Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One z dedykowanymi serwerami dla wszystkich gier

15 postów w tym temacie

Aha. Ale zauważyliście, chyba, że 75% artyukułów o next-genach dotyczy Xbox One, czego nie będzie miał, lub co wkurzy potencjalnego klienta?

Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że drobnym druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"
Sorry, ale naprawdę to tak dla mnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 11:58, UnEsCo napisał:

Aha. Ale zauważyliście, chyba, że 75% artyukułów o next-genach dotyczy Xbox One, czego
nie będzie miał, lub co wkurzy potencjalnego klienta?

Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że drobnym
druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu
jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"
Sorry, ale naprawdę to tak dla mnie brzmi.

Wybacz, ale wyśmiewałem wystarczająco Xbox One w newsach i dostawałem teksty, że jestem "nieobiektywny na korzyść PS4", by uznać Twój komentarz za komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 11:58, UnEsCo napisał:

Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że drobnym
druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu
jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"

Ale jaki by mieli z tego zysk? Przecież X1 i tak nie będzie póki co sprzedawany w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że
> drobnym
> > druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu
>
> > jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"
> Ale jaki by mieli z tego zysk? Przecież X1 i tak nie będzie póki co sprzedawany w Polsce.
> Aha. Ale zauważyliście, chyba, że 75% artyukułów o next-genach dotyczy Xbox One, czego
> nie będzie miał, lub co wkurzy potencjalnego klienta?
>
> Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że drobnym
> druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu
> jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"
> Sorry, ale naprawdę to tak dla mnie brzmi.

Jakoś odwrotne wrażenie odniosłem czytając gram.pl, a to ja nadal zastanawiam się którą konsolę wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu, to jest poważny krok w walce o klienta. Na tyle ze może przeważyć szalę na korzyść Xbox one. Powodem dla którego nigdy nie grałem po sieci na PS3 były straszne lagi i wyrzucanie z gry bez powodu. Coś czuję, że oceny gier multiplatformowych znowu będą na korzyść xboxa. Chyba powoli kończy się sezon plucia na X1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aha. Ale zauważyliście, chyba, że 75% artyukułów o next-genach dotyczy Xbox One, czego
> nie będzie miał, lub co wkurzy potencjalnego klienta?
>
> Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że drobnym
> druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu
> jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"
> Sorry, ale naprawdę to tak dla mnie brzmi.

A wiesz czemu tak jest? Bo Sony nie ma nic do zaoferowania, ich "nowe" PS4 to tylko PS3 z mocniejszymi bebechami, to microsoft wydaje konsolę którą można nazwać prawdziwym next genem z ciekawymi funkcjami i rozwiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Aha. Ale zauważyliście, chyba, że 75% artyukułów o next-genach dotyczy Xbox One,
> czego
> > nie będzie miał, lub co wkurzy potencjalnego klienta?
> >
> > Szczególne, że za każdym razem brzmi to jak: "KUPUJ, KUPUJ XBOXA ONE, to nic, że
> drobnym
> > druczkiem jest dopisane co cię wkurzy, ALE KUPUJ, KUPUJ ONE, bo my poświęcamy rozgłaszaniu
>
> > jego zajebiozy więcej artykułów niż inne portale"
> > Sorry, ale naprawdę to tak dla mnie brzmi.
>
> A wiesz czemu tak jest? Bo Sony nie ma nic do zaoferowania, ich "nowe" PS4 to tylko PS3
> z mocniejszymi bebechami, to microsoft wydaje konsolę którą można nazwać prawdziwym next
> genem z ciekawymi funkcjami i rozwiązaniami.
Popiera, A odnosnie komfortu grania online na 360 jest o niebo lepszy niz na ps3 a na xboxone wskoczy na jeszcze wyzszy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Popiera, A odnosnie komfortu grania online na 360 jest o niebo lepszy niz na ps3 a na
> xboxone wskoczy na jeszcze wyzszy poziom.

Nie wiem co masz na myśli pisząc komfort.Znaczy że gra nie zacina się na multiplayer?Dla mnie gry chodzą identyczne, tylko trochę różnią się grafiką chociaż nie muszę płacić za multi w ps4 jak to jest w xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> mnie gry chodzą identyczne, tylko trochę różnią się grafiką chociaż nie muszę płacić
> za multi w ps4 jak to jest w xboxie.

Musisz, musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować