Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Gry z Paradox Entertainment

3 posty w tym temacie

Tak sobie przeglądałem to forum i zauważyłem że nie ma nic o grach takich jak Europa Uniwersalis 2, Mroczne Wieki itp.I wpadłem na pomysł żeby założyć temat w którym fani tych gier będą mogli coś o nich napisać.Jak ktoś chce ze mną porozmawiać o grach Paradoxu to piszcie pod numer gg 4197583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są bardzo ciekawe, rozbudowane, ale jedna rzecz jest tragiczna - engine. Co nowa gra, to ten sam engine, a czas ładowania coraz dłuższy. Wszystkie zdjęcia luzem jako bitmapy - długo się instaluje i wczytuje. EUII działała szybko, w HOI znośnie, w CK źle, a Vicky - tragicznie. Przynajmniej na moim kompie (Athlon 1700+ XP, 256MB RAM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 17:10, Vel Grozny napisał:

Gry są bardzo ciekawe, rozbudowane, ale jedna rzecz jest tragiczna - engine. Co nowa gra, to
ten sam engine, a czas ładowania coraz dłuższy. Wszystkie zdjęcia luzem jako bitmapy - długo
się instaluje i wczytuje. EUII działała szybko, w HOI znośnie, w CK źle, a Vicky - tragicznie.
Przynajmniej na moim kompie (Athlon 1700+ XP, 256MB RAM)



O tak tu Ci muszę przyznać racje.Engine jest bardzo słaby ale pociesz się tym że już niedługo EU 3 w 3D więc może nie będzie tak żle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować