Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live: prawie 40% "publiki" Xbox Live w USA to kobiety

21 postów w tym temacie

Korzystając z okazji pozwolę sobie na swoisty coming out i wyjawię wam tajemnicę - jestem dziewczyną.
Rozumiecie? Jestem dziewczyną i gram w gry komputerowe.
Gurrl gamerz
Zwróćcie na mnie uwagę.
pls.
PS czekam na propozycje matrymonialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 11:01, Zajanski napisał:

PS czekam na propozycje matrymonialne

Skoro nikt jeszcze nie odpowiedział:

WYJDZIESZ ZA MNIE?!!1111oneoneone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza MMO. Ostatnio musiałem ewakuować się z gildii, w której pani oficer spoufalała się z graczami nazywając ich "skarbami :*" choć była mężatką, o czym ciągle wszystkich informowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej skomplikowane od sytuacji, w ktorej Twoja baba mowi "nie wierze w statystyki i natychmiast wylacz to gowno bo zaprosilam rodzicow na obiad, co mam ubrac i co to znowu za mina"? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o to, jak zmieniły się liczby od pierwszych lat Xbox Live - sam fakt, że kobiety rosną ilościowo w siłę nie ma jakiegoś niesamowitego znaczenia, co można wyczuć po tym, jak został napisany news, skupiający się bardziej na używaniu X360 jako dekodera TV.

@deamon-pl

Grających kobiet jest... zaskakująco dużo. Obecnie, znam więcej grających dziewczyn niż facetów, a to jednak o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 12:18, ww3pl napisał:

Grających kobiet jest... zaskakująco dużo. Obecnie, znam więcej grających dziewczyn niż
facetów, a to jednak o czymś świadczy.


Simsy zrobiły swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 12:20, maniekk napisał:

> Grających kobiet jest... zaskakująco dużo. Obecnie, znam więcej grających dziewczyn
niż
> facetów, a to jednak o czymś świadczy.

Simsy zrobiły swoje ;)

Moja dziewczyna zaczęła mniej więcej w tym wieku, co ja i obyło się bez Simsów - ale jeśli na całą resztę miały one tak zbawienny wpływ, to ja proponuję pokojowe bombardowania każdego kraju świata darmowymi Simsami.

Żeby żyło się lepiej. Głodni je zjedzą, terroryści będą w nich topić Simsów w imię religii, a i faceci znowu wrócą do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wdarł się drobny błąd- ,,Były tez inne statystyki - obecnie, Xbox Live posiada 48 użytkowników w 41 krajach." ;) Co do tematu- też jestem dziewczyną i gram, ale przez moje 4 lata grania jeszcze żadnej dziewczyny grającej w poważniejsze gry nie spotkałam. Jednak mój znajomy mówił mi, że jak gra w CoD: Black Ops 1 i 2 oraz God of War: Wstąpienie na PS3, to w kółko jakąś spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba wdarł się drobny błąd- ,,Były tez inne statystyki - obecnie, Xbox Live posiada
> 48 użytkowników w 41 krajach." ;) Co do tematu- też jestem dziewczyną i gram,
> ale przez moje 4 lata grania jeszcze żadnej dziewczyny grającej w poważniejsze gry nie
> spotkałam. Jednak mój znajomy mówił mi, że jak gra w CoD: Black Ops 1 i 2 oraz God of
> War: Wstąpienie na PS3, to w kółko jakąś spotyka.

Uzywam nicku z koncowka 265 od samego poczatku i robie to w zwiazku z pewnym wydarzeniem, ciekawi mnie Twoja historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uzywam nicku z koncowka 265 od samego poczatku i robie to w zwiazku z pewnym wydarzeniem,
> ciekawi mnie Twoja historia :)

Heh, dziwny zbieg okoliczności ;P Ja ten nick wszędzie używam, ale nie wiem powiem Ci skąd ta liczba się u mnie wzięła... Jakoś ją wpisałam razem z moim imieniem i już tak zostało. Jednak od tego czasu wzięłam ją sobie za moją szczęśliwą liczbę, nawet jeśli dla niektórych jest za długą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 18:55, weronika265 napisał:

> Uzywam nicku z koncowka 265 od samego poczatku i robie to w zwiazku z pewnym wydarzeniem,

> ciekawi mnie Twoja historia :)

Heh, dziwny zbieg okoliczności ;P Ja ten nick wszędzie używam, ale nie wiem powiem Ci
skąd ta liczba się u mnie wzięła... Jakoś ją wpisałam razem z moim imieniem i już tak
zostało. Jednak od tego czasu wzięłam ją sobie za moją szczęśliwą liczbę, nawet jeśli
dla niektórych jest za długą :)


No dla mnie to jest takze szczesliwa liczba :) Musze powiedziec ze nigdy nie sadzilem ze spotkam kogos, rowniez zwiazanego z liczba 265 :P Jak to mowia "Przypadek ? Nie sadze.. :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm "casuale" xD Kobiety, bo w sumie takie spotkałem, to albo grały całkowicie casualowo, albo całkowicie hardcorowo. Rzadko kiedy, spotykałem taką która gra po 10h, a potem jeszcze idzie na zwariowaną imprezę. Niemniej fajnie jest kiedy już się jakaś spotyka, i która rozumie taką pasję.

@Zajanski Olej Henrara, i wyjdź za mnie !!!!!oneoeneoen1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 22.09.2013 o 19:07, drake265 napisał:

No dla mnie to jest takze szczesliwa liczba :) Musze powiedziec ze nigdy nie sadzilem
ze spotkam kogos, rowniez zwiazanego z liczba 265 :P Jak to mowia "Przypadek ? Nie sadze..


<przynosi_popcorn>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 12:18, ww3pl napisał:

Grających kobiet jest... zaskakująco dużo. Obecnie, znam więcej grających dziewczyn niż
facetów, a to jednak o czymś świadczy.


Hmm, dziwna sprawa :D Ja praktycznie nie spotykam regularnie grających kobiet :D Chyba po prostu masz szczęście ;)
Zresztą, nawet na tym forum widać zdecydowaną przewagę mężczyzn (chyba, że kobiety się ukrywają na różne sposoby) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować