poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 16:47, ziomal1234 napisał:

A co trzeba zrobić żeby zostać brygadzistą? Z góry thx

Nie masz nawet jeszcze przodownika :P Przebywaj na forum, pisz posty w godzinnych (podobno, nie chce nikogo wprowadzac w bład) odstępach czasu a awans przyjdzie w mgnieniu oka...
rafekx 12---> To samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:47, ziomal1234 napisał:

A co trzeba zrobić żeby zostać brygadzistą? Z góry thx

Ogólnie to nie wiadomo, co dokładnie jest potrzebne do awansu, ale na pewno liczba postów (w średnim stopniu, nie warto spamować), liczba znaków w postach i czas spędzony na forum (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:56, PRINCE JANEK napisał:

Chyba jestem zacofany ale tak patrzę, a tu jesteś Brygadzistą, no cóż gratki (zapewne spóźnione)
:D

Spóźnione o dokładnie 30 godzin. :D

@Kamillos007
Już go masz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm żeby zostać przewodnikiem musisz mieć ukończony specjalny kurs żeby móc oprowadzać ludzi.Potem musisz u kogoś dostać pracę.Nie no na forum nie ma przewodnika jest tylko przodownik:)A żeby awansować musisz po prostu zdobywać punkty które dostajesz za pisanie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na początku myślałem że to było napisane przewodnik a nie przodownik xP A jak koleś powiedział do mnie żebym nie pisał tyle postów bo degrada mogę dostać to myślałem że od niego i uciekłem xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:17, pizmak666 napisał:

a to ciekawe że pamiętasz, bo na forum chyba jesteś od 13 dni, a post Buda jest z przed dwu
lat...

Wiesz miałem inne konto, ale zrezygnowałem z niego, bo zapomniałem hasła do poczty, no jednym słowem byłem zablokowany, bo nie mogłem kupować nic przez sklep tutaj na gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:19, ShaDoW Energy napisał:

> a to ciekawe że pamiętasz, bo na forum chyba jesteś od 13 dni, a post Buda jest z przed
dwu
> lat...
Wiesz miałem inne konto, ale zrezygnowałem z niego, bo zapomniałem hasła do poczty, no jednym
słowem byłem zablokowany, bo nie mogłem kupować nic przez sklep tutaj na gram...

Ja miałem taki sam problem, ale potwierdzenie można również dokonać w sklepie gram.pl . Gdy się o tym dowiedziałem miałem już nowe konto , czyli te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:37, ShaDoW Energy napisał:

Nareszcie mam Przodownika ;) Długo na niego nie czekałem, ale tylko żeby teraz nie dostać "ulubionego"
degrada...


hehe, ja się dziwię temu jakiemuś systemowi, mój znajomy się mniej na forum udziela i już ma brygadzistę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:50, Wolus1 napisał:

> Nareszcie mam Przodownika ;) Długo na niego nie czekałem, ale tylko żeby teraz nie dostać
"ulubionego"
> degrada...

hehe, ja się dziwię temu jakiemuś systemowi, mój znajomy się mniej na forum udziela i już ma
brygadzistę...

Bo nie liczy się ilość wypowiedzi tylko czas na forum. On napisze 1 posta na godzinę, a ty załóżmy 7 i macie tyle samo punktów na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:10, Dominik000 napisał:

> > Nareszcie mam Przodownika ;) Długo na niego nie czekałem, ale tylko żeby teraz nie
dostać
> "ulubionego"
> > degrada...
>
> hehe, ja się dziwię temu jakiemuś systemowi, mój znajomy się mniej na forum udziela i
już ma
> brygadzistę...
Bo nie liczy się ilość wypowiedzi tylko czas na forum. On napisze 1 posta na godzinę, a ty
załóżmy 7 i macie tyle samo punktów na godzinę.


Pisze mniej więcej 10 postów dziennie i siedzę na forum ze 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 20:50, Wolus1 napisał:

hehe, ja się dziwię temu jakiemuś systemowi, mój znajomy się mniej na forum udziela i już ma
brygadzistę...

Cóż jeżeli jest ciągle zalogowany a nic nie pisze, to się nie dziw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:11, ShaDoW Energy napisał:


> hehe, ja się dziwię temu jakiemuś systemowi, mój znajomy się mniej na forum udziela i
już ma
> brygadzistę...
Cóż jeżeli jest ciągle zalogowany a nic nie pisze, to się nie dziw ;)

O co ci chodzi. Od samego zalogowania punkty przecież się nie naliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 22:04, Dominik000 napisał:

O co ci chodzi. Od samego zalogowania punkty przecież się nie naliczają.

W sumie. Ale liczy chyba liczy się bardziej siedzenie na forum niż pisanie, prawda? Jeżeli nie to Przepraszam za pomyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się