poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

W danych na IRCu w spisie tam zbanowych osob widnieje wpis o wczorajszym jej banie okolo godziny 18 (albo 19 u Was) za piractwo. Byc moze zostalo to przeniesione rowniez na Forum, ale prawdopodobnie bylaby informacja w statystykach. Najprosciej porozmawiac z moderatorstwem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:47, PolishWerewolf napisał:

W danych na IRCu w spisie tam zbanowych osob widnieje wpis o wczorajszym jej banie okolo godziny
18 (albo 19 u Was) za piractwo. Byc moze zostalo to przeniesione rowniez na Forum, ale prawdopodobnie
bylaby informacja w statystykach. Najprosciej porozmawiac z moderatorstwem na ten temat.


No słyszałem właśnie o tym banie na IRCu, a za piractwo w sumie na Forum też moze chyba przejść :/
No ale właśnie staty milczą na ten temat, dziwne. Ale Madia wysłała juz formularzyk i czeka na odpowiedź teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przpraszam bo nie pamietam gdzie sie sprawdzało ile juz postów napisałem na tym forum a wiem ze była taka opcja ze pisało ile postów i jak one brzmiały znaczy sie tresc kazedego z nich i pisze juz 2 dzien i wypisałem juz z 50 postów a dalej mam status Obywatel O CO KAMAN a wczesniej na tamtym koncie wystarczylo z 2 godzinki i z 10 postó i juz był robotnik"??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

Witam przpraszam bo nie pamietam gdzie sie sprawdzało ile juz postów napisałem na tym forum
a wiem ze była taka opcja ze pisało ile postów i jak one brzmiały znaczy sie tresc kazedego

Na stronie głównej gdzie masz wybór tematów na samym dole jest takie coś jak "statystki".

Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

z nich i pisze juz 2 dzien i wypisałem juz z 50 postów a dalej mam status Obywatel O CO KAMAN
a wczesniej na tamtym koncie wystarczylo z 2 godzinki i z 10 postó i juz był robotnik"??!!!

Ile razy powtarzać... awans na status NIE ZALEŻY OD ILOŚCI POSTÓW. Są ludzie którzy mają stopień Sektretarza przy 7 tysięcy postach, a są tacy którzy mają tylko 5 tysięcy, a mają już własny tytuł. Zdziwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

Witam przpraszam bo nie pamietam gdzie sie sprawdzało ile juz postów napisałem na tym forum

wyjdź na forum i na samiutkim dole kliknij na zakładkę "statystyki" (jeśli Cię nie będzie w top dnia to wpisz swój nick w szukajkę :)

Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

a wiem ze była taka opcja ze pisało ile postów i jak one brzmiały znaczy sie tresc kazedego
z nich i pisze juz 2 dzien i wypisałem juz z 50 postów a dalej mam status Obywatel O CO KAMAN

Ech...awans nie zależy tylko od liczby postów, to tylko jeden z czynników wpywających...

Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

a wczesniej na tamtym koncie wystarczylo z 2 godzinki i z 10 postó i juz był robotnik"??!!!

Ta..Liczba dni na forum też ma znaczenie, duże nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

Witam przpraszam bo nie pamietam gdzie sie sprawdzało ile juz postów napisałem na tym forum
a wiem ze była taka opcja ze pisało ile postów i jak one brzmiały znaczy sie tresc kazedego

Na stronie głównej gdzie masz wybór tematów na samym dole jest takie coś jak "statystki".

Dnia 04.07.2007 o 21:54, BoyOgOyOrtH napisał:

z nich i pisze juz 2 dzien i wypisałem juz z 50 postów a dalej mam status Obywatel O CO KAMAN
a wczesniej na tamtym koncie wystarczylo z 2 godzinki i z 10 postó i juz był robotnik"??!!!

Ile razy powtarzać... awans na status NIE ZALEŻY OD ILOŚCI POSTÓW. Są ludzie którzy mają stopień Sekretarza przy 7 tysiącach postach, a są tacy którzy mają tylko 5 tysięcy, a mają już własny tytuł. Zdziwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:52, wip_01 napisał:

No słyszałem właśnie o tym banie na IRCu, a za piractwo w sumie na Forum też moze chyba przejść
:/
No ale właśnie staty milczą na ten temat, dziwne. Ale Madia wysłała juz formularzyk i czeka
na odpowiedź teraz :P

Nie dobrze, nie dobrze. Też się zdziwiłem że w statach nic nie ma, jak napisałeś w PN. Miejmy nadzieję że wszystko się wyjaśni. A wiadomo w jakim sensie "piractwo" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:53, kolektor napisał:

Nie dobrze, nie dobrze. Też się zdziwiłem że w statach nic nie ma, jak napisałeś w PN. Miejmy
nadzieję że wszystko się wyjaśni. A wiadomo w jakim sensie "piractwo" ?


Właśnie nie wiem, dokładnie co z tym piractwem ale
to było na IRCu i tam coś napisała, po czym dostała bana i to było wczoraj. Przyczym dzisaj do 20:40 chyba pisała sobie spokojnie na forum i nagle nie mogła dodać posta. Sprawdziła GS tam pisało jej Wróg Ludu, mi jej GS nie wchodził (wyskakiwało że takowego nie ma). Pilnowałem całą godzinę statystyki i nic na chwilę sie nie zmieniło odnośnioe statusu, Czyli Na forum jest zbanowana, jej GSa nie ma, a w statych jest ciągle w Brygadzie :/
Dziwny jest ten świat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:59, wip_01 napisał:

Właśnie nie wiem, dokładnie co z tym piractwem ale
to było na IRCu i tam coś napisała, po czym dostała bana i to było wczoraj. Przyczym dzisaj
do 20:40 chyba pisała sobie spokojnie na forum i nagle nie mogła dodać posta. Sprawdziła GS
tam pisało jej Wróg Ludu, mi jej GS nie wchodził (wyskakiwało że takowego nie ma). Pilnowałem
całą godzinę statystyki i nic na chwilę sie nie zmieniło odnośnioe statusu, Czyli Na forum
jest zbanowana, jej GSa nie ma, a w statych jest ciągle w Brygadzie :/
Dziwny jest ten świat :P

Właśnie piszę na IRC-u z oklit-em (CDP) i moderatorami. Coś z piractwem, ale sytuacji nie chcą opisać. Potwierdzili, że dziś dostała bana z całego gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Sorky za dwa posty, ale w statystykach dalej widnieje jako Brygadzista, bo ststy się jeszcze nie uaktualniły (oczywiście o Madii mowa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:12, kolektor napisał:

Aha. Sorky za dwa posty, ale w statystykach dalej widnieje jako Brygadzista, bo ststy się jeszcze
nie uaktualniły (oczywiście o Madii mowa ;))

No i w statystykach tak już zostanie. Dopiero jakby napiasała nowego posta (a takiego napisać nie może z racji tego, że jest wrogiem ludu) statystyki by się uaktualniły.

Jeśli chodzi o gramsajty to tam status jest uaktualniany na bierząco więc takie pytanko (dla tych którzy mają ją w "swoich znajomych"):
Czy ona całkowicie zniknęła z tej zakładki czy widnieje jako wróg ludu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 17:16, Sephirath napisał:

Jejku, Boduś, chcesz żeby się Twój kolega przekręcił z zakrztuszenia? :P Mnie uczysz jak się
awansuje? :D Uhaha, toś mi ciepło w brzuszku z radości zrobił ;D

No wiesz.. ;P Zawsze istnieje szansa ,że mogłeś niewiedzieć, a wstydziłeś się o to zapytać ;D Co do ''''przekręcenia'''' cóż.. Raczej nie ;-)

Dnia 04.07.2007 o 17:16, Sephirath napisał:

Tak, "po mnie" jest wolne. Biorę Cię jako swojego padawana, gdy wejdziemy na dokładnie tę samą
rangę będzie dla nas zbyt ciasno - ktoś będzie musiał pójść wyżej ;-) Ja zamierzam do września serkretować.

Toś mnie rozbawił :) Co Ty myślisz,że ja tak do września będę czekać?! Chyba kpisz, góra do połowy Lipca ;) Zresztą kto uważa,że ja nie zasługuję na Przewodniczącego niech napiszę do Modka... ;P Masz rację,zdecydowanie za ciasno ;) Tylko pozostaje jeszcze taka możliwość,ktoś może iść w dół ;-D Choć na to raczej nie licze, tyle już w tym wątku spamowałeś i nic więc rzeczą mało prawdopodobą jest byś zaliczył upadek... Oczywiście Ci tego NIE ŻYCZĘ , to tak na marginesie żebyś mnie nie posądził o złe myśli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2007 o 07:07, Jarys napisał:

No i w statystykach tak już zostanie. Dopiero jakby napiasała nowego posta (a takiego napisać
nie może z racji tego, że jest wrogiem ludu) statystyki by się uaktualniły.

Wszedłem dzisiaj na staty.I co?Madia jest Wrogiem Ludu.Próowałem wchodzić na GS ale jest błąd 404,czyli strona nie istnieje.

Dnia 05.07.2007 o 07:07, Jarys napisał:

Jeśli chodzi o gramsajty to tam status jest uaktualniany na bierząco więc takie pytanko (dla
tych którzy mają ją w "swoich znajomych"):
Czy ona całkowicie zniknęła z tej zakładki czy widnieje jako wróg ludu ?

U mnie zbanowana edviczek wciąż widniała jako robotnik,dopiero gdy przetrzebiłem znajomych i sprawdziłem statystyki wyszło że jest zbanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2007 o 08:36, Lisun napisał:

U mnie zbanowana edviczek wciąż widniała jako robotnik,dopiero gdy przetrzebiłem znajomych
i sprawdziłem statystyki wyszło że jest zbanowana.

Czyli Madia dostała bana? Czy to bład systemu ? Jeśli tak to za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 07:07, Jarys napisał:

Jeśli chodzi o gramsajty to tam status jest uaktualniany na bierząco więc takie pytanko (dla
tych którzy mają ją w "swoich znajomych"):
Czy ona całkowicie zniknęła z tej zakładki czy widnieje jako wróg ludu ?


Spróbowałem wejść na jej sajta i niestety przekierowuje mnie na główną stronę gramsajtów. Więc jej sajt nie istnieje;/ Ale z tego co widziałem to jej status to "Wróg ludu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:00, Jarys napisał:

A na jakieś wczasy się nie wybierasz? Zawsze taki okres trzeba wyciąć z życia forumowego :)

Ja wszędzie mam neta - najwyżej na tydzień - MAX - gdzieś mnie nie będzie, ale tak ultymatywnie.

Boduczek -> Madia - przy mnie zresztą - piraciła sobie w najlepsze na IRCu, na publicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 09:07, Sephirath napisał:

Boduczek -> Madia - przy mnie zresztą - piraciła sobie w najlepsze na IRCu, na publicu...


No to znamy przyczynę ego stanu rzeczy;) Szkoda bo polubiłem ja troszkę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2007 o 08:46, boduczek napisał:

Czyli Madia dostała bana? Czy to bład systemu ? Jeśli tak to za co?


Coś słyszałem że był to ban na IRC za piractwo i mogło wyjść,że bojąc się przed eskalacją tego CDP+Moderatorzy zbanowali ją na cały serwis gram.pl.To oczywiście moje zdanie,więc proszę o poprawne zrozumienie mnie.Madia posłała formularz,ale jak powiedział morthi,działa wybiórczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 08:46, boduczek napisał:

Czyli Madia dostała bana? Czy to bład systemu ? Jeśli tak to za co?


Decyzje Moderatorów lub Pracowników CD Projekt dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Tym fragmentem wczoraj potraktował nas bodajże oklit albo cinus'' .

Ogólnie to Madia piraciła na IRCu i dostała bana, coś tam potem na gramsajcie podobno pisała i na drugi dzień dostała bana na całym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueh o ile mi wiadomo to za piracenia na IRC''u :P Nie lubiłem jej :)
Z drugiej strony, doszła do brygadzisty, znała regulamin... nie wiem dlaczego sie przyznała :P Szkoda ze mnie przy tym nie było ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się