Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostrożne założenia Ubisoftu. Sprzedaż Assassin`s Creed IV gorsza od "trójki"?

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Czyżby seria Assassin's Creed osiągnęła już swój szczyt i zaczęła wędrówkę w dół? Ubisoft zakłada, że Assassin's Creed IV: Black Flag sprzeda się gorzej od Assassin's Creed III.

Przeczytaj cały tekst "Ostrożne założenia Ubisoftu. Sprzedaż Assassin's Creed IV gorsza od "trójki"?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bazgrać i narzekać pod każdym newsem spróbuj sobie wyobrazić, że artykuły pisze kto inny, a kto inny zarządza sklepem, poza tym dane kontaktowe do sklepu masz całkiem przejrzyste - coś Ci nie pasuje, zadzwoń do nich.

Co do newsa: Myślę, że mogą się spodziewać wzrostu zakupionych egzemplarzy dzięki pirackim klimatom, bo niestety niewiele jest o tym gier. A starsi fani? I tak zdecydowana większość kupi, bo mimo iż robią z tego telenowelę, to świetnie im to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy, ale jak zawsze mało "mózgowne dzbany" mówią tylko o jednym, czyli PIRACI, jeśli chodzi o spadek sprzedaży. To, że w małej ilości sprzeda się gra to są założenia, ale na ten spadek nie wpływa tylko piractwo... :P w tym AC są dużo wyższe wymagania, min. 4ry-rdzenie, więc...np. ja muszę kupić nowy proc, bo inaczej lipton, jeżeli chcę pograć w przyzwoitej oprawie wizualnej, nie wspominając o płynnej rozgrywce (hehe wspomniałem heh :) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z takim bredzeniem chcą się wybić? Z każdym rokiem stosują te same sztuczki, które tak naprawdę niczego nie wprowadzają. Np. Tower defence z Revelation - prawdziwa kpina i zakała serii, albo w trójce pływanie statkami, nie że złe, tylko na wytyczonym obszarze bez tego co samemu by się chciało zrobić, albo różnorakie gry, gdZie głównie wpadałeś tylko na Młynek, albo bractwo ewidentnie wypchane na siłę, bo ani edytować, ani wykorzystywać. Też ten super wzrok wrogów nie był fajny. Bo co? Assassin, którego jak zauważysz to nawet po spuszczeniu z niego wzroku od razu wiesz gdzie jest. Kpina i żal. Dlatego trochę liczę na 4. Ale pewnie i tak powieli utarte już stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie gorsza sprzedaż, bo zj***** fabułę. Gra miała dobry gameplay i dalej ma, ale to już nie to samo co pierwsze assasin''s creed''y... Teraz tylko walić jak najwięcej, żeby tylko zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować