poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

mi się coś niewidzi ten robotnik po downgradzie, przewodnik lepej brzmiał chcę go mnieć ile mniej-więcej muszę spędzić czasu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 20:19, Azrathel napisał:

podobnie miałem z opcją przypinania wątków - ''odkryłem'' ją dopiero jakiś tydzień temu...

No tym mnie zleksza zdziwiłeś :P. I gratulacje ponownego awansu na przodownika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też po ładnym czasie spędzonym na forum gdy niewiele mi brakowało do brygadzisty a wyszło to tak że widziałem jakąś kratke więc jadę na górę i patrze pisze przypięte coś takiego klikam na byle ci i lol niemuszę korzystać z wyszukiwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po swoim degradzie Przodownika zrobiłem w dwa dni - więc nie jest to zbyt wielka sztuka.
na Brygadzistę poczekam sobie jednak ze dwa miesiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:21, smigolx napisał:

mi się coś niewidzi ten robotnik po downgradzie, przewodnik lepej brzmiał chcę go mnieć ile
mniej-więcej muszę spędzić czasu na forum


O ile dobrze kojarzę, to za przy degradacji nie dostaje się żadnych punktów karnych. Jedynie pula twoich punktów jest zmniejszana do dolnej granicy robotnika. Jeżeli tak to działa, to zakładając, że będziesz pisał tak samo jak wcześniej, awans zajmie tyle samo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:24, smigolx napisał:

ja też po ładnym czasie spędzonym na forum gdy niewiele mi brakowało do brygadzisty a wyszło
to tak że widziałem jakąś kratke więc jadę na górę i patrze pisze przypięte coś takiego klikam
na byle ci i lol niemuszę korzystać z wyszukiwarki


oj moja wersia jest jakoś nierealna żadnej nazwy niema ale jechałem na górę i przy "jesteś pierwszy raz ....... " było zanaczone więc przy innym też zaznaczyłem i mam lecz i tak niekożystam bo by mi sie tylko mnieszało czym mam jaką odpowiedź czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy ti pónktów zależy ale najprawdo podobniej spadłem do robotnik z powodu ostżeżenia i jakimś długi czasie dwóch na raz ale nie odrazu lecz około mieściąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:49, Szmondrowski napisał:

Dopiero przed chwilą skapłem się że dostałem awans na Przodownika a dostałem go trzy dni temu.
hehe ale ze mnie gapa. spoko :D



To jest często spotykane zjawisko. No chyba, że jesteś jak ... i patrzysz na status co każdego posta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się skapnąłem że jestem przewodnikiem dopiero jak mi apisał o tym Azrathel w "opisz poprzednika"

ja po tygodniu odkryłem gdzie są statsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:11, krzysiek253 napisał:

jak ty to zrobiłeś ja męczyłem się, aż tydzień!!!

Ja juz 2 tydzien walcze o przodownika i nie moge nim zostac. To ile czasu bede czekal na kolejny awans??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I własnie w tym momencie wrocilem na fotem przodownika. Dziekuje dziekuje autografy rozdam pozniej. Jakies 800 postow pozniej bede juz brygadzista. Hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:59, Erton napisał:

I własnie w tym momencie wrocilem na fotem przodownika. Dziekuje dziekuje autografy rozdam
pozniej. Jakies 800 postow pozniej bede juz brygadzista. Hurra

Gratulacje zasłużyłeś sobie na ten awans. Masz rację na brygadzistę sobie jeszcze poczekasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:59, Erton napisał:

I własnie w tym momencie wrocilem na fotem przodownika. Dziekuje dziekuje autografy rozdam
pozniej. Jakies 800 postow pozniej bede juz brygadzista. Hurra

gratuluje! a ja pewnie jeszcze sobie poczekam na delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:02, rozkosz napisał:

a moze mi ktos powiedziec kiedy awansuje juz pare miesiecy siedze jako przodownik i co?i nic

musisz pisać z głowa i nie spamować itp. to awans sam przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się