Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiarygodniejszy deszcz w F1 2013, a F1 2014 ukaże się na PS4 i Xbox One

9 postów w tym temacie

> Nigdy nie grałem w żadną część tej serii i czy może mi ktoś powiedzieć w jakim stopniu
> ta gra jest realistyczna?

Jak dla mnie to jedna z najbardziej realistycznych ścigałek na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem w żadną część tej serii i czy może mi ktoś powiedzieć w jakim stopniu
> ta gra jest realistyczna?

Ta gra ma mało wspólnego z realizmem, a przynajmniej jeśli chodzi o model jazdy. Jeśli chcesz coś realistycznego to patrz na symulacje jak rFactor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra ma mało wspólnego z realizmem, a przynajmniej jeśli chodzi o model jazdy. Jeśli
> chcesz coś realistycznego to patrz na symulacje jak rFactor

Ja wiem, czy mało... rFactor ją przebija kilka razy, to naturalne. Ale jednak F1 zostawia w tyle pewne tytuły, aż tak źle też z nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że F1 2014 już pewne.

Co do pogody... brakuje mi trochę realizmu związanego z zachowaniem bolidu podczas opadów deszczu. Mam wrażenie, że działa tu system zero-jedynkowy, tzn. na slickach w leciutkim deszczu nie da się jechać w ogóle (zapomnieć można też o suchej linii wyścigowej), a zakładanie przejściówek nie ma najmniejszego sensu - albo slicki, albo pełne deszczówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie, że F1 2014 już pewne.
>
> Co do pogody... brakuje mi trochę realizmu związanego z zachowaniem bolidu podczas opadów
> deszczu. Mam wrażenie, że działa tu system zero-jedynkowy, tzn. na slickach w leciutkim
> deszczu nie da się jechać w ogóle (zapomnieć można też o suchej linii wyścigowej), a
> zakładanie przejściówek nie ma najmniejszego sensu - albo slicki, albo pełne deszczówki.

Zauważyłem ten sam problem w 2012, kompletnie nie da rady ujechać i złapać choć troche przyczepności na interach w, podobno, lekkim deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intery dają rozsądną przyczepność podczas "zwykłego" deszczu i na przesychającym torze.
Problem pojawia się wtedy, gdy gra chce spuścić nad torem ulewę - założyć intery można, ale w większości wypadków zanim się dowleczemy na pitstop i zmienimy te opony, jest już zbyt mokro nawet na nie i trzeba znowu się wrócić po wety, łącznie tracąc 30-40 sekund. SI się też często na to nabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować