Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Battlefielda 4 zagracie na nowej generacji konsol w 60 fps

31 postów w tym temacie

Ale z czym ty do mnie wyskakujesz? Co mnie obchodza ceny jakiegos konfigu, ktory raz ze nie odpowiada w 100% temu co masz w konsoli, a dwa jest nieprzemyslany (plyta za 200 i zasilacz za 200? srsly??..)- gadasz bzdury o rozdzielczosciach, "direxach" (twoja ulubiona stara piosenka) itd., spuszczasz sie nad mozliwosciami komputera, ktory musisz samemu sobie zlozyc za co najmniej 2 tysiace zlotych jednoczesnie obrzucajac blotem sprzet nie dosc ze szybszy, to jeszcze tanszy (np. ps4). Dlaczego? Bo nie obsluzy 1080p jak twoj praktycznie slabszy, wyzej wymieniony pc. Jakim cudownym trafem, gdzie tu logika? Jestes zapluty z nienawisci do konsol w stopniu co najmniej ciezko zaawansowanym, sam zaprzeczasz faktom, ktore starasz sie nieudolnie odtwarzac w momencie zwrocenia uwagi. Ponawiam wiec prosbe- doucz sie, albo nie rob z ludzi idiotow;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale nie wydaje na nowe gry 220 zł na start więc przychamuj. Plus abonament za gre w sieci co już daje okolo 180 zł miesięcznie dodatkowo gdy na kompie mam opłate tylko za net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 20:35, diabolo20 napisał:

Dobra ale nie wydaje na nowe gry 220 zł na start więc przychamuj. Plus abonament za gre
w sieci co już daje okolo 180 zł miesięcznie dodatkowo gdy na kompie mam opłate tylko
za net

180 zł miesięcznie za multi na konsolach? Chciałeś chyba powiedzieć 150 zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 20:41, Dared00 napisał:

> Dobra ale nie wydaje na nowe gry 220 zł na start więc przychamuj. Plus abonament
za gre
> w sieci co już daje okolo 180 zł miesięcznie dodatkowo gdy na kompie mam opłate
tylko
> za net
180 zł miesięcznie za multi na konsolach? Chciałeś chyba powiedzieć 150 zł rocznie.

Tak czy siak nie zamierzam płacić za usługi online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dobra ale nie wydaje na nowe gry 220 zł na start więc przychamuj. Plus abonament
> za gre
> > w sieci co już daje okolo 180 zł miesięcznie dodatkowo gdy na kompie mam opłate
> tylko
> > za net
> 180 zł miesięcznie za multi na konsolach? Chciałeś chyba powiedzieć 150 zł rocznie.

W tym abonamencie masz całkiem niezłe gry gratis np. AC3 ( PS4) , a gry można wymieniać o co w przypadku PC dość trudno. A tak naprawdę jeśli mnie stać na gry za 200 zł to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Dobra ale nie wydaje na nowe gry 220 zł na start więc przychamuj. Plus abonament
>
> > za gre
> > > w sieci co już daje okolo 180 zł miesięcznie dodatkowo gdy na kompie mam opłate
>
> > tylko
> > > za net
> > 180 zł miesięcznie za multi na konsolach? Chciałeś chyba powiedzieć 150 zł rocznie.
>
> Tak czy siak nie zamierzam płacić za usługi online

W tym abonamencie masz gry gratis np. AC3 ( PS4 ) , gry też można wymieniać , a ceny gier PC też coraz wyższe . Total War Rome 2 kosztuje 149 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 16:18, Henrar napisał:

> plus rozdzierczość pseudo full HD na konsoli PS 4 która obsłuży maks 1480 rozdziałki

> czyni żadne Full HD
Źróóóóóóóóóóóóóóóóóółoooooooo


Zjadłeś "d".
"News" z dnia dzisiejszego - rozdzielczość na PS4 to 720p.
https://twitter.com/jackfrags/status/370847476754157568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:51, Principes napisał:

Zjadłeś "d".

Widziałem :(

Dnia 23.08.2013 o 12:51, Principes napisał:

"News" z dnia dzisiejszego - rozdzielczość na PS4 to 720p.
https://twitter.com/jackfrags/status/370847476754157568

Poczekam na oficjalne stwierdzenie DICE w tym przypadku a nie twitterową wypowiedź jakiegoś YouTube''ra.
Anyway, jeżeli to prawda, to gratuluję DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za słownictwo.
Twoja wypowiedź wnosi do tego tematu jeszcze mniej niż post na który odpowiadałeś prezentując przy tym niższą kulturę, proszę Cię abyś powstrzymał się w przyszłości od takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować