Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w złocie! "Jesteśmy głęboko rozczarowani przeciekami i spoilerami"

58 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2013 o 11:19, Muradin_07 napisał:

Aw really? Lepiej tak niż jak Ubisoft wcześniej "mamy gdzieś PC, bo piractwo" aby później
z każdą grą tylko na konsole (tak jak w przypadku Division) powiedzieć - "Będzie na PC,
cieszycie się? Szanujemy naszych oddanych klientów"

Co do spoilerów to ja żadnych nie zobaczyłem. A nawet i jakoś mnie nie ciągnie do zobaczenia,
bo akurat podobnie jak w przypadku Max Payne 3 po prostu unikam takich newsów czy postów
związanych z grą. Jedyne co faktycznie mnie interesowało to ścieżka dźwiękowa, ale ona
zawsze wyciekała wcześniej czy później.


Wole Ubisoft bo przynajmneij się określi że wyda na PC a nie jak Rockstara z ludzi durniów robi "No narazie nie mamy nic do powiedzenia w temacie wersji PC" miech po premierze "Wyjdzie na PC, cieszycie się? Ale po pół roku " lol, sorry ale to nie jest poważne traktowanie konsumentów ;]/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Max Payne 3 była to chyba na początku powiedzieli, że wersja PC wyjdzie miesiąc później i będzie oferowała lepszą rozdziałkę tekstur i tak dalej. Co do GTA V - co mają powiedzieć jak jeszcze nawet może nie pracują nad nią? Będzie wersja PC "kiedy będzie gotowa"? Jeżeli na razie w planach jest wydanie wersji konsolowej to wydają tylko konsolową. Natomiast w przypadku Ubisoftu - ja im już od dawna nie ufam właśnie za to, jak potraktowali graczy przy okazji którejś premiery "exclusive" na konsole i dali potem grę z łaski na PC. I zawsze to będę pamiętał. U Rockstar takich słów nie słyszałem jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogliby w końcu dać info o PC''towej wersji, drażni mnie ta taktyka Rockstara do premiery
> konsolowej wersji nic a po konsolowej premierze nagle ogłoszona PC''towa... To jedyne
> studio póki co które tak po macoszemu traktuje konsumentów -.-.

A może będą robić teraz jakiś dłuższy dodatek ... poprawią od strony graficznej podstawkę i wydadzą na konsole następnej generacji . Na PC nie wydadzą . Kto im zabroni . Czym większe oczekiwania tym większy zawód ... ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, dlatego nie warto się doszukiwać na siłę informacji. Nie potrzebne info o acziwmentach, tam też jest trochę spojlerów. Sam grę zamawiam i czekam do połowy września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego ludzie nie kumacie z tekstu "Wersja GTA 5 na razie nie jest planowana na PC" No kredkami wam trzeba narysować, nie jest bo nie myślą o jej wydaniu. To samo od paru lat mówi się o Red Dead Redemption. Nie ma i nie będzie a na pewno nie będzie w przeciągu roku od premiery wersji na konsole. Na konsolach rockstar najwięcej zarabia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs
> bedzie
> > nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
>
> > jazda w kolko
> Zgadzam sie w 100%
Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 09:11, mati285 napisał:

Spoilerujących powinno się publicznie rozstrzelać.


Robienie na złość to jedno, ale anty-spojlerowcy są nieraz jeszcze gorsi. Próbujesz powiedzieć coś o jakiejś grze czy filmie, a tu jakiś wylatuje od razu "BLAARGH NIE OGLĄDAŁEM/NIE GRAŁEM NIE SPOJLERUJ GUPKU!!!!!1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs bedzie
nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
jazda w kolko"

Koleś,ta gra nawet nie wyszła,a już wiesz jaka będzie?Nieźle.I po co porównujesz Watch Dogs do GTA V,skoro te dwie gry różnią się od siebie.Na siłę można by je porównać,ale nie mam zamiaru się wykłócać.Co do spoilerów,to i tak je ignoruje i nie czytam.Mam zamiar dobrze się bawić przy tej grze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs
> bedzie
> nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
> jazda w kolko"

> Koleś,ta gra nawet nie wyszła,a już wiesz jaka będzie?Nieźle.I po co porównujesz Watch
> Dogs do GTA V,skoro te dwie gry różnią się od siebie.Na siłę można by je porównać,ale
> nie mam zamiaru się wykłócać.Co do spoilerów,to i tak je ignoruje i nie czytam.Mam zamiar
> dobrze się bawić przy tej grze i tyle.
Ale weź stawiaj spacje po znakach interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 15:13, kuzyn123 napisał:

Btw.

Spoiler

Michael umrze pod koniec gry ;p


Spoiler

Najprawdopodobniej będzie to śmierc upozorowana, Michael jest w programie ochrony świadków itd;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie macie co robić?

Spoiler

Zaraz naprawdę nie będzie można tutaj zobaczyć nic innego niż zakryte przez spoilery wiadomości



Gra wyjdzie we wrześniu to będziecie grali i się przekonywali. W przeciekach można napisać wszystko i są osoby, które w to co internet napisze wierzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę wrócić do wcześniejszych części. Gram, czekam i czasem potroluję;) Zresztą 17 już całkiem niedługo, więc wyjdę z jaskini wreszcie na słońce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 12:06, Muradin_07 napisał:

W przypadku Max Payne 3 była to chyba na początku powiedzieli, że wersja PC wyjdzie miesiąc
później i będzie oferowała lepszą rozdziałkę tekstur i tak dalej. Co do GTA V - co mają
powiedzieć jak jeszcze nawet może nie pracują nad nią? Będzie wersja PC "kiedy będzie
gotowa"? Jeżeli na razie w planach jest wydanie wersji konsolowej to wydają tylko konsolową.
Natomiast w przypadku Ubisoftu - ja im już od dawna nie ufam właśnie za to, jak potraktowali
graczy przy okazji którejś premiery "exclusive" na konsole i dali potem grę z łaski na
PC. I zawsze to będę pamiętał. U Rockstar takich słów nie słyszałem jakoś...


Wierzysz w to że nie pracują? Bo ja jakoś nie. Nie słyszałeś powiadasz a ja jednak widziałem cytaty "Narazie nie mamy nic do dodania na temat wersji PC''towej" a później kaboom "Wersja PC będzie ale haha poczekacie sobie na nią pół roku" ;/. To jest jedyna firma póki co która co premiere swoich gier robi to samo.

fenix00 Yhy próbujesz prowokować? Nie wychodzi ci to, bo co do wersji next genowych Rockstara zdementował to w przeciwieństwie do PC'towych wersji tłumacząc że te konsole mają jeszccze potencjał (gdzie oni go widzą to ja nie wiem ), więc twoje słowa nie mają nawet podłoża pod to by mogły być prawdziwe :).

Kafar RDR to inna seria gier wydawana od Red Dead Revolver na konsole... A GTA od 1-EFLC było na PC więc ja nadal nie rozumiem tego chorego przyrównywania GTA do RDR'a... "Nie ma i nie będzie a na pewno nie będzie w przeciągu roku od premiery wersji na konsole." gubisz się we własnych zeznaniach? Niezłe prowo, a po 2 daj info że Rockstar napisał/powiedział że nie ma w planach póki co to wypowiadali się tak jak wyżej napisałem "Że nie mają nic do dodania"=/= nie będzie lub nie ma w planach wersji na PC, troche logiki ludzie. P.S. No jakoś przygodówki/RTS'y i FPS'y nie narzekają na sprzedawalność na PC, do tego 12 mln SC 2 (które nie wymaga podłączenia do neta tak jak w przypadku D3 ) sprzedało się coś w okolicy ilości kopii co Diablo 3, zobaczymy w ilu kopiach sprzeda sie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten drugi tekst to rzeczywisty cytat z wypowiedzi prasowej? Nieee... pierwszy słyszałem.

Chodziło mi bardziej o to, że teraz ma wyjść wersje konsolowe gry więc jeżeli nie mają nic do dodania na temat PCtowej to nie mają. Znowu powtórzyć trzeba przykład Max Payne''a - wcześniej było to przed premierą konsolową potwierdzone, że pojawi się on trochę później. Kolejny przykład - Red Dead Redemption w ogóle nie pojawił się na PC. Jedyną, która takie akcje potrafi robić jest właśnie Ubisoft, który często to robi. Np. dopiero niedawno otworzyłem oczy ze zdziwienia, że Rayman Legends pojawi się na PC. Przecież mówione tyle było o exclusive na WiiU na samym początku. Jeszcze kilka gier by się pojawiło - Ghost Recon: Future Soldier i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 09:11, mati285 napisał:

Spoilerujących powinno się publicznie rozstrzelać. Oczywiście zapewne część ze spoilerów
to bullshit i zwykła próba trollingu, ale ja wolę być przezorny, więc na miesiąc odłączam
się od wszystkiego co z GTA związane. Z wyjątkiem tego forum. Tu wydaje się być bezpiecznie
;-)

Popieram! :D Nienawidzę spoilerowców, bo im radość sprawia, że wrednie popsują zabawę czy to z grania w grę, oglądania filmu czy czytania książki. Najbardziej mnie wkurza w nich ta wredność. Ja osobiście śledzę tylko najważniejsze informacje o GTA, resztę olewam i czekam na wersję na PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/Ciach/
Tak z wypowiedzi prasowej, za każdym razem tak mówią kiedy są pytani o nawet w FAQ bodajże była taka odpowiedź kiedy zostali zapytani o ową wersję :). Omg człowieku RDR to gra konsolowa tylko konsolowa do tego robiona przez inny oddział Rockstara, a GTA każde wyszło na PC i konsole oprócz tych którym Sony posmarowało czyli LCS I VCS ;]. Po za tym nie mówione czy RDR bądź też LCS i VCS nie pojawią się na PC, w końcu Rockstara coś tam kombinuje. Tak tylko że Ubisoft jak już wyda jakąś markę na wszystkich platformach to później w kolejnych odsłonach nie robi takiego cyrku jak Rockstar że podają tylko premiere na konsole... Po za tym WD jakoś wychodzi na PC i konsole w jednym dniu bodajże tego samego miesiąca i tego samego roku ;] a nie tak jak MP 3 Rockstara miesiąc bo musieli z konsolowców wydoić hajs pierw mimo że mieli gotową wersje PC''tową ;]. Coś jeszcze dodać co przemawia ze za tym że Rockstar ma głębiej w 4-ech literach graczy niż Ubisoft?

Takie pytanie ten spoiler jest w ogóle potwierdzony? Czy to wymysł ludzi po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować