Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już 2 miliony fanów Guild Wars!

86 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2006 o 16:09, Bambusek napisał:

Pragnę zauważyć, że Factions na rynku jest ledwo dwa miesiące.

co nie zmienia faktu że dwa produkty spod znaku GW razem wzięte są daleko w tyle względem wowa. wowa do którego dodatku jeszcze nie ma.

Dnia 20.06.2006 o 16:09, Bambusek napisał:

A WoW jest popualrniejszy również z jednego powodu - po prostu wyszedł
wcześniej. A MMO mają to do siebie, ze grać da się w jedną, bo na dwie nie ma już czasu.

a to od wowa świat się zaczął? przed wowem były dziesiątki mmo. z tych znanych choćby everquest czy oba lineage które paradoskalnie radzą sobie dwukrotnie lepiej niż oba produkty gw.

gw nie trafił do takiego grona ludzi z wielu powodów i data premiery jest tu akurat ostatnim problemem (który i tak świetnie rekompensuje go brak abonamentu). oba te produkty są na tyle odmienne że paradoksalnie nie stanowią dla siebie jakiejś dużej konkurencji na większą skalę. a to że u nas w kraju tylko te dwa tytuły są znane i występuje standardowe wow vs gw to wina zerowej popularności gier mmo w Polsce. śmiem twierdzić że gdyby to gw wyszło pierwsze, w ogólnym rozrachunku statystyki byłyby takie same. wow bardzo sprytnie wypełnił ogromną niszę na rynku gier mmo. gw nigdy w tym kierunku nie celowało, mechanika gry jest tu zupełnie ale to zupełnie inna od gier mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 23:55, Ciastuś napisał:

dwa produkty spod znaku GW razem wzięte są daleko w tyle względem wowa.
wowa do którego dodatku jeszcze nie ma.

[ciach]
>wow bardzo sprytnie wypełnił ogromną niszę na rynku

Dnia 20.06.2006 o 23:55, Ciastuś napisał:

gier mmo. gw nigdy w tym kierunku nie celowało, mechanika gry jest tu zupełnie ale to zupełnie
inna od gier mmo.


Jeden post, a dwa poglądy. To w koncu mozna porownywac GW do WoWa czy nie?

Ja tam jesli slysze, ze czyms zajmuje sie duzo ludzi to jakos automatycznie trace zainteresowanie. Moje doswiadczenie pokazuje, iz maksyma "ilość przechodzi w bylejakość" świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 23:47, Ciastuś napisał:

i znowu - D2 jest denne według ciebie. o tym co ogólnie jest dobre albo denne decyduje
większość a nie ty. a paradoksalnie większość gra właśnie w wowa. ale głos zaliczony, dziękuję
za twoje cenne zdanie.


No więc odsyłam ponownie do przykładu z mandaryną... Otóż wszyscy ci co mają słuch powinni wiedzieć że mimo tylu sprzedanych płyt ta kobieta nie umie śpiewać. Natomiast wszyscy ci którzy znają sie na grach powinni wiedzieć że WoW jest denne mimo tylu sprzedanych egzemplarzy.

Dnia 20.06.2006 o 23:47, Ciastuś napisał:

przykro mi że porównania i dyskutowanie o publicznie dostępnych statystykach uważasz jako ubliżanie
stronie która w tych statystykach wypada gorzej.


No więc mam tu na myśli twoje zachowanie. Wbijasz się do wątku o sukcesie AN po to tylko żeby powiedzieć że to według ciebie żaden sukces, nie robi to na tobie wrażenia(wręcz przeciwnie) i nie powinni się tym chwalić...
No więc GWF wyszło 2 miesiące temu i sprzedało się tego ponad 0,5miliona, a GW po 14 miesiącach sprzedało się 1,5miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no świetnie !! rosniemy w siłe =D!!oby nsoft myslał nad nastepnymi pomysłami to będzie coraz lepiej=) GW było fajne GwF jest jeszcze fajniejsze a 3-cia część będzie wymiatać =)=) juz sie nie moge doczekac ^^


Do zobaczenia w grze ,POZDROWIONKA Black Ritual PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 01:15, J.a.k napisał:

No więc odsyłam ponownie do przykładu z mandaryną... Otóż wszyscy ci co mają słuch powinni
wiedzieć że mimo tylu sprzedanych płyt ta kobieta nie umie śpiewać. Natomiast wszyscy ci którzy
znają sie na grach powinni wiedzieć że WoW jest denne mimo tylu sprzedanych egzemplarzy.


"wszyscy którzy znają się na grach powinni widzedzieć że WoW jest denne" - bo ty tak uważasz, o wielki międzynarodowy krytyku gier i autorytecie branży growej? proszę cię oszczędź sobie mówienia milionom graczy co mają uważać i swoje uważania zostaw dla siebie. nikogo tu nie reprezentujesz poza własną skromną osóbką. równie dobrze ja mogę teraz stwierdzić że wszyscy którzy znają się na grach powinni wiedizeć że denny jest GW i będziemy mieli dyskuję dla przedszkolaków. o tym co jest denne decydujesz nie ja, nie ty ale wszyscy gracze razem wzięci. w imieniu których wypowiadać się nie możesz.

natomiast jeśli ponad 50% osób grających w gry mmo woli płacić blizzardowi niż grać za darmo w GW lub w dowolnego innego mmo to niestety twoje rozumowanie zaczyna tracić sens z prędkością rosnącą wykładniczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW to CORPG , WoW to MMORPG (płatne) tych gier nie da sie porownac aczkolwiek jesli wollisz tryb PvE wybierz WoWa jesli wolisz PvP wybierz GW... Koniec kropka inaczej nie jestesmy wstanie porownac tych gier i koniec kropka. Juz mam tego dosc "WoW roX , GW Sux" ile można ? -.-''

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować