poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 19:26, Shlafrok napisał:

Zwiń tematy z zabawami i daj sobie wieczny spokój. ;]

Nie pomyślałem... a co zrobić z tymi co dostają najwyższe rangi za spam? Nie, żebym zazdrościł, ale ranga ma świadczyć o czymś innym niż liczba postów.

Dnia 30.09.2009 o 19:26, Shlafrok napisał:

Ale czuję, że jestem już blisko.

Zarówno WT jak i drugiego końca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie przeżywaj. ;P Zawsze to lepiej jak ludize piszą co mają, a czego nie, niż spamują i trolują po głównym forum. ;)

Edit: czy 1000 postów na godzinę, czy 1, praktycznie na to samo wychodzi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:37, ZO_S_O napisał:

Nie pomyślałem... a co zrobić z tymi co dostają najwyższe rangi za spam? Nie, żebym zazdrościł,
ale ranga ma świadczyć o czymś innym niż liczba postów.


Proponuję forumowy sąd, a następnie jeśli pisał niezbyt dużo "spamu", to tylko publiczne batożenie, kąpiel w smole i wytarzanie w pierzu, ale jednak jeśli pisał dużo "spamu", no to wtedy pozostaje tylko odebrać wszelakie, tak znaczące dla rozwoju wszechświata "tytuły, rankingi" i skazać następnie na przepisanie całego forume od tyłu w dwunastu językach co najmniej...

;]

Ludzie... bądźcie poważni...
W Somalii dzieci z głodu umierają, na Grenlandii tłucze się malutkie foczki na smalec, a Wy biadolicie o takich pierdołach z niesamowitą powagą...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:56, ZO_S_O napisał:

Nie bierz wszystkiego tak na serio :D Przeca nikt nie robi tu z tego ogromnej bury...
:]


A czy treść mojego posta jest aż za małym tego przejawem?

Ale zastanawiam się co jest lepsze...
Użytkownicy znajdujący radochę w pisaniu w tematach w których informują czy jadły dziś obiad i czy zrobiły kupę?
Czy też użytkownicy bardzo na to wkurzeni i jednocześnie klepiący posty w tematach w których i tak niczym specjalnym się pochwalić nie mogą, a same posty często przybierają postać pojedynczego, wymuszonego zdania stając się takim samym spamem, jak posty tych pierwszych?

;)

BTW: Ciekawe ilu teraz zasypało system statystyk moim nickiem i jak szybko zarzucą mi spamowanie w jednym temacie...

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:37, ZO_S_O napisał:

ale ranga ma świadczyć o czymś innym niż liczba postów.


Nie.

Ranga świadczy dokładnie właśnie o liczbie postów i czasie spędzonym na forum. Bo system właśnie to nalicza i za to kolejne "awanse" Ci przyznaje.

O tym, JAKIE to były posty i czy wniosły coś do życia tego forum, czy zmieniły czyjeś życie albo zbawiły jakiś odległy świat, świadczyć będzie tylko dobre imię pośród innych userów. Zakładając, że kogoś ono jeszcze obchodzi, bo mam ostatnio zgoła inne wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:14, Zauri napisał:

w takim badz razie klejku jest mega pro elo fajny..

Jak ja ci dam "klejka" Boxxy to zobaczysz. ;-D

Dementuję ... nie mogę być jak to zostało napisane "mega pro elo fajny" skoro nie istnieję. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 23:42, Tyler_D napisał:

Jak ja ci dam "klejka" Boxxy to zobaczysz. ;-D


a jak myslisz, jaki bede miec status jako wutek? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 23:46, Zauri napisał:

maly nub jak cus, albo cos innego jeszcze np. kocham wipa :*

Takie tytuły zarazerwowane są dla specjalnych osób, a nie dla takich ... jak ty, więc STFU & GTFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi kogoś kto ma kilkanaście tysięcy postów i jest obywatelem.

Btw: Zacznij myśleć - Ci co mają niższą range, a taką samą liczbę postów po prostu spamowali ;x.

Wipu: O, rly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się