Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 18:52, Moofinek napisał:

Nie ma czegoś takiego jak cyfry polskie więc powinni się wszyscy domyśleć ^^


Wiadomo o co chodzi ^^ trochę zmęczony jestem już :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić słowa zamiast cyfr i wtedy bez pytajników. Tylko parę razy walnąć literówkę, typu - ctzery seidem oseim zreo albo nawet w ten sposób napisać całość. Polacy zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z literówkami

Dodatkowo jakby ktoś się chciał na tym kolesiu "zemścić" od twitcha to zauważyłem ze ma on zrobic giveaway swojego konta z HS wiec spokojnie można zgłosić to do Blizzarda bo to jest wbrew zasadom użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gośc robi dobrą robotę, zbiera informacje o giveawayach dla wszystkich, udostępnia swoje konto na 2h żeby ludzie pograli itd. Nie ma co mu robić siary. To życzliwi "koledzy" z forum tutaj dali informację tam, moim zdaniem niepotrzebnie bo Polska dostała ogółem bardzo mało kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 19:04, Ashtaway napisał:

Gośc robi dobrą robotę, zbiera informacje o giveawayach dla wszystkich, udostępnia swoje
konto na 2h żeby ludzie pograli itd. Nie ma co mu robić siary. To życzliwi "koledzy"
z forum tutaj dali informację tam, moim zdaniem niepotrzebnie bo Polska dostała ogółem
bardzo mało kluczy.


No nie wydaje mi się, żeby ktoś ze stałych gramowiczów coś takiego zrobił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem to proponuje zrobic takiego giveawaya ze np: dajecie posta ludzie maja 2-3 min na napisanie HearthStone i wy z tych postow losujecie np 10 osob, a zeby nie bylo multi kont to rejestracje na forum ustawiac nie na ip tylko na karte sieciowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:49, AppleNitrox napisał:

Ostatnie klucze dajcie bez zapowiedzenia i bez pytajników ale po polsku(słownie a nie
liczbowo), będzie lepiej i sprawiedliwie :). (Nie mówie tego by zgarnąć klucz, bo już
jeden mam dzięki wam! <3)



Zazdroszczę i podpisuję się pod tym. Fajnie byłoby zgarnąć wkońcu klucz.

Prośba też do innych, którzy już zdobyli swój klucz - nie bierzcie udziału, błagam. Macie klucz - fajnie ale dajcie innym szansę również na wygranie jednego. Przez taką pazerność nie dość, że wyrabiacie słabą opinię o sobie to jeszcze o Polsce. Wiem, że do nikogo nie dotrze to co napisałem i nikt nie zrozumie - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuddi - to tylko pierwsza osoba by mogła, bo pierwszy MAC byłby z ich routera/switcha i zablokowałoby resztę. Adres MAC nie jest używany poza Twoim LANem, sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem, zostało 12 klucz, proponuję wpisać je bez pytajników, podając cyfry jako słowa, wszystkie 12 na raz i bez zapowiedzi. Inne formy będą bez sensu. Nawet jak nie wygram to przyklasnę na taki give-away.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować