poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 18:37, ko?nik napisał:

No gratki Niggasie ;) Ja się nie spodziewałem, że w ogóle dobrniesz do delegata na forum, a
to dopiero zdziwienie :D Spamujesz cały czas, ale nauczyłeś się robić to bardziej dyskretnie
(jak większość) ;P Jedziesz do Compton? Pozdrów wszystkie ekipy ode mnie :D

Już nie spamuje :P Od czasu jak jestem.. byłem Brygadzistą zaprzestałem trollowaniu xD Teraz wszystko jest gitez majonez, zero spamu i gadania o byle czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:02, NuGGet napisał:

Teraz wszystko jest gitez majonez, zero spamu i gadania o byle czym :P


To co robisz w tym wątku??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 19:12, Fumiko napisał:

To co robisz w tym wątku??? :P

Ciemna strona dawnego trolla sie we mnie odezwała :P Przyciągnęła mnie do tego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:14, NuGGet napisał:


> To co robisz w tym wątku??? :P
Ciemna strona dawnego trolla sie we mnie odezwała :P Przyciągnęła mnie do tego tematu :P


Jeszcze raz gratuluję Ci. Ciekawe czy szybciej będziesz Brygadzistą czy Przewodniczącym...? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 19:17, Falconer napisał:

Jeszcze raz gratuluję Ci. Ciekawe czy szybciej będziesz Brygadzistą czy Przewodniczącym...?
:>

O nieee, na Brygadzistę to ja już nie mam zamiaru spadać :P Degradów już miałem dużo, starczy mi, teraz pora na awanse ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo... długo oczekwiany awans w końcu :]. 0 degradów przeszedłem przez Obywatela spokojnie, przez robotnika także. Można powiedzieć że przodownika trochę spamowałem w tematach typu : Gra ostatnie słowo... czy takie tam. Lecz Brygadzistą stałem się już pisząc długie i wyczerpujące posty :). Aż do teraz, Delegat to już dość dobra ranga aczkolwiek mam zamiar się wepchać do Przewodniczących :]. Pozostaje ciężko pracować i pisać kolejne 1000 długich postów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale niespodzianka :> Nugget Delegatem :P Gratuluję i życzę WT, a tak nawiasem mówiąc to może pościgamy się do przewodniczącego ;> Hehe!

@Yanek12 - Tobie też Gratuluję! Ile tych delegatów się narobiło, aż szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się, aby ktoś napisał jakoś konkretniej jak można awansować na kolejne rangi wtedy wielu oszczędziło by sobie postów typu: " jak zdobyć rangę robotnika itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:44, Douzi napisał:

Przydało by się, aby ktoś napisał jakoś konkretniej jak można awansować na kolejne rangi wtedy
wielu oszczędziło by sobie postów typu: " jak zdobyć rangę robotnika itd"

To nie wiesz jak można zdobyć rangę? Trzeba pisać długie, sensowne posty na temat nie obrażające nikogo w jak największej liczbie, ale też nie spamując. :P Taka króciutka instukcja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:10, marian538 napisał:

Może mnie ktoś oświecić odnośnie edycji postów, którą widzę ostatnio, bo w temacie nie jestem,
co to się podziało :) ???


A co chcesz dokładnie wiedzieć? :)

Najważniejsze informacje, to:

- Możesz edytować swój post przesuwając kursor myszki nad prawy górny róg swojego posta i kilknąć Edytuj

- Edytować swoje posty możesz maksymalnie 5 minut po jego napisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:10, marian538 napisał:

Może mnie ktoś oświecić odnośnie edycji postów, którą widzę ostatnio, bo w temacie nie jestem,
co to się podziało :) ???


Od drugich urodzin gram.pl można po dodaniu posta edytować go czyli poprawić lub nawet zmienić ich treść, ale tylko w ciągu 5min. od dodania postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:10, marian538 napisał:

Może mnie ktoś oświecić odnośnie edycji postów, którą widzę ostatnio, bo w temacie nie jestem, co to się podziało :) ???

Edycja jak edycja- tyle że z limitem czasowym.
Po napisaniu posta masz pięć minut na poprawę błędów lub dopisanie czegoś. Limitu ilości edycji posta chyba nie ma.
Wsio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:10, marian538 napisał:

Może mnie ktoś oświecić odnośnie edycji postów, którą widzę ostatnio, bo w temacie nie jestem,
co to się podziało :) ???

od napisania posta masz 5 minut na zedytowanie go (jeśli chcesz oczywiście ;D) poprzez kliknięcie w "guzik" żółtym napisem "EDYCJA" i poprawienie tego co chcesz ;) Jak coś źle to mnie poprawcie ;) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:13, stasiecki napisał:

> Może mnie ktoś oświecić odnośnie edycji postów, którą widzę ostatnio, bo w temacie nie
jestem,
> co to się podziało :) ???

Od drugich urodzin gram.pl można po dodaniu posta edytować go czyli poprawić lub nawet zmienić
ich treść, ale tylko w ciągu 5min. od dodania postu.


Dzięki za info, nawet nie zwróciłem na to uwagi :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz pisać regularnie posty, nie spamować, przestrzegać regulamin. i to chyba najważniejsze ; )

@ziomal1234
to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się