Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 18:12, Moofinek napisał:

Może zorganizować parę oszukanych informacji na ten twitch,aby im sie odechciało?


dobry pomysł.
dać info, że za 3 minuty pojawią się klucze. wkleić ich z 10, a w każdym dwa znaki zapytania. poblokują sobie konta i wtedy prawdzie puścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:10, bresser napisał:

Z tego blizzarda zrobiły się gorsze sk*rwysyny niż z EA. Jakaś głupia karcianka, na rynku
pełno podobnych gier, a oni nakręcają w chamski sposób hype. Na gre która ma być darmowa
rozdają klucze tylko dla wybranej elity. Doprowadzają do patologicznych sytuacji w których
ludzie kupują klucze do bety za cene 2-3 nowych gier na konsole. Ja te klucze pierd*le
nie będe się im dawał w ch*ja robić.


czy ty w ogóle rozumieszjęzyk polski czy piszesz co Ci klawiatura przyniesie?
Do jakich sytuacji doprowadzają? Kto Ci każe w ogóle się tą grą interesować? Te konkursy są po to, żeby ktoś mógł wziąć udział w betatestach do których przewidziani są tylko nieliczni. Ty zamiast docenić fakt, że keyów jest więcej niż ustawa przewiduje, rzucasz się bo masz troszke za dużo czasu wolnego i zamiast sensownie go spożytkować siedzisz tu i marudzisz jaki świat jest okrutny bo nie dał ci keya do gry która za miesiąc będzie w fazie open, a docelowo ma być f2p. Jeśli ktoś kupuje key do gry to znaczy że jest nienormalny. On, nie Blizzard.

Jezz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

A ja mam takie pytanie po jakim czasie konto zostaje odblokowane po zbyt wysokiej liczbie wpisanych błędnych kodów?

Oraz podał by ktoś do Streama?

Pozdrawiam!

Rivezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:22, Rivezz napisał:

A ja mam takie pytanie po jakim czasie konto zostaje odblokowane po zbyt wysokiej liczbie
wpisanych błędnych kodów?


Po kilku godzinach, przynajmniej w moim wypadku po wczorajszych testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:21, Rafal_Borowski napisał:

> plz keeey
żeby dostać key musisz to napisać jeszcze 99 razy. Dopiero przy 100 "pliz"ach dają klucz...

a i też nie od razu. Za każde 100 "pliz"ów odblokuje się jeden znak zapytania. Maksymalna liczba odblokowanych zapytajników jest przy 2400 "pliz"ów i wtedy pojawia się tu na forum klucz z jednym zapytajnikiem i kto szybszy - kto zgadnie ostatni zapytajnik - ten wygrywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:22, Rivezz napisał:

A ja mam takie pytanie po jakim czasie konto zostaje odblokowane po zbyt wysokiej liczbie
wpisanych błędnych kodów?


Godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To the people moaning it''s fake. It''s not. I just got a key, the one ending in zero with no question mark in it.

To the people moaning that it''s not just members of this forum getting it, I bet you all also participate in contests from other countries that are also giving out HS keys. Yes it may be a Polish site, but that doesn''t mean the keys are just for Polish citizens.

Oh, and google translate is a wonderful thing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:35, garriec napisał:

To the people moaning it''s fake. It''s not. I just got a key, the one ending in zero
with no question mark in it.

To the people moaning that it''s not just members of this forum getting it, I bet you
all also participate in contests from other countries that are also giving out HS keys.
Yes it may be a Polish site, but that doesn''t mean the keys are just for Polish citizens.

Oh, and google translate is a wonderful thing ;)


Can you just die?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie klucze dajcie bez zapowiedzenia i bez pytajników ale po polsku(słownie a nie liczbowo), będzie lepiej i sprawiedliwie :). (Nie mówie tego by zgarnąć klucz, bo już jeden mam dzięki wam! <3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:49, AppleNitrox napisał:

Ostatnie klucze dajcie bez zapowiedzenia i bez pytajników ale po polsku(słownie a nie
liczbowo), będzie lepiej i sprawiedliwie :). (Nie mówie tego by zgarnąć klucz, bo już
jeden mam dzięki wam! <3)

Nie ma czegoś takiego jak cyfry polskie więc powinni się wszyscy domyśleć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować