Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hotline Miami było za łatwe? Kontynuacja temu zaradzi

13 postów w tym temacie

Szpital był zrąbany, a etapy z Bikerem jeszcze bardziej - nie chciało mi się grać jakimś wymoczkiem z całą masą ograniczeń, więc sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była świetna i choć ukończenie wszystkich poziomów nie było specjalnie trudne (czasami pojawiały się problemy), to uzyskanie najlepszej oceny graniczyło z cudem. Ciekawe kto spróbuje zdobyć A+ na wszystkich mapach, z dodatkowo podniesionym poziomem trudności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, bo dla mnie było za łatwe. Dodatkowo bugi pomagały w przechodzeniu (najlepszy to ten, gdy przeciwnik strzela do ciebie z bliska, a tobie nic się nie dzieje. Miałem tak parę razy i uratowały mi one planszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na poziom trudności w jedynce nie narzekałem. Nie była trudna, skrajnie łatwa też nie, ot w sam raz żeby bez zobowiązań wpaść sobie w wolnej chwili z baseballem do domu, rozwalić kilka łbów i odprężyć się przy psychodelicznej muzyce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lockowanie na cel..? Co?? Jeśli gameplay jakoś drastycznie się nie zmienił to jest to kompletnie zbędne rozwiązanie. No cóż, dobrze że dodali przynajmniej ten hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 19:54, Fatal-X napisał:

Lockowanie na cel..? Co?? Jeśli gameplay jakoś drastycznie się nie zmienił to jest to
kompletnie zbędne rozwiązanie.

Przecież to było w pierwszej części, całkiem przydatny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była ok. Jak dla mnie poziom A+ był kwestią szybkości na każdej z map. Wystarczyło się wkręcić w soundtrack i jazda :) Jak ścieżka dźwiękowa w dwójce będzie tak samo zryta jak w jedynce, to będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować