Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

APB Reloaded w przyszłym roku w nowych szatach

10 postów w tym temacie

Przez krótki czas grałem w APB i muszę powiedzieć że gra byłaby całkiem zacna gdyby nie ta skopana optymalizacja ... Jeżeli poprawią ten aspekt i odświeżą grafikę nie omieszkam sobie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może napisać jak się teraz gra w APB? Grałem w betę APB, a przez krótki czas dawno temu w APB Reloaded. Trochę nudziła mnie monotonność, niedopracowanie i ogólnie taka biedota. Jak teraz gra wygląda? Jest ciekawie? Jak często twórcy ją aktualizują i coś dodają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś może napisać jak się teraz gra w APB? Grałem w betę APB, a przez krótki czas dawno
> temu w APB Reloaded. Trochę nudziła mnie monotonność, niedopracowanie i ogólnie taka
> biedota. Jak teraz gra wygląda? Jest ciekawie? Jak często twórcy ją aktualizują i coś
> dodają?

Kup lepiej GTA V i pograj w GTA Online. 100x lepsze (a założenia podobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ktoś może napisać jak się teraz gra w APB? Grałem w betę APB, a przez krótki czas
> dawno
> > temu w APB Reloaded. Trochę nudziła mnie monotonność, niedopracowanie i ogólnie
> taka
> > biedota. Jak teraz gra wygląda? Jest ciekawie? Jak często twórcy ją aktualizują
> i coś
> > dodają?
>
> Kup lepiej GTA V i pograj w GTA Online. 100x lepsze (a założenia podobne).

I zapłać ponad 200 PLN za z założenia podobne gry gdzie APB masz za darmo ? Twój argument jest inwalidą.

GTA i APB to są kompletnie różne gry. Pogrywam od czasu do czasu w APB, miła rozrywka na jakiś czas zakładając że komputer wydoli bo niezoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Ilość ramu jaka ta gra pochłania jest ogromna. Sama w sobie jest świetna, gdy gra się ze znajomymi, chociaż samemu też się da. Kasę wydaje się tak na prawdę tylko na wygląd postaci, lub broń na stałe(inaczej trzeba co tydzień dokupować za walutę w grze). Możliwości modyfikacji postaci i samochodów są na prawdę duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować