Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakie bonusy trafią do pierwszych edycji Dead Rising 3, Ryse: Son of Rome i Forza Motorsport 5?

11 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Wydawane przez Microsoft tytuły startowe doczekają się edycji Day One. Załapią się na nią zamawiający przed premierą lub kupujący za pośrednictwem Xbox Live w ciągu dwóch tygodni po premierze. Warto się pośpieszyć?

Przeczytaj cały tekst "Jakie bonusy trafią do pierwszych edycji Dead Rising 3, Ryse: Son of Rome i Forza Motorsport 5?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowa mapa dla rozgrywanego w kooperacji trybu Gladiator. Co ciekawe, posiadacze edycji Day One mogą zapraszać do zabawy kolegów ze zwyczajnym wydaniem gry."

A co w tym ciekawego że będzie mozna zapraszać kolegów ze zwyczajnego wydania? Jeszcze by tego brakowało że to by dzieliło graczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 17:11, Kafar napisał:

A co w tym ciekawego że będzie mozna zapraszać kolegów ze zwyczajnego wydania? Jeszcze
by tego brakowało że to by dzieliło graczy ;/

Pewnie mowa o mapkach z DLC. Ot, kolejny "Bajdyzm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 17:13, Dared00 napisał:

> A co w tym ciekawego że będzie mozna zapraszać kolegów ze zwyczajnego wydania? Jeszcze

> by tego brakowało że to by dzieliło graczy ;/
Pewnie mowa o mapkach z DLC. Ot, kolejny "Bajdyzm".


No ja to tak nawet zrozumiałem ale i tak głupota by bylo dzielenie tego na dwie edycje (oczywiście jeżeli te mapki potem by się pojawiły w ramach płatnego dlc to wtedy miałoby to zdziwienie sens;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam poziomu narzekactwa i czepialstwa. Pal diabli DLC, ale same edycje Day One to niezły deal - gra za darmo. Do tej pory wiedzieliśmy tylko o FIFA 14, teraz doszły 3 exy, więc jest o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 17:19, Kafar napisał:

No ja to tak nawet zrozumiałem ale i tak głupota by bylo dzielenie tego na dwie edycje
(oczywiście jeżeli te mapki potem by się pojawiły w ramach płatnego dlc to wtedy miałoby
to zdziwienie sens;).

Tak będzie. Ot, pre-order bonus jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:08, Zdenio napisał:

Nie ogarniam poziomu narzekactwa i czepialstwa. Pal diabli DLC, ale same edycje Day One
to niezły deal - gra za darmo. Do tej pory wiedzieliśmy tylko o FIFA 14, teraz doszły
3 exy, więc jest o czym pisać.

Hehe, ale tu nie mowa o darmowych grach. Tu mowa o zwykłych, wycenionych na $59,99 grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, jak bym kupował xbox one i chciał gre jakas to i tak bym ja mial w dniu premiery więc taki bonusik to miła rzecz, jak kolega wyżej napisał zwykły preorder a nawet preordery można później kupić z dodatkami ;) ale skoro coś dodają to lepiej się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować