Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Główny projektant Assassin`s Creed 4 tłumaczy opóźnienie na PC

23 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2013 o 17:35, Sanders-sama napisał:

> Na początku gadali że grę robią na PC, teraz że na nowe konsole hehe co oni dają?
śmietniki!

Zapewne koleś który mówił że PC jest platformą wiodącą, zapomniał powiedzieć temu tutaj
że UBI taką wersję utrzymuje, i teraz wyszła prawda, a biedak po prostu nie wiedział.
Spoko, najdalej jutro będzie news z serii :"Ubisoft wyjaśnia" czy jak mu tam gram.pl
nadało ;-)

Za 3 będzie "Ubi ogłasza, ze wersja na PC będzie jednak w terminie",a za tydzień znowu przesuną. Ja przestałem się już interesować terminem, jeśli tylko mieszczą się w listopadzie. Ważne, żeby gra była jak najbardziej pozbawiona bugów, a ni e robiona na kolanie "Bo przecież trzeba zdążyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm widzę ze tutaj ludzie mówią ze lepiej zarobić na ps3 później na pc .
Ja mam takie zdanie ze jakby mieli robić na raz wszystko to by spipcyli .a tak lepiej jak pokolei , bardzo lubię AC fabuła bardzo b ciekawa każdy ma inny gust po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moim zdaniem b lepiej jak robia po kolei wszystko a nie raz bo może być lepiej dopracowane .
Mówicie najpierw zarobią na PS3 później na PC lepiej jak dopracuja jedno a później drugie jak sie robi 2 rzeczy na raz nic nie v jest dobre .
Każdy ma inny gust po prostu
Ja akurat Lubie serię AC to jest piękna fabuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować