Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2013: Thief - wrażenia z prezentacji

18 postów w tym temacie

Trzeba będzie poczekać na więcej informacji o Thief. Mam taką samą nadzieję jak autor tekstu dotyczącą skupienia. Jak będzie można je wyłączyć to gre napewno kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było zagram. W poprzednie części próbowałem grać z czystej ciekawości, nasłuchałem się wielu pochlebnych recenzji. Jedynka na 7 64 bitowej nie idzie, ale kolejne dwie części były dobre. Jeżeli będzie to wyglądało jak Dishonored (tylko bez przekoksanej teleportacji), to zapowiada się naprawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tym bardziej, że ta część jak żadna wcześniejsza pozwoli nam wczuć się w bohatera."

No bez jaj.

PS. Wg informacji da się tryb Focus wyłączyć zupełnie, ale ta umiejętność jest nawet uzasadniona fabularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno proces tworzenia nowego Thiefa był bardzo bużliwy i były wycieki o bardzo słabej atmosferze w studiu Eidos Montreal, a to nigdy nie wpłwa dobrze na produkt. Kupię jak recenzje będą mocno przychylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przychylne być mogą, bo to produkt AAA. Gdzieś ktoś tam twierdził, że gry z tego segmentu z założenia zasługują na wyższe oceny, toteż najniższe się ich nie imają, a skala u nich zaczyna się na 4-5 (na 10).

Nie zgodziłbym się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Natalio!

Z radością przyjąłem wiadomość, że poprzednia część cyklu bardzo Ci się podobała. Jak mniemam piszesz o Thief: Deadly Shadows, które jest grą naprawdę wspaniałą i razem z Thief II: The Metal Age tworzy ona potęgę Trylogii Strażników.

Niemniej jednak chciałem zwrócić uwagę, że DS to już ostatnia część owej Trylogii (przez duże T). Nadchodzący THIEF to reboot, czyli gra oddzielna, idąca własnym torem. Nie jest to Thief 4, a po prostu pierwsza część nowego cyklu nawiązującego do Trylogii Strażników. Ratuje to jednak osobników takich jak niżej podpisany od cierpień straszliwych związanych z szarganiem ich ukochanego tytułu.

Z poważaniem,
Artie Wozniacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Michale,

styl pańskiego felietonu mocno mnie zasmucił. Z przykrością się czyta teksty na popularnej witrynie internetowej w który jest użyta tak duża ilość niepotrzebnych wyrażeń, które "psują dziennikarstwo". Rozumiem, że test jest skierowany do ludzi młodych (do których też się zaliczam), ale stosowanie słowa "lamerski" wydaje mi się niestosowny i nieodpowiedni. Nie uważam, że inny sposób gry jest lamerski, gorszy dla głupich. Osobiście zawsze staram się grać trybem skrodankowym i nie przeszkadzało mi, że byłą możliwość rozwiązania konfliktów w grze w sposób bezpośredni.

Możliwym jest też, że używanie tego słowa w ten sposób ma zaspokoić którąś z grup docelowych felietonu tzn. osoby pałające wiecznym niezadowoleniem, haterów lub po prostu osoby lubiące starą serię. Jak to się mówi ostry tekst to też dobra reklama, ale martwi mnie że ostrość tekstów ostatnio przechyla się na stronę podziałów graczy na nas i tych lamerów lub podobne.

Nieśmiało będę prosił, aby autor poduczyćł się odrobinę warsztatu. Proszę również edytora o bardziej wnikliwe czytanie tekstów, które wypuszczanie. No chyba, że Państwo chcecie podążać drogą SuperExpresu albo Fakty. W końcu luka tabloida growego jeszcze jest pusta.

Z wyrazami szacunku
kackiller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Thief nie nastraja optymistycznie, chyba, że twórcy wśród pójdą po rozum do głowy i wzorem jednej z ostatnich gier zaimplementują specjalny poziom trudności, który te wszystkie ''dodatkowe możliwości'' z gry zwyczajnie wywali.

Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Shinigami!

Te "dodatkowe możliwości" da się wyłączyć bez żadnych problemów, jeśli sobie tylko Drogi Gracz tego zażyczy. Mamy nadzieję, że Pana to usatysfakcjonuje!

Z poważaniem,
Stephane Roy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować