Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wieści z obozu Square Enix: wynik Tomb Raidera, Sleeping Dogs i Just Cause 2 nadal popularne

12 postów w tym temacie

Tylko, że to ich "nieustające" wsparcie dla Sleeping Dogs zakończyło się w marcu. Gra okazała się dla mnie świetna także miło byłoby zagrać w część drugą, co raczej niezbyt szybko nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sleeping Dogs długo się zagrywałem i gra jest tego warta.Liczę,że pokuszą się o kontynuacje,ale pewnie szybko to nie nastąpi.Hitman i Tomb Raider też spełniły moje oczekiwania,więc czekam na kontynuacje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście dać newsa o tym, jak zamierzają stworzyć z Eidosu studio robiące gry sieciowe i zamienić stare marki (TR, Hitman, DE) w "persitent world experience"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wyżej wymienionych marek podobał mi się Sleeping Dogs, no i nawet Just cause 2, mimo że króko grałem, bo zbyt hardkorowy dla mnie... :P

A zachwytów nad nowym Tomb Raiderem nie rozumiem, znudził mnie szybko, gdy się okazał głupią strzelanką robioną pod konsole, co dało sie odczuć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 14:41, vunner napisał:

A zachwytów nad nowym Tomb Raiderem nie rozumiem, znudził mnie szybko, gdy się okazał
głupią strzelanką robioną pod konsole, co dało sie odczuć. :)

Just Cause to nie była głupia strzelanka zrobiona pod konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Just Cause to nie była głupia strzelanka zrobiona pod konsole?

W Just Cause 2 grałem dawno, no i po jedynce mimo wszystko wiedziałem że to będzie głupawa strzelanka bo na to się zapowiadało. Zaś twórcy TR mówili, jaki to będzie wielki survival, a okazało się to wszystko marketingowym bullshitem, no ale nic. Jak nie będzie planów na Sylwestra, to może dam tej grze jeszcze jedną szansę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 22:15, vunner napisał:

Zaś twórcy TR mówili, jaki to będzie wielki survival,

Jesteś tego pewny? ;)
Jak dla mnie to sobie gracze wmówili ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 15:00, Zgreed66 napisał:

Just Cause to nie była głupia strzelanka zrobiona pod konsole?

Swoją drogą, narzekanie na to, że Tomb Raider jest konsolowy, to tak jak narzekać na to, że Arma jest PCtowa.

Ludzie, TR zaczęło się na Saturnie a wersja na Playstation była najbardziej popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować