juz na starcie ma duze poparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 10:15, BadBoY93 napisał:

> Popieram - linki i cytaty, też w temacie niezbyt jestem :P
Na cytaty nie masz co liczyc. Jak juz mówiłem- nie przekroczyłem znaczaco przepisów, nawet
nie dostałem jeszcze ostrzezenia...

No, jeśli brać pod uwagę 11 wcześniejszych kont... to coś się na pewno znajdzie:) Za niewinność na pewno nie byłeś degradowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się