Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Dziwne Forum

36 postów w tym temacie

To forum jest dziwne gdy coś pisze lub pytam się o normalnych legalnych rzeczach to albo osoby mi wypominają że saśmiecam forum albo zamykają temat:P. A piszecie że to forum to ma uszczęsliwić człowieka. i gram.pl to miało być tylko po to by uszczęśliwić człowieka. Badziewie już więcej tu nic nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:54, Filip92 napisał:

To forum jest dziwne gdy coś pisze lub pytam się o normalnych legalnych rzeczach to albo osoby
mi wypominają że saśmiecam forum albo zamykają temat:P. A piszecie że to forum to ma uszczęsliwić
człowieka. i gram.pl to miało być tylko po to by uszczęśliwić człowieka. Badziewie już więcej
tu nic nie napisze

to tez temat do zamkniecia xD
prawdopodobnie tematy ktore zakladasz juz istnieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:56, Bartosz_Rain napisał:

> To forum jest dziwne gdy coś pisze lub pytam się o normalnych legalnych rzeczach to albo
osoby
> mi wypominają że saśmiecam forum albo zamykają temat:P. A piszecie że to forum to ma uszczęsliwić

> człowieka. i gram.pl to miało być tylko po to by uszczęśliwić człowieka. Badziewie już
więcej
> tu nic nie napisze
to tez temat do zamkniecia xD
prawdopodobnie tematy ktore zakladasz juz istnieja :)

Cholera głupie forum kto to wymyślił a miało to być specjalnie dla graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 15:59, Filip92 napisał:

Cholera głupie forum kto to wymyślił a miało to być specjalnie dla graczy

Dobrze się czujesz? Jeśli zakładasz temat MUSISZ sprawdzić w wyszukiwarce czy już takowy nie istnieje! A w ogóle jak Ci się nie podoba to... droga wolna, drzwi otwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 16:01, Woko11 napisał:


> Cholera głupie forum kto to wymyślił a miało to być specjalnie dla graczy
Dobrze się czujesz? Jeśli zakładasz temat MUSISZ sprawdzić w wyszukiwarce czy już takowy nie
istnieje! A w ogóle jak Ci się nie podoba to... droga wolna, drzwi otwarte!

Napisze skarge do tego kto to napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 16:02, Filip92 napisał:

Napisze skarge do tego kto to napisał

1. Nie zachowuj się jak skrzywdzone dziecko. To nie jest szkoła, gdzie idzie się na skargę. Tu nie ma dobrej pani z kuratorium czy kochanej wychowawczyni, która Cię będzie pocieszać.
2. Tak się składa, że trzeba tu przestrzegać pewnych zasad. Bo niestety nie jest to twoje forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie , spokojnie, bez kłótni. Spróbuję to roztrzygnąć . Filip, wypowiedziałeś się , że forum ci się nie podoba i napisałeś, że już tutaj postować nie będziesz. Więc mam pytanie, dlaczego postujesz i to w taki sposób ? Radzę opuścić ten temat, bo kiedyś będziesz żałował, że masz obniżony status lub coś innego. No i podaj nam więcej argumentów, dlaczego uważasz to forum dla dziwne i nie dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze się FORUMOWICZE :) Naprawdę nie postuj tak dużo, bo ilość postów NIE wpływa na status ( czy jak to nazywasz, stopnie ) . Proponuję zamknąć ten temat ;-) Mam nadzieję, że wszelkie spory są rozwiązane.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 16:09, Filip92 napisał:

Bo zawsze pisze na innych forumach i jest fajnie. Ale tu dobiero pisze od wczoraj

No to po kiego grzyba jestes na tym forum ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 16:08, Filip92 napisał:

Powoli się ty przyzwyczajam ale wszycsy forumoniści są dziwni


W pełni się z tobą zgadzam. To forum jest na swój sposób dziwne, a dzięki temu inne niż wszystkie jakie spotkasz w necie. Ja udzielam się na kilku innych i tylko tutaj jest dość spora "musztra" i wyżej podniesiona poprzeczka. Ale uwierz, jeśli poznasz dobrze zasady tu panujące, to forum to wciągnie cię jak bagno. Spotkasz tu wielu fajnych ludzi no i kultura "bycia" userów jest tu nieporównywalnie wyższa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 16:14, GeoT napisał:

> Powoli się ty przyzwyczajam ale wszycsy forumoniści są dziwni

W pełni się z tobą zgadzam. To forum jest na swój sposób dziwne, a dzięki temu inne niż wszystkie
jakie spotkasz w necie. Ja udzielam się na kilku innych i tylko tutaj jest dość spora "musztra"
i wyżej podniesiona poprzeczka. Ale uwierz, jeśli poznasz dobrze zasady tu panujące, to forum
to wciągnie cię jak bagno. Spotkasz tu wielu fajnych ludzi no i kultura "bycia" userów jest
tu nieporównywalnie wyższa.
Pozdrawiam

zaczynam czuć się jak w wojsku lub jak na obozie harcerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować