Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według Sony wydawanie gier na iOS to loteria

8 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Podczas swojej gamescomowej konferencji Sony zapowiedziało wiele tytułów na przenośną konsolę PlayStation Vita - firma wierzy, że ich sprzęt pozwala twórcom na zarobienie więcej pieniędzy niż inne przenośne urządzenia.

Przeczytaj cały tekst "Według Sony wydawanie gier na iOS to loteria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedałem tydzień temu swoją Vitę i jestem z tej transakcji bardzo zadowolony ponieważ "uwolniłem się " od czekania na kolejne tytuły i tym samym zaoszczędziłem sporo pieniędzy,które mam nadzieję lepiej zainwestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto oczekuje gier od zachodnich twórców (i nie chodzi tu o tytuły indie) to faktycznie powinien zrobić jak Pan wyżej ;). U nas najwyraźniej nikt nie ma pomysłu co z przenośną konsolą zrobić. Ja tam się cieszę ze swojej Vity. NISA i Aksys ostatnio zapowiedzieli, że zlokalizują parę ciekawych tytułów (Dangan Ronpa, Demon Gaze, Sei Madō Monogatari ). No i jak się poduczę czytania japońskiego to będę miał masę gier ze wschodu. Inna sprawa to czy warto było kupować tak wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to Sony robi się zuchwałe i aroganckie. W ciągu ostatnich tylko 2 dni skrytykowali Microsoft, Nintendo (za sterowanie padem) a teraz pora na iOS. Co oni już w tej chwili myślą, że jak im część fanboyów klęknie do miecza na forach to już podbili świat? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @bambus Tylko, że ich krytyka opiera się na faktach i ma ręce, i nogi. Na iOS łatwo wydać
> grę, ale też łatwo być zalanym przez inne.

Super, gdzie te fakty jak na razie to tylko takie gadanie trzy po trzy. Bez liczb
i wiarygodnego źródła jest to warte co śnieg z zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 03:42, Giret napisał:

Super, gdzie te fakty jak na razie to tylko takie gadanie trzy po trzy. Bez liczb
i wiarygodnego źródła jest to warte co śnieg z zeszłego roku.


Żeby nie było, że są to jedynie czcze gadki i przechwałki Sony informacje te zostały potwierdzone przez dwójkę niezależnych twórców - Mike''a Bithella oraz Briana Provinciano.
Masz potwierdzenie przez ludzi, którzy tworzyli grę na iOS. I nie wiem, skąd ta krytyka Sony. To, co powiedzieli jest oczywiste. Wybić się na iOS jest bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować