poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 21:29, skyler napisał:

Ech Ci co piszą, że wysokie tytuły nie dają nic "namacalnego" to chyba nie wchodzą na gramirca
;]


A co tam ciekawego oprocz plusika i voica;p i to tez nienamacalne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:46, Ponury Żniwiarz napisał:

A co tam ciekawego oprocz plusika i voica;p i to tez nienamacalne;p

A zapomniałeś, o możliwości stworzenia własnego kanału? Tak, będąc sekretarzem ma się już taką opcję.

skyler - Chyba do tego dążyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jest w pół do czwartej rano (wiem że się wyświetli inna godzina posta, ale to już specyfika zmiany strefy czasowej). O tej porze mózg mi pracuje co najmniej dziwnie a teoria namacalności kanału gramircowego spowodowała ciężką głupawkę :D
Pomacajcie sobie kanał IRCa...
Dobra, już siedzę cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 04:33, Fumiko napisał:

Dobra, już siedzę cicho...

Widać że sen by się przydał xD

Aby nie było spamu , zaglądam aby sprawdzić ilu tu nowych WT .Nic .Zero .Nul .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas mnie bierze, żeby zapetycjować w celu przemianowania rang na wojskowe. Jak wtedy, podczas tygodnia CoH. Lubię hierarchię, taką czysto wojskową. Albo bycie Generałem zamiast Sekretarza. Stanowczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 11:28, Sephirath napisał:

Co jakiś czas mnie bierze, żeby zapetycjować w celu przemianowania rang na wojskowe. Jak wtedy,
podczas tygodnia CoH. Lubię hierarchię, taką czysto wojskową. Albo bycie Generałem zamiast
Sekretarza. Stanowczo :)

Co, może od razu admirał Sephirath? :P

Szczerze, to jedyne co mam do zakomunikowania tym postem, to jestem jak najbardziej za, aby stworzyć tydzień starego forum, stare rangi itp itd. Sam nie byłem na starym forum, ale wydaje mi się, że stworzyć taką atmosferę się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to, aby poprosić, aby każdy pierwszy tydzień każdego miesiąca miał rangi w "starym stylu"? :-)

A "Admirał" mam zarezerwowane na inny status ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł pewnie wielu osobą , by się spodobał. :D
Ale ja bym jeszcze dodał , że nazwy rang byłyby zmieniane co 4 miechy np. raz wojskowe , raz takie , raz takie i tak dalej... :D
Jeszcze zrobić oddzielny temat i głosować co 4 miechy na nazwy rang jakie się tam chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 11:35, michu96 napisał:

Dobry pomysł pewnie wielu osobą , by się spodobał. :D
Ale ja bym jeszcze dodał , że nazwy rang byłyby zmieniane co 4 miechy np. raz wojskowe , raz
takie , raz takie i tak dalej... :D
Jeszcze zrobić oddzielny temat i głosować co 4 miechy na nazwy rang jakie się tam chce. :D

Nie przejdzie na bank coś takiego :)

Ale zmienianie rang z okazji Wielkich Premier... Wiem, że atmosfera tego tematu była podczas premiery CoH równa "wnętrzu burdelu ogarniętego pożarem" (WSZYSCY się dziwili rangom :P). Ale fajnie było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie przejdzie na bank coś takiego :)

>Ale zmienianie rang z okazji Wielkich Premier... Wiem, że atmosfera tego tematu była podczas premiery CoH równa >"wnętrzu burdelu ogarniętego pożarem" (WSZYSCY się dziwili rangom :P). Ale fajnie było ^^

Mnie wtedy nie było więc nie czułem tej atmosferki. ;P

Ale po za tym czemu by nie przeszło ?
Ktoś z Pracowników CDP wybrał by osoby , który co 4 miechy albo w premiery wielkich gier pisały pomysły rang , a użytkownicy wybierali najlepsze pomysły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 11:46, michu96 napisał:

Ale po za tym czemu by nie przeszło ?
Ktoś z Pracowników CDP wybrał by osoby , który co 4 miechy albo w premiery wielkich gier pisały
pomysły rang , a użytkownicy wybierali najlepsze pomysły. :D


IMO gram.pl musi mieć pewne niezmienne ramy, by było w dalszym ciągu tym czym jest. Ale cóż... Gdyby się komuś udało to przegłosować to jako pierwszy bym kandydował do pisacza rang :)

Fajnie by było móc je zmieniać w kontekście tygodniowym (premiery gier) lub zewnętrznym (np. trwający mundial albo inna olimpiada) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie za wojskowymi. Mam aktualnie ciężkiego [cenzura] airsoftowego i by mi sie wojskowe rangi ładnie z klimatem zgrały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 02:01, patrYX93 napisał:

> A co tam ciekawego oprocz plusika i voica;p i to tez nienamacalne;p
A zapomniałeś, o możliwości stworzenia własnego kanału? Tak, będąc sekretarzem ma się już taką
opcję.

A to nawet nie wiedziałem:) No bo ja tak na tym forum rzadko etc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym pogratulować stiffyonemu awansu a raczej powrotu na brygadzistę:)He he jakoś odbiłeś się od dna i odrobiłeś straty.A no i jeszcze gratuluję wytrwałości bo ja po tylu degradach bym się nie podniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 15:16, Fumiko napisał:

Ja jestem zdecydowanie za wojskowymi. Mam aktualnie ciężkiego [cenzura] airsoftowego i by mi
sie wojskowe rangi ładnie z klimatem zgrały :D


Polemizowałbym. Przypominam, że od blisko roku obowiązuje ustawa zabraniająca używania wszystkiego co się wiąże z oznaczeniami wojskowymi (mundury, insygnia) przez osoby do tego nie uprawnione. Chcesz narazić Władnych tego Forum na nieprzyjemności? Poza tym, ja jestem od 15 lat żołnierzem i nie uważam aby można było komukolwiek pozwolić na to aby miał stopień wojskowy. Na to trzeba zasłużyć. I to nie pisaniem postów na Forum...
BTW. Już jakiś czas temu (blisko rok temu) była próba wprowadzenia stopni. Widocznie ktoś się w porę opamiętał.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 19:12, mrosi napisał:

BTW. Już jakiś czas temu (blisko rok temu) była próba wprowadzenia stopni. Widocznie ktoś się
w porę opamiętał.
Pozdrawiam


Od samego początku nowe statusy miały promować premierę gry Company of Heroes. I od samego początku było wiadomo, że będą obowiązywały tylko przez tydzień. A ten przepis? No cóż kolejna martwa litera prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się całą moją ekipę Airsoftową powinni zamknąć, bo na ostatnich manewrach 90% ludzi latało przez 3 dni w rozmaitych mundurach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się