• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SAMCRK

Problem z F.E.A.R.''em

Pytanie

Witam mam duży problem z tą grą. Wiem napewno że mój komp spełnia minimalne wymagania a nawet je trochę przewyższa (Athlon XP 2,5GB PRO, Ati Radeon 9600PRO 128mb, GA-7VA, 512DDR3 RAM, Windows XP z najnowszymi sterownikami - wczoraj pół dnia ściągałem). Wiem też że płyty są dobre bo byłem z tym problemem w Empicu i u nich się bez problemu zainstalowało ... nie potrafili mi pomóc więc może wy mi pomożecie ... Podczas instalacji, na etapie 3 i 5 płyty wyskakuje błąd. Mówi on że plik CRC D:/sierra/F.E.A.R/Arch00 jest niezgodny z plikiem instalatora CRB. Albo coś podobnego .... mam do wyboru "Przerwi" , Ponów próbę i ignoruj ....kiedy wybieram ponów próbę nic to nie daję ... więc ignoruj i jazda .... potem znowu przy 5 płycie ....zainstalowane ... ale potem w grze nie mogę wogólę połączyć się do żadnego servera ... poprostu mi do windowsa wyskakuje ... a w singlu podczas ładowania wyskakuje mi do main menu i jest komunikat "Error in loading" .... nie wiem co robić .. dodam że wydanie jest na 5 CD w wersji polaskiej (nie mogłem znaleźć w angielskiej) ....POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.10.2005 o 19:16, WoWmen napisał:

Jeśli to błąd na cd to pamiętaj
że masz prawo do dożywotniej gwarancji. BO natowygląda skoro błędy podczas instalacji.


Czytaj ze zrozumieniem. Przecież SAMCRK wyraźnie napisał, że w Empiku wszystko instaluje się ok.

Może masz uszkodony lub zanieczyszczony czytnik płyt?? Ja tak miałem z moim. Kiedy kupiłem nowy (nagrywarę) wszystkie problemy w cudowny sposób zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh napewno nie. Wiem już że to nie dotknęło tylko mnie. http://forums.vugames.com/thread.jspa?threadID=7619&start=0&tstart=0 znalazłem tam parę sposobów kturych popróbuje .... mam nadzieję że to pomoże .... jak nie to zostaje mi tylko wymiana .... pójde jeszcze do wydawnicstwa gry ... mieszkam w wawie więc nie ma problemu ... może tam mi za darmo wymienią :D ... albo jakoś pomogą .... jak nie to pójdę do emika ... tylko cholera jak u nich byłem to paragon zostawiłem :D ... jak tam nie pomogą to odsprzedam kumplowi który też chce kupić a u niego chodzi wszystko .... i kupię gdzie ińdzień poprostu ... mówią na tym forum że jak niektórzy zmienili płyty to problem znikł ... zostaje tylko wymieniać aż się znajdzie tą jedyną ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować