TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 16:02, Outlander-pro napisał:

Hmm, ja chciałbym jednak zauważyć że on nie jest nowicjuszem, a jak widzę przypięte
posty są klimatyczne, więc czemu on nie miałby robić tego samego ? ;] To możę na widły go ?
<joke>

Pozdro =P


Człeku marny... Czy tak jest się właściwie zwracać do jednej z nielicznych przedstawicielek Dam w Loży? :P
Ciekawe co by na to powiedziała Arcyksiężna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:02, Outlander-pro napisał:

> > Eee, nawet w klimat nie starasz się wejść :] Postaraj się żabko.
> Chciałabym tylko zauważyć, że jako nowicjusz w Loży, to Ty powinieneś się dostosować :P


Hmm, ja chciałbym jednak zauważyć że on nie jest nowicjuszem, a jak widzę przypięte
posty są klimatyczne, więc czemu on nie miałby robić tego samego ? ;] To możę na widły go ?
<joke>


Dlatego,że przypięte posty to tylko humorystyczne dodatki. A w loży mówimy normalnie bez jakichś klimatów rodem ze średniowiecza. Tutaj nie ma żadnych opryszków czy walk - tutaj jest pijaa eee picie kulturalnie miodku i spa eee rozmowo na poziomie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Człeku marny... Czy tak jest się właściwie zwracać do jednej z nielicznych przedstawicielek
Dam w Loży? :P
Ciekawe co by na to powiedziała Arcyksiężna... ;)


Arcyksiężna ? Jak to co ? Za karę dostałby dziesiątkę labiryntu na klęczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 16:12, dawidos170 napisał:


Dlatego,że przypięte posty to tylko humorystyczne dodatki. A w loży mówimy normalnie bez jakichś
klimatów rodem ze średniowiecza. Tutaj nie ma żadnych opryszków czy walk - tutaj jest pijaa
eee picie kulturalnie miodku i spa eee rozmowo na poziomie :p


Eee tam, no ale co, miałem wpaść i po prostu powiedzieć Siemka, ale witam was moi mili ? Banalne. A tak dałem klimatyczny post wprowadzający i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:14, Outlander-pro napisał:

Eee tam, no ale co, miałem wpaść i po prostu powiedzieć Siemka, ale witam was moi mili ? Banalne.
A tak dałem klimatyczny post wprowadzający i tyle ;]


To już się odklimatyzuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:15, dawidos170 napisał:

To już się odklimatyzuj :P


<klimat mode off>
Zrobione :P
A Arcyksiężnej siętak bardzo nie lękam. Jesteśmy w jednej gildii w Guild Wars więc chyba nie mam sięczego bać ... no nie ? Nie ? Tak myślałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:17, Outlander-pro napisał:

> To już się odklimatyzuj :P

<klimat mode off>
Zrobione :P
A Arcyksiężnej siętak bardzo nie lękam. Jesteśmy w jednej gildii w Guild Wars więc chyba nie
mam sięczego bać ... no nie ? Nie ? Tak myślałem ^^


BLUŹNIERCA !!!!! AAAAA !!!! SPALIĆ GO !!!!! Jak śmiesz tak mówić o Miłościwie Nam Panującej ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:20, dawidos170 napisał:

> > To już się odklimatyzuj :P
>
> <klimat mode off>
> Zrobione :P
> A Arcyksiężnej siętak bardzo nie lękam. Jesteśmy w jednej gildii w Guild Wars więc chyba
nie
> mam sięczego bać ... no nie ? Nie ? Tak myślałem ^^

BLUŹNIERCA !!!!! AAAAA !!!! SPALIĆ GO !!!!! Jak śmiesz tak mówić o Miłościwie Nam Panującej

Jak to myślałem że w Loży palić nie wolno ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:24, Ubq napisał:

Jak to myślałem że w Loży palić nie wolno ? ;)


To to lochu go i tam palimy ! A przy okazji wypijemy sobie to i owo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:25, dawidos170 napisał:

> Jak to myślałem że w Loży palić nie wolno ? ;)

To to lochu go i tam palimy ! A przy okazji wypijemy sobie to i owo :P

Hmm zobaczymy czy próbę TYHE wypełnić uda mu się a wtedy zobaczymy co się z nim zrobi :) Ale to i owo chętnie wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:31, Outlander-pro napisał:

Aha! Żadnej próby TYHE nie ma :P Bo gdyby była, to by ludzie pytal isięo co w niej chodzi.
Otóż FAQ nic o tym nie wspomina! Czy wygrałem kosiarko-zamrażarkę ?


FAQ jest dla tych co nie wiedzą co to Loża. A każdy w loży i aspirujący do loży wie co to Próba TYHE - straszliwa próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:33, dawidos170 napisał:

> Aha! Żadnej próby TYHE nie ma :P Bo gdyby była, to by ludzie pytal isięo co w niej chodzi.

> Otóż FAQ nic o tym nie wspomina! Czy wygrałem kosiarko-zamrażarkę ?

FAQ jest dla tych co nie wiedzą co to Loża. A każdy w loży i aspirujący do loży wie co to Próba
TYHE - straszliwa próba.

Jedynie najsilniejsze jednostki przejdą tą próbę. A by mówić o sobie "Lożowicz" trzeba przejść próbę, tylko tyle o próbie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:43, Outlander-pro napisał:

Taak ? No dobra ... hympf ! Hmm, pffgh ... Jest ! Udało się ! Przeszedłem próbę ! Jeest !

Zdaję się że jedynie Miłościwie Nam Patronująca I Dobrze Wisząca ocenić Cię może, ale pewny nie jestem zapytaj lepiej jakiegoś bardziej doświadczonego Lożowicza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:52, Ubq napisał:

> Taak ? No dobra ... hympf ! Hmm, pffgh ... Jest ! Udało się ! Przeszedłem próbę ! Jeest
!
Zdaję się że jedynie Miłościwie Nam Patronująca I Dobrze Wisząca ocenić Cię może, ale pewny
nie jestem zapytaj lepiej jakiegoś bardziej doświadczonego Lożowicza..


Podczas przechodzenia próby trzeba wypełnić szereg zadań a potem streścić jak taka próba wyglądała. Zanim jednak ktoś podejmuje się tej próby musi być pewien, że sobie poradzi ( i tak 90% nie daje sobie rady )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:05, dawidos170 napisał:

> > Taak ? No dobra ... hympf ! Hmm, pffgh ... Jest ! Udało się ! Przeszedłem próbę !
Jeest
> !
> Zdaję się że jedynie Miłościwie Nam Patronująca I Dobrze Wisząca ocenić Cię może, ale
pewny
> nie jestem zapytaj lepiej jakiegoś bardziej doświadczonego Lożowicza..

Podczas przechodzenia próby trzeba wypełnić szereg zadań a potem streścić jak taka próba wyglądała.
Zanim jednak ktoś podejmuje się tej próby musi być pewien, że sobie poradzi ( i tak 90% nie
daje sobie rady )

Hehe zdaje się że ja zdawałem ostatni próbę, czyli zaliczam się do tych szczęśliwych 10% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:05, dawidos170 napisał:

> > Taak ? No dobra ... hympf ! Hmm, pffgh ... Jest ! Udało się ! Przeszedłem próbę !
Jeest
> !
> Zdaję się że jedynie Miłościwie Nam Patronująca I Dobrze Wisząca ocenić Cię może, ale
pewny
> nie jestem zapytaj lepiej jakiegoś bardziej doświadczonego Lożowicza..

Podczas przechodzenia próby trzeba wypełnić szereg zadań a potem streścić jak taka próba wyglądała.

Zadania wypełnione a co do próby .. Znasz ją, a tobie zwierzać sięnei będę, wiemy o co chodzi.

Dnia 03.12.2007 o 17:05, dawidos170 napisał:

Zanim jednak ktoś podejmuje się tej próby musi być pewien, że sobie poradzi ( i tak 90% nie
daje sobie rady )

Pewność siebie była, a próba została wypełniona <fanfary>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja próba to było znalezienie wyjścia, którego nie ma, i jak znalazłem rozwiązanie zadania, dowiedziałem się dzięki wam, iż zostaję tu z wami na zawsze, więc skoro tu utknęliśmy, nie pozostaje nam nic, jak się dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się