Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarty świat w Watch Dogs bez tajemnic - 14 minut gameplayu!

42 postów w tym temacie

Ten gameplay rozerwał mi prawie dosłownie dupę. Chociaż ta część gry była pokazywana kilka razy to ten gameplay zachęcił mnie w 100% do kupienia tej gry jeszcze w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 21:35, johnywol napisał:

@Sanders-sama
Na twoim PC zawsze będziesz widział Aidana Pierca, natomiast gracz do którego rozgrywki
wskoczysz zobaczy inną losowo wygenerowaną postać :)

Prosty, ale skuteczny sposób


Tak też podejrzewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Ty widziałeś next genową grafe w tej grze na początku?
>
Zobacz wideo z E3 2012. Tam to zęby z podłogi zbierałem a teraz juz nie. Wygląda fajnie, nie powiem, że nie. Ale wtedy to wyglądało zabójczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koniec gry "zaskakujący" zwrot akcji: ctOS okazuje się być kolejnym pomysłem Templariuszy, a Aiden dołącza do Asasynów [cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 00:00, TuRaSs napisał:

> A Ty widziałeś next genową grafe w tej grze na początku?
>
Zobacz wideo z E3 2012. Tam to zęby z podłogi zbierałem a teraz juz nie. Wygląda fajnie,
nie powiem, że nie. Ale wtedy to wyglądało zabójczo :)

Może to wersja na PS 3 i Xboks 360 bo inaczej tego nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2013 o 09:00, diabolo20 napisał:

Może to wersja na PS 3 i Xboks 360 bo inaczej tego nie kupuje


Ja się boję, że to wersja z PS4... Wiadomo, PC to PC ale kurcze, słabo trochę na tym wideo. Na next genową grafikę to mi nie wgląda. Jest ładna i tyle, szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 10:03, TuRaSs napisał:


> Może to wersja na PS 3 i Xboks 360 bo inaczej tego nie kupuje

Ja się boję, że to wersja z PS4... Wiadomo, PC to PC ale kurcze, słabo trochę na tym
wideo. Na next genową grafikę to mi nie wgląda. Jest ładna i tyle, szału nie ma

No to ucieli z targów E3 grafike na PC i next geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury mały deszcz?
Mam wrażenie że po E3 2012 wszyscy wręcz zachłysnęli się tą grą a teraz napięcie trochę spada.
Pomijając już kwestie graficzne to jakoś ten gameplay nie zrobił na mnie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może to z PS3 i Xboks 360 bo jeśli na PC dadzą taką grafę to nie kupuje

Naprawdę? Bo tekstury są delikatnie gorszej jakości oraz nie ma takiego szczegółowego cieniowania jak na innych materiałach to nagle olewasz całą grę i "nie kupujesz?" Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:27, Piotr13PL napisał:

> Może to z PS3 i Xboks 360 bo jeśli na PC dadzą taką grafę to nie kupuje

Naprawdę? Bo tekstury są delikatnie gorszej jakości oraz nie ma takiego szczegółowego
cieniowania jak na innych materiałach to nagle olewasz całą grę i "nie kupujesz?" Boże...

oczekuje najwyższej jakości i tyle tej chwili chyba czekam tylko na BF 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:31, Henrar napisał:

Najwyższa jakość.

Radeon 6870.


Seems legit.

ile razy mampowtarzac ze wymieniam na geforca 760 badz radeona 9950 jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spada spada z prostego chyba powodu - GTA V. Porównując Pieseły z GTA wypada nie że blado, ale nie aż tak genialnie jak w momencie pierwszej prezentacji. No i przy okazji po prostu większość graczy ochłonęła trochę. Szkoda, że Ubi nie wpadło na pomysł zrobić tak jak zrobili Square Enix ze Śpiącymi Piesełami. Ja do momentu pojawienia się dema na Steam nic nei wiedziałem. A potem zaskoczyła mnie naprawdę pozytywnie. Już nawet pomijam model jazdy... ale przednie się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się co się stało z tą świetną grafiką z pierwszych materiałów o grze ? Może
> z konsol teraz zapodają.....

Może miałeś jakąś słabą jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay robi bardzo duże wrażenie, nie da rady chyba żeby to wszystko było oskryptowane, faktycznie duża swoboda chyba będzie. Jedynie model jazdy wydaje się być średni, ale to ciężko stwierdzić do końca nie grając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zostałem w graficznej prehistorii po przesiadce na Xboxa 360 i zaprzestaniu śledzenia branży.

Dzięki temu ta gra pod względem graficznym jest ekstra K jak dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego "stękania" o nextgenowej grafice... Nie wiem czego Wy oczekiwaliście, ale jak dla mnie gra wygląda naprawdę fajnie.Jeżeli grywalność będzie dorównywac grafice to będzie hit.
Zaczynam rozumieć dlaczego tyle badziewnych gier wychodzi. Twórcy naczytają się opini - nie kupie bo brzydko wygląda i skupiają się na super grafice i olewają resztę. Żeby tylko dzieci włączając grę mówiły "wow ale super" Nieważne ze po 15 mninutach ją wyłaczają bo gra nie oferuje nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ubisoft głupio robi że ciągle pokazuje nowe gamplaye no ale cóż. Watch Dogs będzie pierwszą
> moją grą na Ps4 :), i mam takie pytanie czy wersje na next geny będą kosztować tyle samo
> co na obecne konsole?

To nie oglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować